Заміна газового котла у Коломиї

від 450 грн

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни газового котла стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Газового котла на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну газового котла у Коломиї

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заміні газового котла у Коломиї

Відгуки по заміні газового котла у Коломиї

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо газовий котел несправний, а гарантія давно минула, вам буде потрібна заміна пристрою. Також заміна котла неминуча, якщо планується перероблення опалювальної системи.

Якщо причина в поломці, найчастіше, ми можемо говорити про:

  • тривалий «стаж роботи» газового агрегату, коли дану модель вже не випускають, а потрібні для ремонту деталі відсутні в продажу;
  • неполадку 2-х або більше головних вузлів;
  • несправність найдорожчої деталі приладу;
  • те, що прилад застарів на стільки, що навіть найдешевші аналоги істотно виграють у нього за своєю ефективністю та економічністю.

Або ж газовий котел елементарно не задовольняє запити, які потрібні для оновленої опалювальної системи.

Чи слід своїми силами здійснювати заміну опалювального агрегату?

Деякі власники приватних котеджів вважають, що нічого дуже складного в тому, що б здійснити заміну старого агрегату новим, немає. Але це далеко не так, до того ж протизаконно. Роботи, які пов'язані з ремонтом, установкою, заміною, обслуговуванням або демонтажем різного газового обладнання повинні проводитися виключно професіоналами, що мають допуск до проведення такого типу робіт.

Кваліфіковане й термінове надання такої послуги, як заміна підлогового газового котла або ж настінного за доступною вартістю пропонує сервіс домашніх послуг Master911.

Сервіс Мастер911 - швидка заміна газового котла у квартирі

В нашому маркетплейсі ви зможете викликати професіонала з заміни газового обладнання в будь-який час. В ході прийому заявки ми ставимо клієнту додаткові питання, щодо параметрів нового й старого газового обладнання, на основі отриманої інформації готові його проконсультувати й порахувати ціну замовленої роботи.

Якщо завдання стандартне (наприклад, заміна автоматики приладу), ціна присутня в прайсі, і буде названа вам в додатку або по телефону. Якщо ж завдання нестандартне, перелік роботи буде розрахований фахівцем тільки після приїзду, то її ціну професіонал озвучить вже на місці, і вона буде також відповідати тій, що в прайс-листі.

При зверненні в сервіс домашніх послуг Master911, ви отримаєте:

  • швидкий виїзд фахівця;
  • професійну консультацію ще до приїзду майстра;
  • цілодобову можливість подачі заявки;
  • надання кваліфікованої послуги - заміни старого газового котла на новий, ціна якої вас навіть потішить.

Майстри сервісу послуг Мастер911 акуратні, завжди прибирають після роботи, не курять, професійно й відмінно виконують роботу, відрізняються доброзичливим і позитивним ставленням до замовників, культурно виражаються.

Переваги маркетплейса Мастер911

Перед отриманням допуску до виїзду й роботи з замовниками майстри проходять навчання, зобов'язані добре скласти іспит на кваліфікацію. Якщо майстер непрофесійно поводився або вами, скажімо, ви виявили??зроблену фахівцем похибку в роботі, звертайтеся в службу підтримки сервісу Мастер911. Ми обіцяємо моментально допомогти у розв'язанні ситуації, що виникла.

В прайсі прописана вартість заміни пристрою (газового котла), але ціна послуги може змінитися, якщо буде потрібна заміна деталей, що вийшли з ладу. Будь-який наш фахівець покладає відповідальність на себе за якість послуг і надає гарантійні зобов'язання. Розрахуватися за виконану роботу можна будь-яким зручним шляхом: безготівковим переказом або готівкою. По завершенню заміни газового пристрою, вам видадуть акт наданих послуг.

Скільки коштує заміна газового котла в приватному будинку?

Поширене питання наших замовників: скільки коштує заміна пристрою? У прайсі прописані ціни на всі популярні послуги без урахування деталей або запчастин, які потрібно купувати, витрат на транспорт, витратних матеріалів.

Наше ціноутворення зрозуміле для всіх. А для забезпечення найбільш комфортних умов для роботи з Мастер911, ми завжди можемо грамотно проконсультувати та проінформувати щодо приблизної ціни необхідної послуги. У більшості випадків розрахована напочатку вартість залишається незмінною.

Виклик професіонала з заміни газових приладів у Коломиї і по Івано-Франківській області

Працюємо у Коломиї

Якщо ви перебуваєте в якомусь районі м. Коломия, можна очікувати професіонала через 3 години.

Приймаємо заявки в передмісті Коломиї

Виїзду фахівця потрібно чекати трохи довше (до п'яти год) тим нашим замовникам, які знаходяться в передмісті Коломиї ().

Надаємо послуги по Івано-Франківській області

Фактично в кожному місті Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця), ми маємо майстрів. Це дозволяє всім клієнтам, по-перше, розраховувати на візит майстра в день, коли була залишена заявка, по-друге, значно заощадити на транспортних витратах.

Зрідка, у зв'язку з серйозною сезонною завантаженістю, приїзд майстра може перенестися на другий день, про це вас повідомлять заздалегідь.

Якщо вас цікавить грамотна заміна газового пристрою, звертайтеся в Мастер911, і ми обіцяємо, що ви будете повністю задоволені доступними розцінками, якістю наших послуг і сервісом.