Ремонт / Заміна термопари (газ контролю) газової плити

від 350—500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт / заміна термопари (газ контролю) газової плити». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт / заміну термопари (газ контролю) газових плит

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по ремонту / заміні термопари (газ контролю) газових плит

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

При експлуатації побутових газових приладів важливо бути гранично акуратними. Якщо вогонь у духовці, на плиті випадково гасне, відбувається витік газу. Щоб запобігти витоку, необхідно негайно перекрити подачу газу, а тому на сучасних плитах виробники використовують термопари. Таким чином система спрацьовує автоматично без додаткової допомоги людини.

Але з плином часу система газ-контролю виходить з ладу, а значить буде потрібна професійна діагностика. Після завершення діагностики потрібний ремонт газу контролю газової плити, замовити який можна на сервісі Мастер911.

Основні «симптоми» несправності термопари 

Визначити поломку термопари досить легко, якщо звернути увагу на кілька основних ознак:

  • При включенні конфорки на плиті відсутнє полум'я. Це з тим, що не відкрився клапан подачі газу. Якщо мова йде про моделі з кнопковим увімкненням, відразу після натискання кнопка автоматично віджимається.
  • При включенні конфорки полум'я горить кілька секунд/хвилину, після чого самостійно тухне. Причому причина полягає в аналогічній проблемі – в клапані, що не відкрився.

Незважаючи на різні ознаки, причини у двох випадках однакові, а значить буде потрібно професійний ремонт газ контролю газової плитивдома від досвідчених майстрів. 

Діагностика термопари в газових плитах 

Для перевірки зламаного елемента не обійтися без демонтажу, але перед цим потрібно провести чищення. Адже часто причиною несправної роботи є нагар, що скупчився, який перешкоджає швидкому проходженню тепла.

Якщо ж чистка не допомогла відновити колишню працездатність, рекомендується перевірити інші елементи в системі. Майстер робить ретельний візуальний огляд поверхні елемента: якщо корпус був розплавлений, знадобиться термінова заміна, адже в цьому випадку неможливо відновити термопару. За наявності цілого корпусу відбувається діагностика із застосуванням мультиметра.

Якщо ж діагностика вказала на те, що термопара справна, наступний крок фахівця – перевірка електромагнітного клапана Коли клапан «відмовляється» реагувати на подачу напруги, він потребує термінової заміни.

Які ціни на ремонт газ контролю в плиті? 

Визначити вартість послуги ремонт термопари газової плити можна, ознайомившись з прайсом на сервісі Мастер911. Але остаточна ціна залежить від таких факторів, як:

  • певна марка, модель газової плити;
  • ступінь складності поломки (чи потрібна заміна різних комплектуючих чи ні).

Щоб визначити точну вартість, фахівці проводять кілька етапів діагностики, виконуючи демонтаж термопари та інших елементів системи.

Чому варто звернутися за допомогою на сервіс Мастер911? 

Зважаючи на складну конструкцію газових плит, не обійтися без професійної допомоги в процесі ремонту системи газ контролю. Знайти перевірених та кваліфікованих фахівців можна на сайті сервісу Мастер911.

Пояснити такий вибір вдасться одразу кількома суттєвими перевагами:

  1. Доступні ціни для нових та постійних клієнтів.
  2. Великий вибір майстрів різної кваліфікації.
  3. Надання офіційних гарантій.
  4. Можливість ознайомитися з відгуками про роботу професіоналів, а також самостійно залишити відгук після завершення співпраці. 
  5. Виклик майстра в будь-який район міста, враховуючи обраний день та відповідний час. 

Кожне замовлення супроводжує особистий помічник, який залишається на зв'язку з клієнтом 24/7 і готовий проконсультувати його з різних питань.