Пайка теплообмінника газової колонки

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «пайка теплообмінника газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на пайку теплообмінників газових колонок

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по пайці теплообмінників газових колонок

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якісна робота будь-якої газової колонки, незалежно від конкретного бренду, пов'язана не тільки з пальником, але й теплообмінником. Основне завдання останньої деталі полягає у передачі тепла, що надходить від згоряючого газу теплоносія. У разі поломки даного елемента відзначають неможливу експлуатацію обладнання.

Розв'язати проблему допоможе пайка теплообмінника газової колонки, замовити яку можна додому за демократичною вартістю, без необхідності самостійно перевозити агрегат в майстерню. Перед тим, як виконати паяння, необхідно висушити теплообмінник, використовуючи для цього компресор або пилосос. В іншому випадку ця деталь з часом знову буде текти. Відсутність таких елементарних знань найчастіше стає головною причиною, через яку самостійний ремонт газових колонок вважається небажаним. Спеціально для цього рекомендується скористатися допомогою фахівців, звернувшись до сервісу Мастер911.

Причини розгерметизації теплообмінника

Попри те, що теплообмінник найчастіше виконаний з міді, яка вважається довговічним, корозієстійким матеріалом, наявність свищів все ж таки трапляється. Як правило, вони зустрічаються у старіших моделях. Свищі - це мініатюрні отвори, які часто непомітні при візуальному огляді, але через них просочується вода.

Причини появи свищів:

 • Блукаючі струми. Наприклад, сусід по квартирі чи будинку зробив заземлення на опалювальній трубі, а тому через деталі колонки проходить струм. Визначити проблему можна навіть тактильно: досить торкнутися теплообмінника, щоб відчути легке поколювання у вигляді невеликого удару струмом.
 • Недостатнє утеплення димоходу обладнання, що призводить до зворотної тяги. В результаті, при нечастій експлуатації агрегату відбувається замерзання води в трубах, що провокує розрив теплообмінника.

Це основні причини поломки однієї з найважливіших деталей конструкції кожної колонки.

Поширені помилки під час самостійного виконання ремонтних робіт

Пайка - це складний і відповідальний процес, в результаті якого справжні професіонали вдаються до застосування кисневого-пропанового пальника. При цьому необхідно дотримуватись правил протипожежної безпеки, завдяки яким вдасться забезпечити якісну процедуру паяння.

Однак дедалі більше власників колонок бажають заощадити, використовуючи власноручний спосіб ремонту та паяння за допомогою звичайного паяльника, олова. Однак такі паяльники не можуть забезпечити необхідної температури нагрівання, а якість олова не гарантує створення міцного з'єднання. В результаті запаяні деталі не справляються з великим тиском, різкою зміною температурних показників. Тому всі спроби самостійного паяння призводять тільки до одного – ускладнених робіт для фахівців сервісу Мастер911 та додаткових витрат для власників обладнання.

Правильна підготовка – запорука якісної роботи

Послугу пайка теплообмінника газової колонки може замовити кожен клієнт сервісу, скориставшись вигідними цінами, вказаними у прайсі. В результаті за вказаною адресою виїжджає кваліфікований спеціаліст із необхідним набором інструментів для виконання всіх процесів.

Важливою умовою якісного паяння є правильно виконана підготовка з дотриманням основних нюансів:

 1. Огляд агрегату з метою визначення конкретного місця протікання.
 2. Зняття зовнішнього кожуха, відкриття води та перевірка. Якщо всі дефекти розташовані в легко доступному місці, обробка деталі здійснюється без необхідності попереднього демонтажу колонки.
 3. Якщо «свищ» знаходиться у важкодоступному місці, потрібен спочатку демонтаж обладнання, перекриття газу, а з теплообмінника слід злити всю воду. Сучасні агрегати мають спеціальні заглушки, а тому злити теплоносій ще швидше – достатньо відкрити заглушку.

Дуже часто на пошкоджених ділянках можна зустріти зелені плями – це перша ознака того, що сталося окислення міді. Тому ці ділянки попередньо зачищають за допомогою наждакового паперу або спеціальної щітки для роботи з металом.

Як дізнатися ціни на запропоновані послуги

Актуальний прайс з цінами доступний для кожного користувача та клієнта сервісу Мастер911, який зможе дізнатися точну вартість пайки теплообмінника газової колонки у своєму місті.

Однак варто пам'ятати, що на остаточні ціни впливає кілька факторів:

 • рік випуску, конструктивні особливості устаткування;
 • марка та модель;
 • особливості ушкодження;
 • оптимальний та підходящий спосіб паяння.

Визначити точну вартість допоможе майстер, який виїжджає додому для попередньої діагностики.

Чому клієнти довіряють сервісу Мастер911

У разі втрати колишньої герметичності теплообмінника необхідно звертатися за допомогою до професіоналів, які готові в будь-який час дня та ночі приїхати для розв'язання проблем різного ступеня складності. Сервіс Мастер911 допоможе знайти фахівців відповідної кваліфікації, завдяки величезному списку, запропонованому на сайті.

Крім того, всі клієнти отримують ще кілька важливих переваг:

 • Вигідна цінова політика.
 • Надання офіційних гарантій щодо завершення всіх робочих процесів, що свідчить про високу якість виконаних завдань.
 • Застосування перевірених та оригінальних комплектуючих для заміни з урахуванням конкретної марки та моделі агрегату.
 • Використання професійного арсеналу інструментів для паяння.
 • Консультації для клієнтів з різних питань щодо подальшої експлуатації та обслуговування газового обладнання.

Розібратися у великому списку досвідчених фахівців, щоб знайти відповідного майстра, допоможуть менеджери сервісу. Вони проконсультують клієнта з огляду на проблему, з якою він звернувся.