Заміна підсвітки телевізора

від 300—400 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна підсвітки телевізора». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну підсвітки телевізорів

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по заміні підсвітки телевізорів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Плазмові телевізори мають величезний споживчий попит і є одним з найпопулярніших видів побутової техніки, яку можна зустріти в квартирах, у будинках, на дачах. Принцип передачі картинки на матрицю досить простий та зрозумілий, а наявність світлодіодної стрічки є обов'язковою умовою якісної роботи техніки.

Сучасний ринок пропонує користувачам два основних типи телевізора, залежно від особливостей конструкції:

 • LCD – в основі були використані лампи для підсвічування дисплея;
 • LED – використовуються світлодіоди.

Незалежно від того, який тип підсвічування використовується для РК екрана, всі моделі не захищені від негативного впливу зовнішніх факторів. З цієї причини може знадобитися термінова послуга – заміна підсвічування телевізора, замовити яке можна за вигідною вартістю на сайті сервісу Мастер911. Тільки кваліфікований майстер зможе швидко та якісно виконати всі доручені йому завдання.

Ознаки того, що потрібно замінити підсвітку

Послуга ремонт підсвічування є одним з найпоширеніших. Згідно зі статистикою, понад 50% всіх звернень клієнтів припадають на несправну стрічку світлодіодів або ламп, які потребують термінової заміни.

Основні ознаки поломки LED підсвітки:

 • Наявність звуку, але відсутня картинка (це перший і один із найпопулярніших «симптомів»).
 • При ввімкненні телевізора зображення спочатку з'являється, а потім миттєво зникає.
 • Горить виключно індикація на панелі включення.
 • Наявність тьмяного зображення, відсутня необхідна міра яскравості, контрастності, були помічені світлі області на екрані.
 • Зображення можна побачити виключно під певним кутом.

У 90% за наявності вищеперелічених «симптомів» проблема полягає у несправній роботі діодів.

Основні відмінності різних типів підсвітки

Світлодіодне підсвічування вже давно вважається універсальним і досить популярним – її можна зустріти у різних моделях телевізорів, незалежно від компанії-виробника. Конструктивно вона є спеціальними планками, на яких зафіксовано певну кількість світлодіодних елементів – всі планки розташовані поза матриці. В результаті зображення передається в яскравій, але досить холодній палітрі кольорів. Ще одна важлива перевага – економне споживання енергії при тривалому перегляді телевізора.

За розташуванням планок LED буває наступних підвидів:

 1. Edge LED – виробник використовує одну або відразу кілька пар планок, які фіксуються з боків (праворуч і ліворуч) або зверху та знизу екрана. У сучасних моделях ультратонкого типу кути часто затемнені.
 2. Direct LED – в цьому випадку планки знаходяться або по горизонталі або по вертикалі, покриваючи при цьому всю площу матриці. Важливою особливістю є унікальна можливість виконувати регулювання яскравості за допомогою пульта управління, використовуючи запропоновані виробником налаштування. Таким чином, користувач отримує рівномірне підсвічування без жодних затемнень.

Ламповий тип підсвічування вважається застарілим та застосовується у старих моделях, яким від 10 років і більше. За основу було взято люмінесцентні лампи, які вважаються енергоємними, а передача картинки здійснюється виключно у теплій палітрі кольорів.

Коли потрібно скористатися послугою заміна підсвічування телевізора Samsung або інших брендів, викликаючи фахівця додому, важливо вказати повну назву моделі, щоб майстер спочатку розумів, з яким типом ламп або світлодіодів йому доведеться працювати.

Причини несправностей LED підсвітки

Незалежно від компанії-виробника, зазначають список однакових причин, внаслідок яких знадобиться професійна допомога:

 • Різкі перепади напруги в домашній електромережі, що призводить до навантажень на діоди, які не розраховані на подібні експлуатаційні умови.
 • Установка роботи LED діодів на максимально високому рівні, а це призводить до їх швидкого зношування, перегорання. Причини, з яких більшість компаній це роблять, невідомі. Але на практиці було неодноразово помічено, що робота на межі можливостей призводить до швидкої поломки підсвічування всієї матриці.
 • Перегляд телевізора під час сильної грози.
 • Поломка одного з діодів, розташованих у ланцюжку з 16 або 18.

Усі вищенаведені причини можуть призвести до поломок різного ступеня складності. Тому слід не відкладати «на потім» ремонтні роботи та одразу ж звернутися за професійною допомогою.

Поширені способи відновлення підсвітки

Залежно від типу поломки розрізняють кілька вже давно перевірених способів, які допоможуть швидко, недорого та якісно відновити роботу матриці, а отже, і роботу всього телевізора.

Усього існує три основні методи:

 1. Часткова заміна окремо взятих діодів, які вийшли з ладу. Це стосується ситуацій, коли відбулася поломка легкого ступеня складності і не були зачеплені "життєво важливі". елементи техніки.
 2. Заміна лише однієї планки, яка вигоріла. Майстер виконує ретельну діагностику з метою визначення, яка саме планка потребує заміни. Це може бути верхня/нижня або бічна планка (з правого чи з лівого боку).
 3. Повноцінна заміна ЛЕД підсвічування телевізора, ціна якої вказана в прайсі на сервісі Мастер911. Такий метод використовується для заміни всіх планок, які не підлягають відновленню та потребують термінового оновлення.

Останній метод застосовують при серйозних несправностях, оскільки цей спосіб відноситься до категорії складних ремонтних робіт. Якість подальшої експлуатації техніки багато в чому залежить від правильного вибору нових деталей. Відсутність знань щодо конструкції сучасних телевізорів, а саме – особливостей матриці часто призводить до незапланованих витрат, коли користувач неправильно вибирає нові діоди.

Як вибрати відповідний метод відновлення?

У деяких сучасних моделях заміна одного або кількох діодів обійдеться набагато дорожче, ніж повноцінна заміна всієї планки, а тому кожен індивідуальний випадок. Пошук та встановлення світлодіодів поштучно часто виконується в тих ситуаціях, коли планки потрібного типу вже давно не випускаються та були зняті з продажу.

Заміна елементів, що вигоріли, також відноситься до рідкісних методів, від яких більшість досвідчених майстрів категорично відмовляються. Професіонал не може гарантувати якісну роботу всієї планки, адже через деякий час наступні елементи у ланцюжку також можуть вигоріти. В результаті телевізор знову потребує ремонту, коли потрібна установка нової планки.

У процесі заміни фахівці використовують різні деталі:

 • Оригінальні комплектуючі, які підбирають з урахуванням конструктивних особливостей кожної марки та моделі техніки.
 • Аналогові комплектуючі високої якості (це може бути Корея або Китай).

По завершенню ремонтних робіт професіоналам вдається знизити енергоспоживання як мінімум на 25%. У такому разі діоди більше не працюють на піку своїх можливостей, що помітно подовжує їх експлуатаційні терміни.

Як дізнатися інформацію про актуальні ціни на послугу заміна підсвітки матриці?

Перед тим, як замовити популярну послугу заміна підсвітки телевізора, ціна якої вказана в прайсі на сервісі, важливо перерахувати основні ознаки поломки. Конкретну ціну називає фахівець після візуального огляду та ретельної діагностики, враховуючи:

 • марку техніки (наприклад, LG, Samsung, Philips, JVC та інші);
 • повна назва моделі та рік випуску;
 • розмір екрана (кількість дюймів).

Це мінімальний список факторів, що впливають не тільки на остаточну вартість послуги, але й на строки проведення всіх робіт.

Чому нам довіряють?

На сервісі Мастер911 запропоновано величезний список фахівців різної кваліфікації, готових виїхати в будь-який день та підходящий для клієнта час.

Додатково можна розраховувати на такі переваги:

 • Оперативна діагностика зламаної техніки.
 • Виклик майстра додому та заміна LED підсвічування телевізора, ціна якого відрізняється особливою демократичністю.
 • Застосування якісних діодів.
 • Офіційні гарантії.

Для виклику професіонала достатньо зв'язатися з менеджерами, які готові допомогти швидко підібрати майстри потрібної кваліфікації.