Встановлення біде у Дрогобичі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення біде». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дрогобичі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню біде

Назва послуги Середня вартість

Встановлення підлогового біде

Підключення навісного біде

Підключення інсталяції біде

Підключення біде до водопроводу

Підключення біде до каналізації

Заміна біде

Демонтаж біде

Ремонт кришки в біде

Усунути засмічення в біде

Усунути протікання в біде

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення біде у Дрогобичі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню біде у Дрогобичі

Відгуки по встановленню біде у Дрогобичі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сьогодні установка біде в туалетній кімнаті або з'єднаному санітарному вузлі є однією з найпоширеніших сантехнічних послуг. За своєю будовою класичне біде володіє великою схожістю з домашнім унітазом, проте ж відрізняється від нього функціональним призначенням і способом подачі води. Сьогодні виробляється три типи біде: підлогові, суміщені (електронні) та підвісні, які випускаються в різноманітних варіаціях і сучасному дизайні.

Грамотна установка даного гігієнічного та сантехнічного обладнання робиться з дотриманням ряду умов, і складається з таких кроків:

  1. підведення труб подачі води та виведення;
  2. підготовка виробу до монтажу;
  3. установка насадок, гофри, змішувача й сифона;
  4. монтаж прихованої інсталяції для біде;
  5. навішування або кріплення класичного біде;
  6. приєднання до системи каналізації та водопостачання.

Класичне біде є дуже важливим сантехнічним та гігієнічним приладом, безпечна, якісна, надійна установка якого зажадає наявності професійних знань, певного досвіду й навичок.

Самостійний монтаж підлогового біде у ванній кімнаті

Потреба в установці, збірці, підключенні нового, досить складного, сучасного гігієнічного та сантехнічного обладнання - привід звертатися за допомогою до досвідченого, професійного майстра-сантехніка. Але чимало людей вважають, що обслуговування й послуги сантехніка в сервісному центрі коштуватимуть дорого, тому краще виконати монтаж побутового біде власними руками.

Все ж, тільки в окремих випадках такі роботи можуть завершитися вдало, набагато частіше власноручні потуги обертаються крахом, або ж малоприємними наслідками надалі.

В побуті є ще одна вельми популярна думка - запросити майстра "з вулиці", такі послуги коштують дешевше. Це також омана. Насамперед сума, яку вам назвуть, ніде не прописана, і вона може бути найрізноманітнішою, в т. ч. і набагато більшою, ніж ви розраховували. А по-друге, якщо щось трапиться з вашим сантехнічним обладнанням, цей майстер не візьме на себе відповідальність та абсолютно ніякої гарантії не зможе надати.

Краще за все не піддавати себе ризику, а скористатися допомогою навченого, досвідченого, перевіреного слюсаря-сантехніка, який швидко, якісно та надійно впорається із потрібною роботою. Найрозумніший варіант, якщо вам необхідна установка інсталяції біде, - звертатися за допомогою до фахівця в Мастер911.

Master911: якісний монтаж навісного або підлогового біде

Наші техніки щодня мають справу з установкою, налаштуванням всіх типів сантехніки, внаслідок чого мають практичний досвід роботи з різноманітними варіаціями. У момент складання замовлення, ми просимо замовника уточнити модифікацію й тип виробу, який треба встановити, та, крім того, особливості, місце та побажання монтажу класичного біде. У разі, якщо зі слів клієнта чітко зрозумілий обсяг необхідних робіт, то названа послуга буде типовою, її ціна вказана в нашому прайс-листі.

В разі, якщо ж пристрій підлогового або підвісного біде пов'язані з низкою складних моментів, і встановити формат необхідних завдань без візуального огляду сантехніком неможливо, значить, послуга є нестандартною. Вартість її встановить сантехнік, тепер уже за фактом вдома. Однак ми обіцяємо, що названа розцінка буде повністю відповідати тій, що надана в прайс-листі.

Звернення в сервіс побутових послуг Master911 дозволяє розраховувати на:

  • надання всім замовникам надійної, якісної послуги;
  • видачу корисної рекомендації, важливої інформації та первинної консультації з установки та монтажу стандартного біде й ціни послуги;
  • цілодобова можливість подачі заявки;
  • оперативний виїзд фахівця.

Досвідчені техніки Мастер911 не палять цигарки на робочому місці, відповідально й сумлінно ставляться до своєї роботи, акуратні, не використовують нецензурні слова, виявляють уважність, доброзичливість, коректність до клієнтів.

Переваги звернення в сервіс Мастер911

Master911 не співпрацює з "випадковими" фахівцями, всі наші фахівці заслужено отримали допуск до обслуговування клієнтів лише після прослуховування навчального курсу, верифікації документів, а також обов'язкового складання перевірочних тестів на високий бал, що засвідчують їх кваліфікацію. Але навіть якщо ви зіткнулися з недбалим поводженням фахівця або допущеною ним помилкою, ви можете завжди звернутися в нашу службу підтримки та отримати гарантовану допомогу у врегулюванні конфліктної ситуації.

Розплатитися за сервісні послуги зможете готівкою або безготівковим перерахуванням. Наші майстри надають гарантії на виконані послуги. Установка суміщеного, навісного або підлогового біде, як і будь-яка інша сервісна послуга слюсаря-сантехніка, проводиться за договором, в якому досконально описані конкретні умови відповідальності виконавця, поетапний виробничий процес, а також критерії та вимоги якості виконання робіт. По завершенні робочого процесу наш замовник отримує на руки акт про виконання робіт.

Яка ціна сервісних послуг з установки біде в Master911?

Якщо вас зацікавить ціна будь-якої типової послуги, ознайомтеся з нашим прайсом. Там є всі розцінки, без урахування автотранспортних витрат і вартості витратних матеріалів, які можуть знадобитися в ході роботи. Для нас надзвичайно важливо, щоб ціноутворення сервісу побутового ремонту Мастер911 вважалося зрозумілим кожному клієнту та цілком прозорим. Для комфорту замовників при співпраці з Мастер911 ми завжди раді запропонувати оперативну консультацію та інформацію щодо орієнтовної суми тієї або іншої сервісної послуги. До завершення дії договору, спочатку встановлена вартість не може змінитися.

Замовлення майстра у Дрогобичі з виїздом за адресою по Львівській області

Робота ведеться по всій Львівській області

Сервіс Master911 має у своєму розпорядженні професіоналів майже у всіх н.п. Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни). Такий підхід дає можливість набагато скоротити транспортні витрати й забезпечує прибуття фахівця в день оформлення заявки навіть тим клієнтам, які живуть у віддалених пунктах. В особливих випадках, пов'язаних з великою зайнятістю, приїзд майстра-сантехніка може бути перенесений на найближчу дату. Вас обов'язково сповістять про це напередодні, ще в момент дзвінка в Мастер911.

Ми працюємо на території Дрогобича

Тільки три години після оформлення замовлення потрібно чекати прибуття кваліфікованого, перевіреного майстра-сантехніка тим замовникам, які розташовуються в межах Дрогобича.

Приймаємо замовлення в передмістях Дрогобича

Людям, які живуть в приміських зонах Дрогобича (Трускавець, Борислав, Стебник, Лішня, Доброгостів, Раневичі, Болехівці, Почаєвичі, Старе Село, Михайлевичі, Рихтичі, Нове Село, Станиля, Модричі, Дережичі), трохи більше часу буде потрібно для очікування візиту професіонала, - приблизно чотири-п'ять годин.

Якщо потрібна вам сантехнічна послуга - професійний, терміновий і якісний монтаж та підключення біде за розумною ціною, звертайтеся до нас. Ми обіцяємо, що вам сподобається наш сервіс і якість проведення робіт.