Ремонт циркуляційного насосу газового котла у Києві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт циркуляційного насосу газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту циркуляційних насосів газових котлів у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт циркуляційного насосу газового котла у Києві

Бажаєте замовити ремонт насоса газового котла у Києві? Звертайтеся до сервісу побутових послуг Мастер911. У нас – досвідчені та кваліфіковані фахівці, здатні розв’язати будь-які проблеми, незалежно від складності поломки.

Термін служби обладнання безпосередньо залежить від правильності монтажу техніки та дотримання правил експлуатації. Наші майстри проведуть діагностику, виявлять причину несправності та оперативно усунуть її.

Коли потрібний ремонт циркуляційного насоса газового котла

Вартість послуги ремонт циркуляційного насоса газового котла вдома в Києві залежить від складності несправності.

Наприклад, одна з найпоширеніших поломок: чутний звук роботи обладнання, але вал не обертається. Викликано це може бути такими причинами:

 • блокування валу сторонніми предметами, накипом;
 • окислення валу, що виникає внаслідок тривалого простою;
 • недостатня напруга або повна його відсутність.

Виникають інші поломки. Наприклад, пов'язані з електричною частиною насоса – можливо, сталося пошкодження обмотки двигуна. Фахівцю потрібно розібрати техніку та провести її повноцінну діагностику.

Довіряти роботу треба лише досвідченим ремонтникам, які здатні виконувати роботи різного рівня складності:

 • технічне обслуговування та чищення циркуляційного насоса;
 • регулювання швидкості;
 • заміна чи встановлення нових деталей;
 • інші процеси.

Спеціалісти нашої компанії працюють з технікою різних марок: Баксі (Baxi), Навьєн (Navien), Вайлант (Vaillant), Арістон (Ariston) та багатьох інших.

Вартість ремонту циркуляційного насоса газового котла у Києві

Ціна ремонту циркуляційного насоса газового котла визначається залежно від складності поломки та особливостей моделі обладнання. Чим складніша несправність, чим більше часу для її усунення необхідно витратити, тим вища вартість.

При оформленні замовлення одразу вкажіть всю необхідну додаткову інформацію. Це потрібно для того, щоб майстер зміг зорієнтуватися, в чому саме проблема та які інструменти, деталі, запасні частини брати із собою.

Ми маємо розроблений прайс на ремонт насоса газового котла з переліком усіх можливих робіт. Ви заздалегідь зможете визначити, яку суму обійдеться відновлення працездатності обладнання.

Переваги сервісу Мастер911

Якщо ви помітили, що котел працює неефективно, не вмикається або виникає сильний сторонній шум, одразу викликайте профільних фахівців. Наша компанія змогла завоювати ринок завдяки таким особливостям надання послуг:

 1. Високий рівень кваліфікації майстрів. Кожен спеціаліст, перш ніж отримати доступ до замовлень, проходить тестування.
 2. Гарантія якості. Після проведення робіт майстер видає підписаний акт. Він є гарантією, у тому числі на встановлені деталі.
 3. Ввічливість та акуратність. Наші працівники дбайливо ставляться до майна замовника. Ніколи не хамлять, не використовують грубих виразів. Після завершення ремонту прибирають робоче місце.
 4. Прозоре ціноутворення. Розроблений прайс-лист дозволяє клієнтам визначити, у яку вартість може обійтися ремонт. Ціна буває і вищою, якщо необхідно додатково купувати запасні деталі.

Як швидко приїжджає майстер

У Києві

В середньому на дорогу фахівцю потрібно до 3-4 годин. Однак часто трапляються випадки, коли фахівець приїжджає швидше.

У передмісті

Для приїзду за вказаною адресою ремонтник витрачатиме в середньому до 4-6 годин. Якщо він мешкає неподалік, то приїде швидше.

У Київській області

Не завжди у населених пунктах Київської області можуть бути вільні спеціалісти. Бувають ситуації, коли візит майстра переноситься на наступну добу.