Встановлення біде у Стрию

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення біде». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Стрию, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню біде

Назва послуги Середня вартість

Встановлення підлогового біде

Підключення навісного біде

Підключення інсталяції біде

Підключення біде до водопроводу

Підключення біде до каналізації

Заміна біде

Демонтаж біде

Ремонт кришки в біде

Усунути засмічення в біде

Усунути протікання в біде

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення біде у Стрию

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню біде у Стрию

Відгуки по встановленню біде у Стрию

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Однією із затребуваних на сьогодні послуг виділяється монтаж класичного біде в з'єднаному санітарному вузлі або туалеті. За своєю будовою біде має принципову відповідністю з унітазом, проте ж відрізняється від нього функціоналом і способом подачі води. Зара є у продажу три види біде: вбудовані (електронні), підлогові та підвісні, і випускаються вони в різноманітних варіаціях і модному дизайні.

Кваліфікований монтаж цього гігієнічного та сантехнічного обладнання робиться з дотриманням ряду рекомендацій, і складається з наступних кроків:

  1. підведення трубопроводів стоків і подачі води;
  2. підготовчі роботи до початку установки обладнання;
  3. установка насадок, змішувача, сифона та гофрованого шланга;
  4. монтаж інсталяції для підвісного біде;
  5. навішування або кріплення біде;
  6. приєднання до системи каналізації та водопостачання.

Класичне біде слугує надзвичайно важливим гігієнічним та сантехнічним обладнанням, безпечна, надійна, якісна установка якого передбачає наявність навичок, певного досвіду та професійних знань.

Власноручна установка стандартного біде в туалеті

Необхідність в установці, збірці, підключенні сучасного, нового, досить складного гігієнічного та сантехнічного виробу - привід звернутися з проханням про допомогу до професійного, досвідченого майстра-сантехніка. Але чимало власників будинків вважають, що обслуговування і послуги слюсаря-сантехніка обійдуться недешево, та набагато вигідніше зробити монтаж домашнього біде своїми силами.

Все ж, тільки в окремих випадках подібні зусилля можуть завершитися успішно, частіше власноручні старання обертаються крахом та малоприємними наслідками надалі.

Ще одна вельми популярна думка - подзвонити майстру "з вулиці", такі послуги обійдуться набагато дешевше, але це також омана. В першу чергу, сума, яку з вас зажадають, нічим не доведена, і вона взагалі може бути найрізноманітнішою, в т. ч. і набагато вищою, ніж ви розраховували. А по-друге, що б не сталося з вашим гігієнічним виробом, цей майстер не буде брати відповідальність на себе та не зможе надати ніякої гарантії.

Краще не ризикувати, а запросити досвідченого, перевіреного, навченого слюсаря-сантехніка, який якісно, надійно та швидко впорається з роботою. Найкращий варіант, коли вам необхідна установка інсталяції для кріплення біде, - скористатися допомогою майстра сервісу Мастер911.

Мастер911: установка навісного, вбудованого або підлогового біде

Наші фахівці щодня стикаються з налаштуванням, монтажем всіх типів сантехнічної продукції, внаслідок чого мають практичний досвід роботи з різноманітними варіаціями. У момент подачі заявки, ми просимо клієнта уточнити тип пристрою, який слід встановити, і, крім того, побажання, місце та особливості його монтажу. У разі, якщо зі слів клієнта конкретно зрозумілий масштаб необхідних завдань, то названа послуга буде стандартною, її вартість відзначена в нашому прейскуранті й буде оголошена.

Коли ж монтаж підвісного або підлогового біде пов'язані з чималою кількістю аспектів, і розрахувати масштаб необхідних робіт без огляду сантехніком практично неможливо, тоді послуга є нетиповою. Її вартість визначить майстер-сантехнік, вже по приїзду на місце. Але ми обіцяємо, що вартість буде відповідати тій, що показана в затвердженому прайс-листі.

Дзвінок в сервіс Master911 дозволяє розраховувати на:

  • оперативний виїзд майстра;
  • видачу корисної рекомендації, первинної консультації та цінної інформації з установки й монтажу підлогового або підвісного біде та ціни послуги;
  • оперативне надання всім замовникам якісної, надійної послуги;
  • постійна можливість подачі заявки.

Майстри-сантехніки Мастер911 не використовують непристойні слова, акуратні, не курять сигарети в робочий час, сумлінно та відповідально ставляться до своїх обов'язків, демонструють уважність, доброзичливість, коректність до замовників.

Позитивні особливості звернення в сервіс Мастер911

Master911 не співпрацює з неперевіреними майстрами, всі сервісні фахівці по праву отримали доступ до обслуговування клієнтів тільки після перевірки персональних документів, прослуховування навчального курсу і, крім того, обов'язкового складання іспитів на досить високий бал, які доводять їх компетентність. Але навіть якщо вам довелося зіткнутися з непрофесійною дією майстра або допущеною ним самим помилкою, ви можете в будь-який момент звернутися в нашу службу підтримки замовників і прийняти оперативну допомогу у вирішенні конфліктного інциденту.

Оплату послуг слід виконати готівкою або безготівковим перерахуванням. Установка суміщеного, підлогового або навісного біде та будь-які інші послуги слюсаря-сантехніка проводиться згідно з договором, де детально надані поетапний хід процесу, конкретні умови відповідальності фахівця, а також вимоги рівня якості виконання завдань. Коли завдання виконане, клієнти мають акт про виконання робіт. Майстри нашого маркетплейса видають гарантійні умови на власні послуги.

Яка ціна послуг з установки біде в Master911?

Для нас вкрай важливо, щоб ціноутворення сервісу домашнього ремонту Мастер911 вважалося повністю прозорим і зрозумілим кожному клієнту. Для вашого особистого комфорту при спілкуванні та співпраці з Мастер911 ми в будь-який момент раді надати первинну консультацію та інформацію з приблизної вартості тієї чи іншої сервісної послуги. До закінчення обумовлених зобов'язань, попередньо встановлена ціна не може змінитися. Якщо вас зацікавить вартість типової послуги, рекомендуємо ознайомитися з нашим прайс-листом. Тут є всі розцінки, без автотранспортних витрат і вартості витратних матеріалів, які можуть знадобитися в ході складання.

Терміновий виклик сантехніка у Стрию з виїздом на адресу по Львівській області

Робота ведеться по всій Львівській області

Сервіс Master911 у своєму розпорядженні власні професіоналами в більшості населених пунктів Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни). Такий варіант дозволяє набагато зменшити автотранспортні витрати та забезпечує прибуття професіонала в день подання замовлення навіть тим людям, які знаходяться в далеких пунктах. У рідкісних випадках, пов'язаних з підвищеною зайнятістю, прихід сантехніка може бути перенесений на наступний день. Про що вас обов'язково попередять, ще в момент дзвінка в Master911.

Працюємо в межах Стрия

Всього 3 години з моменту подачі замовлення потрібно чекати приїзду кваліфікованого, перевіреного слюсаря-сантехніка тим замовникам, які живуть в межах Стрия.

Виконуємо роботи в приміській зоні Стрия

Людям, які живуть в приміських зонах Стрия (), трохи більше часу знадобиться для очікування візиту професіонала, - в середньому 5 годин.

Якщо необхідна вам послуга - компетентний монтаж біде, ціна якого приємно здивує, телефонуйте нам. Ми гарантуємо, що вам сподобається рівень сервісу та якість проведення робіт.