Ремонт плати керування пральної машини у Стрию

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Стрию, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування пральних машин у Стрию

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування пральної машини у Стрию

Плата керування є електронним приладом, завданням якого є виконання певної програми. Отже, при виході з ладу такого пристрою подальша експлуатація пральної машини є неможливою. Існуюча статистика свідчить, що безпосередньо модуль керування доводиться понад 40% наявних неполадок. Оскільки цей модуль відповідає за безліч важливих робіт: набір рідини, функціонування зливного насоса тощо.

У разі збою в роботі краще замовити послугу ремонт плати керування пральної машини у Стрию під ключ, звернувшись за допомогою до компетентних фахівців нашого сервісу побутових послуг. Вам слід визначитися з певним днем та часом прибуття техніка.

Дії виконавця

Замовляючи послугу майстра додому, все, що потрібно від вас – це замовити ремонт плати керування пральної машини у Стрию та надати професіоналу безперешкодний допуск до агрегату.

Потім проводяться такі роботи:

 1. Вимкнення обладнання від електромережі та демонтаж кришки.
 2. Часткове розбирання з метою зняти модуль.
 3. Перевірка приладу. Пильну увагу фахівці звертають на конденсатор та резистор. Тиристорний блок також проходить ретельну діагностику.
 4. Після закінчення виявлення однієї або кількох причин збою здійснюється їх усунення з використанням різноманітних наявних підходів – ремонт або заміна деяких складових, що не піддаються ремонту.

Після закінчення завдань технік надає гарантії та запускає пралку.

Розцінки на відновлення модуля керування машинки

Перш ніж замовити ремонт модуля пральної машини, ціна якого прорахована в прейскуранті маркетплейсу, важливо розібратися з факторами, що впливають на вартість. У процесі попередньої діагностики ціна може змінюватись з певних причин:

 • Враховуються аспекти типу моделі агрегату, рік її виготовлення.
 • Перевіряється потреба у купівлі відповідних запчастин.
 • Виявляється спектр несправностей.

З підсумковою вартістю можуть змінитися терміни проведення робіт. Здебільшого майстер справляється з несправністю протягом одного дня.

Ключові причини збоїв плати техніки у Стрию

Насамперед потрібно ознайомитися з поширеним списком актуальних причин, коли потрібен негайний ремонт блоку керування пральної машини у Стрию за вигідною ціною, яка є в прайс-листі нашого маркетплейсу.

Несправності агрегату виникають через наведені нижче причини:

 • Проникнення рідини в область розташування блоку.
 • Неякісно зроблене паяння струмопровідних доріжок.
 • Фізичні проблеми проводів живлення.
 • Брак при виготовленні (дана неполадка помітна вже в перші тижні частого застосування пристрою).
 • Постійне вимкнення приладу під час проведення потрібного режиму.
 • Часті стрибки напруги під час використання пристрою.
 • Замикання в електричній проводці.
 • Поломки різних компонентів – конденсатор, тиристор та ін.

Не слід розраховувати власними руками усунути проблему, зробити пошук складових, перезавантаження, розбирання або повторне під'єднання до електрики після того, як було виявлено несправність.

У яких випадках знадобиться відновлення пральних машинок у Стрию

Коли на дисплеї машини спалахує певний код помилки - це говорить про поломку блоку. У тому випадку, коли коду немає, помічають інші часті симптоми несправності модуля керування пралки у Стрию:

 • Після ввімкнення агрегату барабан не рухається.
 • Здійснюється набір рідини для пралки та швидкий злив через 5-10 секунд.
 • На панелі пральної машини загоряються різні лампочки.
 • Підключення до розетки не вмикається.
 • Відбуваються зміни в робочому темпі двигуна: немає необхідних обертів при віджимі.
 • Машина не хоче запускати прання у певному режимі.
 • Різкі стрибки температури нагріву води.
 • Довгий період прання, який не відповідає конкретному режиму.

Переважна більшість цих поломок залишаються непоміченими навіть для самодіагностики, а у зв'язку з цим необхідна послуга грамотних майстрів. З цієї причини потрібний професійний ремонт блоку керування пральної машини, ціна якого залежить від обсягу окремої проблеми.

Важливі переваги кваліфікованої допомоги від виконавців маркетплейсу Мастер911 у Стрию

Якщо послуга від майстрів потрібна внаслідок неполадки пралок, рекомендується довірити обладнання кваліфікованим технікам. Саме таких ремонтників можна вибрати на маркетплейсі Мастер911, скориставшись допомогою менеджерів, готових підібрати ремонтника вищої компетентності або пошуком на сайті.

Крім того, користувачі отримують наведений нижче набір переваг:

 • Можливість замовити спеціаліста на об'єкт у будь-який день та час.
 • Консультація, відповіді на питання, що виникли, щодо подальшого застосування приладу враховуючи специфіку вашої моделі.
 • Хороші розцінки на послугу ремонту модуля керування пральної машини.
 • Поради у підборі запчастин – універсальних чи оригінальних.

Для того, щоб викликати майстра, знадобиться опублікувати замовлення онлайн, вказавши своє ім'я, номер телефону та докладний опис вашої несправності. При аварійному відновленні виконавець відправляється на потрібну адресу протягом 2-3 годин.