Ремонт плати керування пральної машини у Червонограді

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Червонограді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування пральних машин у Червонограді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування пральної машини у Червонограді

Електронний пристрій, завдання якого - виконання потрібної програми, називається платою керування. У зв'язку з цим подальше застосування пральної машини є неможливим, при неполадці такого пристрою. Існуюча статистика говорить про те, що саме на модуль керування припадає понад 40 відсотків несправностей. Адже подібний модуль відповідає за безліч важливих завдань: набір рідини, функціонування двигуна, насоса тощо.

У разі поломки слід замовити ремонт плати керування пральної машини у Червонограді додому, звертаючись за послугами до грамотних ремонтників нашого сервісу домашніх послуг. Для цього знадобиться вибрати оптимальний день та час приїзду спеціаліста.

Причини несправностей модуля машинок у Червонограді

Передусім потрібно ознайомитися з ключовим набором причин, через які потрібен терміновий ремонт блоку керування пральної машини у Червонограді за прийнятною ціною, прописаною в прайсі нашого маркетплейсу.

Несправності приладу відбуваються з таких причин:

 • Регулярне раптове вимкнення агрегату в процесі виконання необхідного циклу.
 • Довгі стрибки електроенергії в електромережі під час роботи приладу.
 • Механічні проблеми електрокабелів.
 • Проникнення вологи в розташування пристрою.
 • Замикання в електричній проводці.
 • Неналежне паяння струмопровідних доріжок.
 • Несправності різних вузлів – конденсатор, тиристор та ін.
 • Брак при виготовленні.

Не потрібно намагатися самостійно усунути проблему, зробити перезавантаження пральної машини, підбір складових для заміни, розбирання або повторне приєднання до електромережі після знаходження поломки.

Коли необхідно відновлення пральних машинок у Червонограді

Коли на дисплеї техніки горить відповідний код помилки – це говорить про неполадку плати керування. Якщо код не горить, можна відзначити інші відомі «симптоми» збою модуля керування у Червонограді:

 • Відсутні зміни у звичному темпі двигуна: відсутній необхідний діапазон обертів при віджимі.
 • Набір води для пралки та її злив через 5-10 секунд.
 • Довгий період прання, що не збігається з конкретним режимом (часом).
 • На панелі пральної машини загоряються різні лампи.
 • При підключенні до розетки пристрій не працює.
 • Різкі перепади температури нагрівання.
 • Під час запуску техніки барабан не крутиться.
 • Машинка не хоче виконувати прання у призначеному режимі.

Більшість описаних збоїв залишається непоміченою навіть для системи самодіагностики, а тому вам потрібна послуга професійних ремонтників. З цієї причини потрібен професійний ремонт блоку керування пральної машини, вартість якого залежить від обсягу окремої несправності.

Ціни на ремонт плат пралки

Перш ніж замовити послугу ремонт модуля пральної машини, ціна якого прорахована у прейскуранті організації, необхідно розібратися з факторами, що впливають на цінову політику. Під час перевірки сума здатна змінюватися з кількох причин:

 • Перевіряється потреба придбання необхідних запчастин для заміни.
 • Беруться до уваги аспекти системи моделі пристрою, рік її виготовлення.
 • Визначається весь спектр поломок.

З остаточною ціною здатні змінюватись і терміни проведення необхідних процесів. Найчастіше професіоналу вдається впоратися із проблемою за день.

Принцип робіт виконавця

При виклику техніка додому, все, що потрібно від вас – це замовити роботу ремонту плати керування пральної машини у Червонограді та надати техніку легкий допуск до приладу з різноманітних сторін (відсунути меблі, іншу техніку та інше).

Потім, здійснюються такі роботи:

 1. Вимкнення пристрою від мережі та розбирання кришки.
 2. Здійснюється розбирання для вилучення блоку з машини.
 3. Перевірка обладнання. Велику увагу ремонтники привертають до конденсатора, він відіграє важливу роль і на резистор (робота якого діагностується за допомогою тестера). Тригер та тиристорний блок також проходять додаткову перевірку.
 4. Після завершення з'ясування однієї або відразу кількох причин неполадки, здійснюється їх виправлення із застосуванням різних наявних підходів – ремонт або заміна різних компонентів, які не підлягають ремонту.

Після всіх завдань технік залишає гарантії та запускає пральну машинку.

Переваги якісних послуг від виконавців нашого сервісу у Червонограді

Коли необхідна допомога від техніків внаслідок неполадки пралки, потрібно делегувати прилад досвідченим майстрам. Тільки таких фахівців ви можете знайти на нашому маркетплейсі, скориставшись пошуком в режимі онлайн або консультацією менеджерів, які готові обрати ремонтника вищої кваліфікації.

З іншого боку замовники Master911 купують нижчевказаний спектр плюсів:

 • Консультація, відповіді на питання щодо подальшої експлуатації пральної машинки враховуючи аспекти вашої моделі.
 • Можливість викликати виконавця на об'єкт у будь-який час та день.
 • Хороші ціни на послугу ремонт модуля керування пральної машини.
 • Допомога у підборі деталей – оригінальних або універсальних.

Для того, щоб замовити спеціаліста, достатньо оформити заявку на веб-ресурсі, прописавши ваше ім'я, мобільний та детальний опис наявної поломки. При аварійному відновленні виконавець може виїхати на вашу адресу протягом двох годин.