Ремонт плати керування пральної машини у Дрогобичі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дрогобичі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування пральних машин у Дрогобичі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування пральної машини у Дрогобичі

Електроприлад, робота якого полягає у виконанні потрібної програми, називається платою керування. Тому при поломці такого агрегату подальше функціонування пральної машини неможливе. Існуюча статистика невтішна, тому що саме на модуль керування припадає понад 40 відсотків проблем, що відбулися. Адже такий модуль керування відповідає за безліч ключових завдань: робота насоса, залив води та ін.

При неполадці надійніше замовити послугу ремонт плати керування пральної машини у Дрогобичі додому, звертаючись за послугами до знаючих фахівців нашого сервісу. Вам потрібно вибрати день та час прибуття професіонала.

Найпоширеніші причини збою блоку керування пральних машин у Дрогобичі

По-перше, потрібно ознайомитися з головним списком частих причин, через які потрібен швидкий ремонт блоку керування пральної машини у Дрогобичі за прийнятною вартістю, яка є у прайс-листі нашого сервісу.

Поломки приладу відбуваються через наведені нижче причини:

 • Проникнення рідини в область розташування модуля приладу.
 • Зовнішні проблеми кабелів живлення.
 • Неналежне зварювання струмопровідних доріжок.
 • Постійні перепади напруги під час використання приладу.
 • Заводський брак.
 • Замикання в електропроводці.
 • Проблеми різних компонентів – тиристор, конденсатор та інше.
 • Систематичне вимушене вимкнення машинки в процесі виконання певного циклу.

Не рекомендуємо намагатися власними руками ліквідувати проблему, зробити перезавантаження пралки, пошук компонентів для заміни, розбирання або вторинне підключення до мережі після того, як було знайдено помилку.

Розцінки на ремонтні роботи: відновлення блоку

Перш ніж скористатись послугою ремонт модуля пральної машини, ціна якого вказана у прайс-листі, треба розібратися з особливостями, що впливають на цінову політику. У процесі здійснення діагностики кошторис може змінюватись з різних причин:

 • Виявляється повний список неполадок.
 • Враховуються аспекти конструкції моделі, рік її виготовлення.
 • Перевіряється необхідність купівлі відповідних комплектуючих для заміни.

Разом із підсумковою вартістю здатні змінюватись і терміни проведення необхідних процесів. У більшості випадків ремонтник справляється із завданням протягом дня.

Дії майстра

При виклику ремонтника на об'єкт, все, що потрібно від вас – це замовити ремонт плати керування пральної машини у Дрогобичі та надати виконавцю легкий допуск до пральної машини.

Потім будуть проведені нижчеперелічені процеси:

 1. Вимкнення пристрою від електромережі та зняття кришки.
 2. Розбирання з метою отримання плати.
 3. Перевірка обладнання. Особливу увагу фахівці звертають на конденсатор та резистор. Також обов'язкової перевірки потребує тиристорний блок.
 4. Після закінчення визначення причин проблеми, здійснюється їх ліквідація за допомогою різноманітних зручних способів – ремонт або заміна запчастин.

Після закінчення завдань виконавець залишає гарантії та включає машинку, перевіряючи її працездатність.

У яких ситуаціях знадобиться відновлення пральних машинок у Дрогобичі

Якщо на екрані пралки відображається певний код помилки - це говорить про поломку плати. Якщо коду немає, можна відзначити інші часті «симптоми» збою модуля у Дрогобичі:

 • Машина не хоче прати у вибраному режимі.
 • Досить тривалий період прання, що не співпадає з вибраним часом режиму.
 • Після запуску пристрою барабан не рухається.
 • У разі включення в розетку техніка не запускається.
 • На дисплеї блимають різні лампи.
 • Часті збої температури нагрівання.
 • Відбувається набір рідини для пралки та її злив через кілька секунд.
 • Відзначають збої у звичайному темпі двигуна: немає достатніх обертів під час віджиму.

Переважна більшість зазначених поломок залишаються непоміченими навіть для системи самодіагностики, тому вам знадобиться послуга висококласних ремонтників. Отже, має бути негайний ремонт блоку керування пральної машини, вартість якого залежить від складності певної несправності.

Плюси якісних послуг від майстрів нашого сервісу домашніх послуг у Дрогобичі

Якщо потрібна допомога від фахівців внаслідок збою пральних машинок, рекомендовано довіряти пристрій грамотним професіоналам. Саме таких професіоналів можна знайти на нашому сервісі, скориставшись пошуком в режимі онлайн або консультацією менеджерів, готових визначити професіонала необхідної компетентності.

Также користувачі отримують перелік список переваг:

 • Можливість замовити ремонтника у зручний час та день.
 • Допомога при підборі елементів – універсальних або оригінальних.
 • Первинна консультація, відповіді на питання, що виникли, щодо майбутнього функціонування пралки враховуючи особливості необхідної марки.
 • Привабливі ціни на ремонт модуля керування пральної машини.

Щоб викликати фахівця, слід опублікувати заявку на інтернет-порталі, вказавши ваше ім'я, точний опис несправності та номер телефону для зворотного зв'язку. При невідкладному ремонті фахівець виїжджає вже за 2-3 години.