Ремонт циркуляційного насосу газового котла

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт циркуляційного насосу газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт циркуляційних насосів газових котлів

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по ремонту циркуляційних насосів газових котлів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

У побутових котлах найчастіше використовується ротор мокрого типу. Він працює безпосередньо у воді, яка не тільки є природним мастилом, але й негативно впливає на його складові частини.

Замовити ремонт насоса газового котла необхідно, якщо при роботі виникає шум, помітні проблеми у функціонуванні. Часто проблеми з'являються через накипи або механічні домішки, що присутні у воді та блокують вільне обертання лопатей. В результаті цього ротор може повністю зупинитися, що призведе до згоряння статора обмотки двигуна.

Коли потрібний ремонт циркуляційного насоса газового котла

Коли спалахує газовий пальник, а насос не запускається, то немає і циркуляції води. Вона застоюється і закипає. Виникає сторонній шум. Автоматика котла, фіксуючи перегрів, припиняють подачу газу.

Вартість послуги ремонт циркуляційного насоса газового котла вдома залежить від типу і складності поломки, необхідності встановлювати нові деталі.

Щоб виключити можливі поломки та суттєво продовжити термін служби обладнання, рекомендується регулярно проводити обслуговування техніки:

 • злити воду;
 • зняти насос;
 • вивчити стан равлика та його порожнину;
 • переконатись, що всередині немає забруднювачів;
 • якщо накопичився накип чи інші домішки, необхідно видалити їх;
 • дослідити стан прокладки, крильчатки, у разі забруднення провести очищення, а при поломці – виконати заміну.

Окремо перевіряється стан електричної частини. Є ймовірність, що проблеми у функціонуванні газового обладнання пов'язані із нею. Поширені поломки:

 • на контактах немає напруги;
 • напруга подається, але не запускається ротор;
 • стався обрив обмотки.

Фахівці сервісу побутових послуг Мастер911 готові оперативно виїхати на замовлення та провести діагностику обладнання. Наші ремонтники працюють із технікою різних марок: Баксі (Baxi), Вайлант (Vaillant), Арістон (Ariston), Навьєн (Navien) та інших.

Вартість ремонту циркуляційного насоса газового котла

Ціна ремонту циркуляційного насоса газового котла безпосередньо залежить від складності несправності, робіт, що виконуються, і особливостей моделі конкретного обладнання.

Якщо потрібно просто виконати регулювання швидкості, ви сплатите невелику суму. Потрібно встановити нові деталі? Ви оплатите не лише їхню покупку, а й роботу майстра. Чи проводиться повна заміна циркуляційного насоса? Вам потрібно купити нову модель, а майстру заплатити за її встановлення.

Ми маємо прайс на ремонт насоса газового котла, в якому вказані тарифи на всі види робіт. Ви заздалегідь знатимете, скільки доведеться заплатити.

Переваги компанії Мастер911

 1. Оперативність. Наші ремонтники приїжджають протягом кількох годин із моменту затвердження замовлення.
 2. Професіоналізм. Усі співробітники компанії – кваліфіковані фахівці, здатні усунути навіть найскладніші поломки.
 3. Прозоре ціноутворення. У прайс-листі зазначається тарифікація всіх видів робіт.
 4. Гарантії. Ви отримуєте підписаний договір та акт, які є гарантією як на роботу, так і на встановлені деталі.

Зони обслуговування

Терміни приїзду спеціаліста залежать від вашого місця проживання.

У місті

Зазвичай майстру достатньо 3-4 години, щоб приїхати на виклик. Іноді достатньо й однієї години.

У передмісті

На дорогу в заміські райони буде потрібно в середньому 5-6 годин.

В області

Якщо вільних майстрів у вашому населеному пункті немає, візит буде перенесено на наступний  день. Але також не виключений приїзд і в день оформлення замовлення.