globe ru

Заміна газового котла у Коломиї

315 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни газового котла стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни газового котла на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Івано-Франківській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Івано-Франківській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Івано-Франківській області

Всі міста Івано-Франківській області
Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця

Якщо газовий котел несправний, а гарантія давно минула, вам буде потрібна заміна пристрою. Також заміна котла неминуча, якщо планується перероблення опалювальної системи.

Якщо причина в поломці, найчастіше, ми можемо говорити про:

 • тривалий «стаж роботи» газового агрегату, коли дану модель вже не випускають, а потрібні для ремонту деталі відсутні в продажу;
 • неполадку 2-х або більше головних вузлів;
 • несправність найдорожчої деталі приладу;
 • те, що прилад застарів на стільки, що навіть найдешевші аналоги істотно виграють у нього за своєю ефективністю та економічністю.

Або ж газовий котел елементарно не задовольняє запити, які потрібні для оновленої опалювальної системи.

Чи слід своїми силами здійснювати заміну опалювального агрегату?

Деякі власники приватних котеджів вважають, що нічого дуже складного в тому, що б здійснити заміну старого агрегату новим, немає. Але це далеко не так, до того ж протизаконно. Роботи, які пов'язані з ремонтом, установкою, заміною, обслуговуванням або демонтажем різного газового обладнання повинні проводитися виключно професіоналами, що мають допуск до проведення такого типу робіт.

Кваліфіковане й термінове надання такої послуги, як заміна підлогового газового котла або ж настінного за доступною вартістю пропонує сервіс домашніх послуг Master911.

Сервіс Мастер911 - швидка заміна газового котла у квартирі

В нашому маркетплейсі ви зможете викликати професіонала з заміни газового обладнання в будь-який час. В ході прийому заявки ми ставимо клієнту додаткові питання, щодо параметрів нового й старого газового обладнання, на основі отриманої інформації готові його проконсультувати й порахувати ціну замовленої роботи.

Якщо завдання стандартне (наприклад, заміна автоматики приладу), ціна присутня в прайсі, і буде названа вам в додатку або по телефону. Якщо ж завдання нестандартне, перелік роботи буде розрахований фахівцем тільки після приїзду, то її ціну професіонал озвучить вже на місці, і вона буде також відповідати тій, що в прайс-листі.

При зверненні в сервіс домашніх послуг Master911, ви отримаєте:

 • швидкий виїзд фахівця;
 • професійну консультацію ще до приїзду майстра;
 • цілодобову можливість подачі заявки;
 • надання кваліфікованої послуги - заміни старого газового котла на новий, ціна якої вас навіть потішить.

Майстри сервісу послуг Мастер911 акуратні, завжди прибирають після роботи, не курять, професійно й відмінно виконують роботу, відрізняються доброзичливим і позитивним ставленням до замовників, культурно виражаються.

Переваги маркетплейса Мастер911

Перед отриманням допуску до виїзду й роботи з замовниками майстри проходять навчання, зобов'язані добре скласти іспит на кваліфікацію. Якщо майстер непрофесійно поводився або вами, скажімо, ви виявили ??зроблену фахівцем похибку в роботі, звертайтеся в службу підтримки сервісу Мастер911. Ми обіцяємо моментально допомогти у розв'язанні ситуації, що виникла.

В прайсі прописана вартість заміни пристрою (газового котла), але ціна послуги може змінитися, якщо буде потрібна заміна деталей, що вийшли з ладу. Будь-який наш фахівець покладає відповідальність на себе за якість послуг і надає гарантійні зобов'язання. Розрахуватися за виконану роботу можна будь-яким зручним шляхом: безготівковим переказом або готівкою. По завершенню заміни газового пристрою, вам видадуть акт наданих послуг.

Скільки коштує заміна газового котла в приватному будинку?

Поширене питання наших замовників: скільки коштує заміна пристрою? У прайсі прописані ціни на всі популярні послуги без урахування деталей або запчастин, які потрібно купувати, витрат на транспорт, витратних матеріалів.

Наше ціноутворення зрозуміле для всіх. А для забезпечення найбільш комфортних умов для роботи з Мастер911, ми завжди можемо грамотно проконсультувати та проінформувати щодо приблизної ціни необхідної послуги. У більшості випадків розрахована напочатку вартість залишається незмінною.

Виклик професіонала з заміни газових приладів у Коломиї і по Івано-Франківській області

Працюємо у Коломиї

Якщо ви перебуваєте в якомусь районі м. Коломия, можна очікувати професіонала через 3 години.

Приймаємо заявки в передмісті Коломиї

Виїзду фахівця потрібно чекати трохи довше (до п'яти год) тим нашим замовникам, які знаходяться в передмісті Коломиї ().

Надаємо послуги по Івано-Франківській області

Фактично в кожному місті Івано-Франківської області (м. Рогатин, м. Івано-Франківськ, м. Долина, м. Тисмениця, м. Галич, м. Калуш, м. Бурштин, м. Надвірна, м. Снятин, м. Коломия, м. Городенка, м. Тлумач, м. Косів, м. Яремче, смт Ворохта, смт Кути, смт Верховина, смт Яблунів, смт Ланчин, смт Гвіздець, смт Отинія, смт Заболотів, смт Битків, смт Делятин, смт Обертин, смт Лисець, смт Єзупіль, смт Рожнятів, смт Брошнів-Осада, смт Перегінське, смт Богородчани, смт Солотвин, смт Більшівці, с. Черніїв, с. Татарів, с. Поляниця), ми маємо майстрів. Це дозволяє всім клієнтам, по-перше, розраховувати на візит майстра в день, коли була залишена заявка, по-друге, значно заощадити на транспортних витратах.

Зрідка, у зв'язку з серйозною сезонною завантаженістю, приїзд майстра може перенестися на другий день, про це вас повідомлять заздалегідь.

Якщо вас цікавить грамотна заміна газового пристрою, звертайтеся в Мастер911, і ми обіцяємо, що ви будете повністю задоволені доступними розцінками, якістю наших послуг і сервісом.