Ремонт блоку розпалу газової колонки

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт блоку розпалу газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт блоків розпалу газових колонок

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по ремонту блоків розпалу газових колонок

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Постійна наявність гарячої води – один із факторів комфортного життя. Щоб не залежати від комунальних служб, люди встановлюють проточні газові водонагрівачі. Вони прості в експлуатації, розраховані на тривалий термін служби.

Техніка працює неправильно? Ви помітили неполадки? Необхідно замовити ремонт блоку розпалювання газової колонки вдома. Досвідчені фахівці представлені на сайті сервісу побутових послуг Мастер911. Кожен ремонтник має високу кваліфікацію і здатний впоратися з поломками різних типів.

Як проводиться ремонт блоку розпалювання газової колонки

Серед ознак несправності проточного водонагрівача виділяються такі:

 • постійні клацання без подальшого розпалювання;
 • вогонь з'являється, але швидко тухне;
 • регулярні бавовни усередині колонки;
 • як тільки користувач відкриває кран гарячої води, полум'я гасне.

У жодному разі не можна займатися ремонтом самостійно. Газове обладнання відноситься до техніки підвищеної небезпеки. За незначних помилок можливі катастрофічні наслідки. Аж до вибуху газу. Тому, якщо у вас немає навичок та досвіду, не намагайтеся відновити працездатність обладнання своїми руками.

Щоб викликати ремонтника, скористайтесь сервісом побутових послуг Мастер911:

 • сформуйте заявку на сайті;
 • вкажіть усю необхідну інформацію;
 • надайте додаткові дані, щоб ремонтник зміг підготуватися до візиту та взяв із собою всі необхідні інструменти та запасні деталі;
 • після відгуку фахівця погодьте час візиту.

Приїхавши до вас, ремонтник виконає такі дії:

 • обстежує стовпчик, щоб зрозуміти суть проблеми;
 • відключить від водопостачання та подачі газу;
 • розбере та проведе діагностику всіх деталей;
 • збере та під'єднає колонку;
 • перевірить правильність її.

Ціна ремонту блоку розпалювання газової колонки

Вартість послуги ремонт блоку розпалювання газової колонки залежить від кількох факторів:

 • складності поломки;
 • особливостей моделі та її підключення;
 • необхідності встановлення нових деталей.

У прайсі на ремонт блоку розпалювання газової колонки ціна вказується на всі види робіт. Ви заздалегідь знатимете, з якою сумою доведеться розлучитися.

Переваги компанії Мастер911

 1. Високий рівень обслуговування. Кожен майстер – досвідчений спеціаліст, який має високу кваліфікацію. Ми тестуємо всіх техніків, і лише після складання іспиту вони отримують доступ до виконання замовлень.
 2. Прийнятна ціна. Ми не маємо прихованих комісій, додаткових платежів. Ви одразу знатимете, скільки доведеться заплатити. Ви можете розрахуватися готівкою, віддавши гроші в руки майстру, або зробити переказ на банківську картку.
 3. Ввічливість та акуратність. Усі співробітники нашої компанії винятково ввічливі. Після проведення ремонту вони обов'язково приберуть за собою.

Зони обслуговування

Потрібний ремонт блоку розпалювання проточного газового водонагрівача? Наші спеціалісти готові оперативно усунути неполадки. Термін приїзду залежить від вашого місця проживання.

У межах міста

Якщо ви проживаєте у межах міста, фахівцю знадобиться до 3-4 годин, щоб приїхати до вас.

У передмісті

Мешканцям передмість доведеться почекати на 2-3 години довше. Найчастіше ремонтник приїжджає за 5-6 годин після погодження замовлення.

В області

Іноді візит доводиться переносити наступного дня після погодження замовлення. Це зумовлено тим, що всі майстри вже зайняті – таке буває у «високий» сезон. Наприклад, восени, коли багато людей хочуть провести обслуговування колонки перед стартом опалювального сезону.