Встановлення біде у Червонограді

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення біде». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Червонограді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню біде

Назва послуги Середня вартість

Встановлення підлогового біде

Підключення навісного біде

Підключення інсталяції біде

Підключення біде до водопроводу

Підключення біде до каналізації

Заміна біде

Демонтаж біде

Ремонт кришки в біде

Усунути засмічення в біде

Усунути протікання в біде

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення біде у Червонограді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню біде у Червонограді

Відгуки по встановленню біде у Червонограді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сьогодні установка біде в сполученому санвузлі або туалеті стає однією із затребуваних послуг, що замовляються. За своїми параметрами класичне біде володіє великою схожістю з унітазом, однак відрізняється від них функціональним призначенням і режимом подачі води. Зараз існує три види біде комбіновані (кришки-біде), підлогові та підвісні, які випускаються в сучасному дизайні та різноманітних варіаціях.

Грамотна установка такого сантехнічного та гігієнічного устаткування робиться з дотриманням ряду рекомендацій, і зазвичай складається з основних кроків:

  1. підведення трубопроводів водопостачання та стоків;
  2. підготовчі роботи до початку установки біде;
  3. установка насадок, гофри, сифона та змішувача;
  4. монтаж інсталяції для підвісного біде;
  5. навішування або ж кріплення біде;
  6. підключення до водопостачання та каналізації.

Стандартне біде є дуже важливим сантехнічним та гігієнічним пристроєм, безпечний, надійний, якісний монтаж якого вимагає наявності певного досвіду, навичок і професійних знань.

Власноручний монтаж біде у ванній

Потреба в монтажі, складанні, приєднанні доволі складного, нового, сучасного сантехнічного та гігієнічного виробу - привід звертатися з проханням про допомогу до досвідченого, професійного сантехніка. Але маса власників будинків вважають, що обслуговування та послуги сантехніка коштуватимуть недешево, тому краще здійснити монтаж біде своїми силами.

Проте тільки в окремих випадках такі зусилля можуть закінчитися благополучно, набагато частіше самостійні потуги обертаються крахом та прикрими наслідками в майбутньому.

В побуті є ще одне досить поширене судження - викликати "умільця з вулиці", чиї послуги коштують дешевше, але це теж помилкове рішення. Насамперед сума, яку назвуть вам, ніде не прописана, і вона взагалі може бути найрізноманітнішою, в т. ч. і значно вищою, ніж ви думали. А по-друге, що б не сталося з вашим гігієнічним виробом, такий фахівець не буде брати на себе відповідальність, а також ніякої гарантії не зможе надати.

Набагато безпечніше не наражати себе на ризик, а скористатися допомогою перевіреного, досвідченого, навченого слюсаря-сантехніка, який надійно, швидко та якісно впорається з найскладнішим завданням. Найбільш розумне рішення, коли вам необхідна установка та збірка інсталяції для кріплення біде, - викликати додому грамотного фахівця маркетплейса Master911.

Master911: оперативна установка навісного або суміщеного біде

Наші техніки постійно стикаються з монтажем, налагодженням всіх типів сантехнічної продукції, завдяки чому мають багатий досвід роботи з різноманітними конструкціями. У момент складання заявки ми просимо замовника уточнити тип обладнання, яке потрібно змонтувати, а також побажання, особливості та місце його монтажу. У разі, якщо з пояснень клієнта чітко зрозумілий обсяг необхідних завдань, то така послуга буде типовою, її вартість вказана в нашому прайсі та буде оголошена.

Якщо ж монтаж суміщеного, підвісного та підлогового біде пов'язані з рядом певних моментів, і визначити обсяг потрібних завдань без візуального обстеження майстром практично неможливо, значить, послуга вважається нестандартною. Вартість її назве майстер-сантехнік уже після прибуття. Однак ми обіцяємо, що названа ціна буде цілком відповідати тій, що вказана в нашому прайсі.

Звернення за допомогою в сервіс послуг Мастер911 дозволяє розраховувати на:

  • отримання початкової консультації, вкрай корисної рекомендації та важливої інформації з установки й монтажу підлогового або підвісного біде, а також ціни послуги;
  • цілодобовий варіант подачі замовлення;
  • оперативне надання вам надійної, якісної послуги;
  • швидкий виїзд техніка.

Техніки Мастер911 акуратні, не вживають нецензурні слова, відповідально та сумлінно ставляться до своєї роботи, демонструють коректність, уважність, доброзичливість до клієнтів, не курять в робочий час.

Позитивні фактори звернення в маркетплейс Master911

Master911 не співпрацює з "випадковими" майстрами, всі наші фахівці заслужено отримали доступ до обслуговування замовників тільки після прослуховування навчального курсу, перевірки документів, а також обов'язкового успішного складання перевірочних тестів, що підтверджують їх професіоналізм. Але навіть якщо вам довелося зіткнутися з недбалим поводженням виконавця або допущеною ним помилкою, ви можете завжди звернутися в нашу службу підтримки та мати гарантовану допомогу в вирішенні конфліктної ситуації.

Після закінчення робіт клієнт отримує акт про виконання робіт. Установка суміщеного, навісного або підлогового біде, як і будь-яка інша сервісна послуга майстра-сантехніка, проводиться відповідно до договору, в якому ретельно надані конкретні умови відповідальності виконавця, сам виробничий процес, а також вимоги якості виконання завдань. Розплатитися за послуги можна готівкою або безготівковими перерахуваннями. Фахівці нашого сервісу надають гарантії на виконані послуги.

Яка загальна вартість послуг по встановленню біде в Master911?

В разі, якщо вас цікавить ціна типової послуги, ознайомтеся з нашим прайс-листом. Тут вказані всі розцінки без транспортних витрат і вартості витратних матеріалів, які можуть знадобитися під час монтажу. Для нас гранично важливим є той момент, щоб ціноутворення маркетплейса Мастер911 було зрозумілим кожному нашому замовнику і цілком прозорим. Для комфорту наших замовників при співпраці з Мастер911 ми в будь-який момент готові надати оперативну консультацію та інформацію з приблизною ціною потрібної послуги. До завершення функціонування договору, попередньо зазначена сума не змінюється.

Виклик майстра-сантехніка у Червонограді з виїздом за адресою по Львівській області

Ми працюємо в приміських зонах Червонограда

Людям, що живуть в передмісті Червонограда (Гірник, Завишень, Добрячин, Острів, Муроване, Велике, Бендюга), потрібно трохи більше часу для очікування відвідування професіонала, - близько чотирьох-п'яти годин.

Постійно працюємо по Львівській області

Сервіс послуг Мастер911 розпоряджається своїми майстрами практично у всіх н.п. Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни). Такий аспект не тільки гарантує прибуття фахівця в день оформлення заявки навіть тим людям, хто знаходиться у віддалених пунктах, але й дає можливість значно зменшити транспортні витрати. В особливих ситуаціях, пов'язаних з колосальною завантаженістю, прихід сантехніка може бути перенесений на наступний день. Вас обов'язково сповістять про це заздалегідь, ще в момент дзвінка в Master911.

Пропонуємо виконати повний список послуг в межах Червонограда

Всього три години після оформлення заявки потрібно чекати приїзду перевіреного, кваліфікованого сантехніка тим нашим клієнтам, які знаходяться в межах Червонограда.

Якщо потрібна вам послуга - професійний монтаж і підключення стандартного біде за доступною ціною, телефонуйте нам, і ми обіцяємо, що вас задовольнить наш сервіс і якість проведення робіт.