Заміна матриці телевізора

від 600—1000 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна матриці телевізора». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну матриць телевізорів

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по заміні матриць телевізорів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сучасні телевізори наділені величезною кількістю переваг, які безпосередньо пов'язані з особливостями зміни конструкції, новими опціями та можливостями. Попри це, з'явилася підвищена вразливість окремих комплектуючих, які зазнають різних ушкоджень. Нові LCD і LED є крихким механізмом, в основі якого використовуються спеціальні світлодіоди, лампочки, що виходять з ладу під негативним впливом зовнішніх факторів.

Тому рано чи пізно виникає потреба в тому, щоб замовити послугу заміна матриці телевізора, яка вважається найзахищенішою частиною техніки. Рідкокристалічні панелі практично не зазнають відновлення, а тому не обійтися без кваліфікованої допомоги.

Причини пошкоджень екрана телевізора 

Плазмові телевізори можна зустріти практично у будь-якому будинку. Принцип роботи досить простий і зрозумілий: зображення автоматично передається на екран і підсвічується за допомогою вбудованих світлодіодів (LED) або лампочок (LCD). Причому обидва види техніки мають у своїй основі матрицю, що є надтонким склом, яке при необережному поводженні легко ушкоджується.

У більшості випадків ремонт плазми потрібен з таких причин:

 • падіння техніки з висоти;
 • удари в область матриці, падіння на матрицю гострих та/або важких предметів;
 • попадання вологи у великій кількості;
 • системні перешкоди всередині конструкції.

Більша частина всіх поломок, коли потрібна термінова заміна матриці телевізора та виклик професіонала додому, пов'язані з неакуратним зверненням з боку користувача. Кожна компанія-виробник надає рекомендації щодо експлуатації плазми. При ігноруванні подібних рекомендацій результат лише один – розбитий екран.

Коли можна полагодити розбиту плазму?

За наявності навіть незначних візуальних пошкоджень на поверхні екрана (сколи, подряпини) не обійтися без повноцінної заміни матриці. З цієї причини дбайливе ставлення до телевізора – це запорука його тривалої експлуатації, якісної та чіткої картинки, якою можна насолоджуватися протягом усього часу перегляду улюблених передач, серіалів. Наприклад, якщо в будинку проживають домашні тварини та/або маленькі діти, техніку найкраще зафіксувати на стіні, за винятком випадкового падіння плазми з тумби.

Крім того, виключити ймовірність того, що потрібно замінити екран LED телевізора за вигідними цінами в прайсі сервісу Мастер911, вдасться при правильному догляді:

 • Своєчасне очищення екрана і всієї корпусної частини від пилу, бруду.
 • Відмова у використанні ганчір'я та губок з шорсткою поверхнею.
 • Використання виключно професійних засобів для догляду за телевізорами, запропонованими компанією-виробником.

Відремонтувати матрицю можна в тому випадку, якщо на екрані з'явилися смуги вертикального або горизонтального типу, всілякі перешкоди, коли картинка «зависає» та інше. У такому разі серед причин відзначають поломку гнучких плат, що були інтегровані у скло матриці. Додатково фахівці перевіряють дешифратор, який відповідає за прийняття сигналу як звичайних, так і закодованих каналів. В результаті здійснюється складний ремонт, під яким передбачається заміна або відновлення працездатності плат.

Коли на екрані відсутня картинка, але залишається звук, проблема полягає не в матриці, а в підсвічуванні. У цій ситуації доцільно провести комплексну діагностику техніки з метою подальшого вирішення поставлених завдань. заміна зламаних компонентів у світлодіодному ланцюзі підсвічування.

Як виявляються несправності матриці?

Користувач техніки з легкістю визначить, коли потрібно замінити матрицю телевізора, ціна якої залежить від безлічі нюансів. Ця поломка включена до списку несправностей, які визначаються внаслідок звичайної візуальної діагностики без застосування допоміжних приладів, інструментів.

Серед найбільш поширених «симптомів» варто виділити:

 • подряпини різної довжини та глибини;
 • сколи, дірки та навіть тріщини на кшталт «павутинки»;
 • різнокольорові смуги на весь або на половину екрана;
 • точки, нехарактерні розлучення;
 • сірі плями (це свідчить про відшарування матриці).

Виправити ситуацію можна, якщо вчасно замовити послугу заміна дисплея телевізора, оформляючи терміновий виклик професіонала додому. Не варто робити спроби самостійно відновити екран або продовжувати використовувати техніку за призначенням.

Процедура заміни пошкодженого дисплея

Щоб дізнатися остаточну вартість, терміни виконання всіх запланованих відновлювальних робіт, необхідно проконсультуватися з фахівцем.

Майстер виїжджає за вказаною адресою та проводить такі обов'язкові процедури:

 1. Діагностика (переважно досить візуальна діагностика).
 2. Пошук відповідної матриці для заміни, враховуючи бренд техніки (LG, Samsung, Philips, BBK, Bravis, Dexp, Ergo, Kivi, Supra, Toshiba, Xiaomi, Panasonic та інші).
 3. Встановлення нової матриці та складання всієї конструкції.
 4. Увімкнення телевізора та перевірка якості зображення з оптимальною контрастністю, яскравістю.

Процедура перевірки здійснюється в присутності клієнта, який може самостійно переконатися у справності техніки.

Яка ціна заміни матриці телевізора?

Ознайомитись із актуальними цінами на послугу заміна РК дисплея на телевізорі можна за допомогою запропонованого прайсу на сервісі Мастер911. Але для отримання більш точної інформації (конкретні терміни, остаточна вартість) необхідно проконсультуватися з фахівцем, який враховує:

 • повна назва моделі (наприклад, Sony Bravia);
 • розмір екрана (кількість дюймів);
 • інші характеристики матриці.

При цьому професіонал допоможе підібрати оригінальний дисплей, відштовхуючись від особливостей конкретної моделі.

Чому потрібно звернутися за допомогою на сервіс Мастер911?

Тривала експлуатація плазми, чітка та яскрава картинка, відсутність смуг та інших візуальних дефектів – це гарантія повноцінної заміни дисплея досвідчених майстрів. Звертаючись на сервіс, кожен клієнт зможе скористатися послугами перевірених майстрів, які готові виїхати додому.

Переваги співпраці з професіоналами:

 • Обслуговування телевізорів різних брендів: Samsung, Соні, Ківі, Філіпс та інші.
 • Вигідні пропозиції для нових та постійних клієнтів у вигляді демократичних цін на послуги, різноманітних акцій та знижок.
 • Офіційні гарантії не тільки на встановлені комплектуючі, а й на роботу в цілому.
 • Виїзд у будь-який день та зручний для клієнта час.
 • Надання змістовних консультацій, розгорнутих відповідей на запитання щодо правильного догляду за дисплеєм телевізора в майбутньому.

Майстер точно знає, як швидко, якісно та недорого зробити повноцінну заміну розбитого екрану в домашніх умовах. Завдяки отриманим знанням, досвіду та набору інструментів, професіонал зможе виконати роботи різного ступеня складності.