Ремонт водяного вузла газової колонки

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт водяного вузла газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт водяних вузлів газових колонок

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по ремонту водяних вузлів газових колонок

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Газова колонка – зручний та функціональний проточний водонагрівач. Вона характеризується ефективністю та простотою конструкції. Наявність різноманітних контролерів забезпечує безпеку експлуатації. Однією з головних конструкційних деталей є водяний вузол.

У разі виникнення проблем у роботі колонки слід замовити ремонт водяного вузла газової колонки вдома. Фахівці компанії Мастер911 готові оперативно усунути будь-які проблеми. Ремонтники працюють із технікою різних брендів — Beretta, Нева та інших.

Ремонт водяного вузла газової колонки: можливі несправності

Серед частих проблем, з якими стикаються власники техніки:

 • колонка не запускається;
 • полум'я з'являється не відразу;
 • протікання води;
 • полум'я не гасне, коли закривається кран гарячої води.

Кожна з цих ситуацій потребує ремонту водяного вузла газової колонки. Майстер, що приїхав за викликом, проведе діагностику обладнання і визначить справжню причину несправності. Найчастіше поломка виникає з таких причин:

 • Поява засмічень у штоку. Якщо порветься мембрана вузла, вода почне потрапляти безпосередньо на шток, і на його поверхні утворюється шар іржі. Якщо її буде занадто багато, голка не може нормально рухатись, а колонка запускатися. Крім того, полум'я не гасне, якщо закрити кран з гарячою водою.
 • Розрив мембрани. Термін служби мембрани становить у середньому щонайменше 5 років. Високий рівень жорсткості води, наявність механічних домішок та забруднювачів призводять до порушення цілісності мембрани. Її розрив може призвести до протікання води з колонки.
 • Огрубіння мембрани. Щоб водяний вузол працював ефективно, мембрана має бути досить еластичною, що дозволить їй моментально реагувати на будь-які зміни напору та інтенсивності потоку води. Якщо вона стає занадто жорсткою, то автоматика колонки не відразу спрацьовуватиме.
 • Забруднення фільтра. Для усунення механічних домішок, суспензій, які є у водопровідній воді, використовується невеликий фільтр. Якщо він заб'ється, то виникнуть проблеми у функціонуванні обладнання.

Вартість ремонту водяного вузла газової колонки

Ми розробили прайс-лист з описом усіх видів послуг та тарифікацією робіт. У прайсі на ремонт водяного вузла газової колонки ціна зазначається за кожну окрему послугу. Ви одразу бачитимете, на яку суму розраховувати.

Якщо потрібно виконати технічне обслуговування обладнання, сума буде невеликою. Якщо необхідно повноцінно відремонтувати колонку та замінити певні деталі, то доведеться заплатити більше.

Переваги компанії Мастер911

 1. Професіоналізм. У нас лише кваліфіковані спеціалісти. Кожен пройшов попереднє тестування.
 2. Акуратність та ввічливість. Усі працівники виховані. Після ремонту обов'язково прибирають робоче місце.
 3. Прийнятна ціна. Вартість послуги ремонт водяного вузла газової колонки вказується у прайс-листі.
 4. Гарантія. Ви отримуєте підписаний чек, який є гарантією на всі види робіт та встановлені деталі.

Зони обслуговування

Ми прагнемо досягти максимальної оперативності надання послуг. Термін приїзду майстра залежить від місця проживання.

У межах міста

Зазвичай фахівцю достатньо 3-4 годин, щоб приїхати на виклик.

У передмісті

На дорогу до передмістя майстру знадобиться трохи більше часу – до 5-6 годин з моменту затвердження замовлення.

В області

У деяких населених пунктах не завжди є вільні майстри. Можливо, вам доведеться почекати, поки фахівець звільниться – зазвичай термін очікування не перевищує 1 доби після затвердження замовлення.