Ремонт блоку живлення телевізора

від 400—600 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт блоку живлення телевізора». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт блоків живлення телевізорів

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по ремонту блоків живлення телевізорів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сучасні телевізори із РК-дисплеєм вже давно замінили кінескопні моделі. Сьогодні в кожному будинку та квартирі можна зустріти один або навіть кілька ТБ від різних компаній-виробників. Але в ході щоденної експлуатації техніка зазнає регулярних навантажень, а значить можуть відбуватися поломки різного ступеня складності.

Одними з перших страждають імпульсні блоки живлення, що призводить до неможливого подальшого використання техніки. Тому потрібно замовити послугу ремонту блока живлення телевізора, скориставшись кваліфікованою допомогою досвідчених фахівців сервісу Мастер911.

Особливості розміщення: різні види блоків живлення

Вибираючи моделі LCD від різних виробників, потрібно врахувати особливості розташування блоку:

 • Зовнішній – знаходиться поза корпусної частини. Такий варіант популярний для плазмових моделей із невеликою діагоналлю екрана. В результаті корпус виходить максимально тонким, а техніка – легкої.
 • Внутрішній – блок знаходиться усередині конструкції. Наведене розташування називають стандартним для більшості моделей LED.

В окремих ситуаціях, крім ремонтних робіт, додатково може знадобитися доопрацювання або вдосконалення техніки, керування якої стає досить зручним.

Причини поломки

Терміновий ремонт блоку живлення телевізора з викликом професіонала додому за демократичною вартістю може знадобитися внаслідок таких причин:

 • Різкий перепад напруги в електромережі, що призводить до перегорання комплектуючих.
 • Перегляд телевізора під час грози.
 • Природне зношування деталей.
 • Заводський брак.

Причому для кожного типу блоків характерні певні поломки: наприклад, в імпульсних блоках першим виходить з ладу діодний міст, може статися пробою силових транзисторів або несправність транзистора PFC.

Звертатися за кваліфікованою допомогою необхідно за перших «симптомів» поломки (ТВ «відмовляється» включатися, нехарактерні кольори отриманої картинки та інше).

Які ціни на відновлення комплектуючих?

Перш ніж виконати ремонт блоку живлення телевізора, ціна якої вказана в актуальному прайсі на сервісі, буде потрібна обов'язкова діагностика. Результати діагностичних процедур впливають на терміни та остаточну ціну.

Майстер враховує:

 1. Визначений бренд техніки: LG, Samsung, Philips, BBK, Grundig, Horizont, JVC, Mystery, Panasonic, Saturn, Sharp, Sony, Supra, TCL, Thomson, Toshiba, Vestel та інші.
 2. Тип телевізора – кінескопний чи плазмовий.
 3. Особливості розташування блоків – зовнішній або внутрішній.
 4. Ступінь складності поломки в цілому: чи буде потрібна повноцінна заміна деталей або можна обійтися оперативним відновленням.

По завершенні всіх виконаних робіт майстер надає кожному клієнту офіційні гарантії.

Причини звернутися до сервісу Мастер911

Якщо необхідно вибрати виключно перевірених фахівців, тоді доцільно скористатися оперативним пошуком на сайті сервісу побутових послуг. Постійні та нові клієнти звертаються за кваліфікованою допомогою з таких поширених причин:

 • Оперативне виконання поставлених завдань.
 • Обслуговування всіх телевізорів: і нових, і старих моделей різних брендів (Самсунг, Філіпс, Оріон, Рейнфорд, Соні, Тошиба, Фунай, Шарп та інші).
 • Демократичні ціни.
 • Допомога у підборі комплектуючих на заміну.

Кожне замовлення супроводжує особистий менеджер, готовий допомогти клієнту швидко знайти спеціаліста відповідної кваліфікації.