Ремонт автоматики газового котла

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт автоматики газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту автоматики газових котлів від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт автоматики газових котлів

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по ремонту автоматики газових котлів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сучасні моделі газових опалювальних котлів швидко нагрівають теплоносій, у них велика потужність. Від коректної роботи обладнання залежить рівень комфорту у приміщенні. Незначна поломка призведе до зниження температури у приміщенні. У такому разі необхідно замовити ремонт автоматики газового котла вдома.

Довіряти роботу необхідно лише досвідченим фахівцям. Сервіс побутових послуг Мастер911 гарантує оперативне усунення несправностей всіх типів. У нас у команді кваліфіковані ремонтники, які знають особливості функціонування всіх марок та моделей котлів – Конорд, Honeywell (Хоневел) та інших.

Ознаки поломки автоматики газового котла

Автоматика необхідна контролю за функціонування опалювального устаткування. Вона спрацьовує у разі виникнення таких проблем:

 • відсутність тяги;
 • перепад напруги;
 • зниження тиску газу тощо.

Котел автоматично вимикається, завдяки чому запобігають можливим більш серйозним проблемам.

Також цей елемент дозволять заощаджувати газ. Коли теплоносій нагрівається до потрібного рівня, обладнання відключається, а коли температура знижується на 10 градусів від встановленої, знову запускається.

Визначити проблему у функціонуванні техніки можна за такими ознаками:

 • сторонні звуки;
 • пальник не запалюється;
 • обладнання не запускається.

У переважній більшості випадків проблема криється в автоматиці.

Ціна ремонту автоматики котла

Вартість послуги ремонт автоматики газових котлів залежить від складності поломки. Передбачено такий регламент виконання робіт:

 • діагностика;
 • очищення всіх елементів;
 • заміна деталей, що вийшли з ладу;
 • складання та перевірка працездатності.

Нами розроблено суворий прайс на ремонт автоматики газових котлів. У ньому вказані всі види маніпуляцій, що виконуються ремонтником. Замовник ще до візиту фахівця знає, яку суму потрібно розраховувати.

Переваги компанії Мастер911

Наша компанія виділяється на профільному ринку послуг. Серед позитивних особливостей нашого сервісу:

 1. Гарантована якість. Фахівці виписують акт. На ньому стоїть підпис. Він є гарантією на всі види робіт та встановлені деталі.
 2. Кваліфікація спеціалістів. Кожен ремонтник проходить обов'язкове тестування. Він потрапляє до нашої бази лише після того, як успішно складе іспити.
 3. Ввічливість та акуратність. Ремонтники завжди поводяться культурно, прибирають після себе. Ми просимо фахівців подати особисті документи. Це дозволяє нам відстежувати якість послуг, що надаються. Якщо виникають проблеми, клієнт може підготувати скаргу, вказавши, хто саме виконував замовлення.
 4. Прийнятна вартість. Ціна послуги ремонт автоматики газового котла по кишені практично всім. Ви не будете переплачувати, у нас немає прихованих комісій та додаткових платежів.

Зони обслуговування

Для зручності клієнтів передбачено декілька зон обслуговування. Від того, де саме є клієнт, залежить час візиту фахівця.

У межах міста

Якщо ви проживаєте безпосередньо в межах міста, в центральних районах, ремонтнику достатньо 3-4 годин, щоб приїхати на замовлення.

У передмісті

Ваш будинок знаходиться у передмісті? На візит ремонтнику потрібно до 5-6 годин після затвердження замовлення.

В області

Не в усіх населених пунктах області достатньо представників нашого сервісу. Якщо всі вони зайняті, вам доведеться почекати – візит може бути перенесений на наступний день, а час приїзду обов'язково буде додатково узгоджений.