globe ru

Заміна газового котла у Калуші

315 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни газового котла стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни газового котла на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Івано-Франківській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Івано-Франківській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Івано-Франківській області

Всі міста Івано-Франківській області
Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця

В разі, якщо газовий котел не функціонує, а гарантія вже закінчилася, вам буде потрібна заміна приладу. Також заміна газового котла потрібна, якщо має бути перероблення опалювальної системи, що включає заміну практично всього обладнання.

Якщо діло в несправності, в більшості випадків йдеться про:

 • поломку найдорожчої запчастини котла;
 • несправність двох або більше основних вузлів;
 • значний період використання газового агрегату, коли дану модель вже припинили виробляти, а необхідні для ремонту запчастини неможливо знайти;
 • те, що газовий котел морально застарів настільки, що навіть найдешевші новітні аналоги значно виграють по функціональності.

У другому випадку газовий пристрій просто-напросто не відповідає новим запитам, які запитуються оновлюваної опалювальною системою.

Чи потрібно власноруч проводити заміну опалювального агрегату?

Деякі власники заміських будинків думають, що заміна старого газового пристрою не складна робота. Втім, це зовсім не так, крім усього іншого ще й протизаконно. Роботи, пов'язані з монтажем, заміною, обслуговуванням, демонтажем або ремонтом всілякого газового обладнання повинні проводитися виключно висококваліфікованими фахівцями з допуском до цих робіт.

Швидке та професійне надання такого роду послуги, як заміна підлогового газового котла або настінного за прийнятною ціною пропонує сервіс побутових послуг Master911.

Master911: професійна заміна газового котла в приватному будинку

Наш маркетплейс приймає заявки на виклик професіонала із заміни газового обладнання 24 години на добу. В ході подачі заявки наші співробітники ставлять замовнику ряд допоміжних питань щодо нового та старого газового пристрою, а на підставі отриманих даних ми можемо його проконсультувати й порахувати ціну замовленої послуги.

Якщо вам потрібна поширена задача (наприклад, заміна автоматики агрегату), вартість вказана в прайс-листі, замовник зможе уточнити її в додатку або ж по телефону. Якщо завдання не цілком стандартне, перелік роботи майстер виявляє вже на місці, в цьому випадку її вартість фахівець скаже вже після приїзду, і вона буде точно збігатися з прописаною в прайс-листі.

Звернувшись у маркетплейс Master911, ви сміливо можете розраховувати на:

 • кваліфіковану консультацію ще до виїзду професіонала;
 • надання висококваліфікованої послуги - заміни старого газового котла на новий, ціна якої вас приємно здивує;
 • швидкий приїзд професіонала;
 • цілодобову можливість викликати фахівця.

Фахівці маркетплейса Master911 не палять, не лаються, сумлінно та професійно здійснюють свою роботу, можуть похвалитися приємним ставленням до клієнтів, акуратні, обов'язково прибирають робоче місце.

Переваги Мастер911

Перед тим, як придбати допуск до обслуговування клієнтів, професіонали повинні пройти перевірку паспортних даних, а також навчання. Якщо вами, припустимо, була помічена похибка, чи ви були змушені зіткнутися з негідною поведінкою майстра, зверніться в підтримку Master911. Ми миттєво допоможемо у розв'язанні будь-якої ситуації.

Вартість заміни газового котла прописана в прайсі, але вона може помінятися в тому випадку, якщо буде потрібна заміна старих запчастин. Кожен фахівець нашого маркетплейса несе повну відповідальність за якість своєї роботи й залишає гарантію. Оплатити виконану роботу можливо безготівковим або ж готівковим способом. Коли заміна газового котла буде виконана, вам віддадуть акт здійснених робіт.

Скільки коштує заміна газового котла у квартирі?

Про вартість котла наші клієнти часто запитують. В нашому прайсі є ціни на всі популярні послуги, без урахування запчастин, які знадобиться купувати, витрат на транспорт, витратних матеріалів.

Наше ціноутворення відкрите для кожного. А для створення більш зручних умов для співпраці з нами, ми можемо детально проконсультувати про приблизну вартість майбутньої роботи. Як правило, спочатку названа ціна не змінюється.

Як викликати майстра з заміни газових котлів у Калуші і по Івано-Франківській області

Приймаємо заявки у Калуші

Якщо ви перебуваєте в районі м. Калуш, можна очікувати фахівця вже через 3 год.

Приймаємо замовлення в передмісті Калуша

Тим нашим замовникам, які знаходяться в передмісті Калуша (), приїзду професіонала доведеться чекати трохи довше (приблизно до 5 годин).

Пропонуємо послуги по Івано-Франківській області

Ми маємо професіоналів практично у всіх населених пунктах Івано-Франківської області (м. Рогатин, м. Івано-Франківськ, м. Долина, м. Тисмениця, м. Галич, м. Калуш, м. Бурштин, м. Надвірна, м. Снятин, м. Коломия, м. Городенка, м. Тлумач, м. Косів, м. Яремче, смт Ворохта, смт Кути, смт Верховина, смт Яблунів, смт Ланчин, смт Гвіздець, смт Отинія, смт Заболотів, смт Битків, смт Делятин, смт Обертин, смт Лисець, смт Єзупіль, смт Рожнятів, смт Брошнів-Осада, смт Перегінське, смт Богородчани, смт Солотвин, смт Більшівці, с. Черніїв, с. Татарів, с. Поляниця). Це дозволяє всім клієнтам, по-перше, розраховувати на виїзд майстра в день замовлення, а по-друге, істотно заощадити на транспортних витратах.

Рідко, у зв'язку з високою сезонною завантаженістю, виїзд фахівця може перенестися на завтра, про це вам скажуть заздалегідь.

Якщо вам потрібна швидка та якісна заміна газового пристрою, звертайтеся в сервіс Мастер911, і ми можемо пообіцяти, що ви будете повністю задоволені сервісом і якістю наданих послуг.