Ремонт мікрохвильовки у Червонограді

від 350—800 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт мікрохвильовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Червонограді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту мікрохвильовок

Назва послуги Середня вартість

Ремонт магнетрону мікрохвильовки

Ремонт плати управління мікрохвильовки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт мікрохвильовок у Червонограді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту мікрохвильовок у Червонограді

Відгуки по ремонту мікрохвильовок у Червонограді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Найпоширеніші несправності мікрохвильовок:

 • Мікрохвильова піч недостатньо прогріває їжу. З такою ситуацією зазвичай стикаються через те, що напруга в мережі нижча за необхідну. За умови, якщо ж у техніки значний термін служби, передумовою може виступити перегорання нитки розжарення лампи - електронного компонента магнетрона. Якщо це підтвердиться, значить, фахівець замінить її, і тим самим поверне піч у робочий стан.
 • НВЧ-піч не включається. Основних причин такої проблеми існує кілька. Як, наприклад: спрацював на перевантаження запобіжник, пошкодження кабелю живлення, несправна розетка тощо. Точно знайти несправність зможе майстер з ремонту мікрохвильовок (НВЧ) у свого замовника вдома у Червонограді після візуального огляду та проведення діагностичних робіт.
 • Їжа взагалі не гріється. Якщо в мікрохвильовці працює все інше: табло, вентилятори обдування, світяться лампочки, обертається диск, але водночас мікрохвильовка не нагрівається, тоді причина в системі електромережі. У подібних випадках фахівець виконує діагностичні роботи обладнання з урахуванням особливостей мікрохвильовок (термін використання, функціонал, назва бренду), з метою знайти компонент, який дав збій. З високою ймовірністю передбачається, що відмовила електромагнітна лампа.
 • В ході роботи мікрохвильовки припиняється обертання диска. Поломка здатна мати кілька прикрих наслідків: блюдо почне пригорати, з'являться іскри, буде чутися тріск та інше. Причиною поломки може бути як елементарне заклинювання піддону, неакуратне розміщення страви, неадекватний обсяг продукту, так і пошкодження шестерні редуктора або прослизання муфти на валу, що буде необхідно замінити.

Потрібно приділяти свою увагу рекомендаціям щодо безпечного та правильного застосування техніки!

Маркетплейс Master911 надає гарантійний, оперативний і якісний ремонт мікрохвильової печі за вашою заявкою у Червонограді: Saturn (Сатурн), Scarlett (Скарлет), Daewoo (Део, Деу), LG (Елджі, Лджі), Bosch (Бош), Gorenje (Гореньє), Panasonic (Панасонік), Samsung (Самсунг), Delfa (Делфа), Sharp (Шарп).

Фахівці сервісу домашнього ремонту Master911

Фахівці повинні пройти підготовку та скласти іспит. Серед усіх кандидатів лише 15% заслуговують досить високий бал: 4,5 і вище.

Виконавці Master911 докладно дають роз'яснення з будь-яких питань, що виникли у клієнта, при необхідності забирають несправну техніку в нашу майстерню і працюють з власними інструментами.

В ході виконання замовлення вони не курять, не використовують ненормативну лексику та завжди коректні, після закінчення послуг зроблять прибирання місця роботи.

Яким чином визначається розцінка? Яка ціна ремонту НВЧ печі у Червонограді?

Під час оформлення заявки ставимо необхідні питання. На основі отриманих даних ми орієнтуємо нашого клієнта, скільки коштує проведення ремонту вашої мікрохвильовки у Червонограді. Якщо опис несправності досить розмитий, і точно визначити причину без діагностики неможливо, отже, кінцева вартість заміни несправних елементів НВЧ печі або проведення ремонту у Червонограді визначиться нашим майстром тільки після приходу.

Ціни абсолютно всіх типових сервісних послуг, що стосуються ремонту мікрохвильовок, є в прейскуранті. Даний підхід дає гарантію, що наш клієнт буде бачити ціну ремонту навіть до приїзду фахівця.

Що Ви отримуєте?

 • Відповідальність за якість. Якщо нашим виконавцем була допущена випадкова помилка - звертайтеся, ми усе виправимо.
 • Якісний, гарантований та оперативний сервіс мікрохвильової печі (НВЧ) у Червонограді. Наші досвідчені майстри постійно роблять ремонт НВЧ печей у Червонограді, це гарантує їх великий досвід.
 • Швидкий прихід фахівця за вказаною в заявці адресою.

І, додатково

 • Неодмінне прибирання після закінчення ремонту НВЧ печі входить у послуги наших фахівців.
 • Гарантія. Технік надає гарантії на всі види наданих послуг.
 • Страховка. Всі наші техніки пройшли перевірку паспорта. При зіткненні з некомпетентним ставленням майстра, зверніться в службу підтримки, ми зможемо допомогти розв'язати спірні моменти.
 • Наявність договору. Коли ремонти мікрохвильовки у Червонограді вдало закінчені, ми видаємо акт про виконання сервісних послуг.
 • Фіксована вартість. У договорі на ремонт вашої кухонної мікрохвильовки чітка ціна у Червонограді дійсно відповідає прейскуранту та не може підлягати змінам.
 • Терміновий прихід майстра (зазвичай протягом 3-х годин з моменту оформлення замовлення).
 • Об'єктивна ціна. Оплата за надані послуги рівноцінна майстерності фахівця.
 • Приймання замовлень для виклику за адресою майстра здійснюється цілодобово, без вихідних і свят.
 • Зручні види оплати. Розрахуватися за ремонт мікрохвильовки вдома у Червонограді дозволяється готівкою, безготівково або карткою.

Ми працюємо у Червонограді з виїздом по всій Львівській області

Цікавить недорогий, оперативний і при цьому якісний ремонт мікрохвильових печей вдома у Червонограді? Телефонуйте в Master911. Незалежно від проблеми, з якою ви несподівано зіткнулися: сталося руйнування конденсатора, виявилися проблеми з електроживленням, не діє реле тощо - наші майстри обов'язково допоможуть владнати питання!

Виконуємо роботи в передмістях Червонограда

Приїзд майстра в передмістя Червонограда (Гірник, Завишень, Добрячин, Острів, Муроване, Велике, Бендюга) може зайняти - приблизно чотири-п'ять годин.

Виконуємо роботи за адресами в межах м. Червоноград

Якщо перебуваєте в межах міста Червоноград, тоді можете очікувати приїзду майстра вже через 3-3,5 години з часу оформленої заявки.

Працюємо з виїздом по Львівській області

У більшій частині великих і дрібних населених пунктів Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни) сервіс Master911 має своїх професіоналів, таким чином можете розраховувати на оперативний, оптимальний за ціною та гарантований ремонт мікрохвильовки. Оплата стане нижчою завдяки економії транспортних витрат.