Якщо ви помітили незначні проблеми або несправності в пральній машині, бажано не відтягувати і викликати майстра, щоб провести діагностику і при необхідності уникнути складної несправності, відбувшись дрібним ремонтом. Дрібний ремонт пральної машини LG, точно буде набагато дешевшим, ніж комплексний ремонт пралки у Фастові.

Наш сервіс Master911 – надає послуги з ремонту пральної машини у Фастові від перевірених і кваліфікованих майстрів з досвідом обслуговування машин будь-якої марки та року випуску. З нами співпрацюють понад 4000 перевірених вузькопрофільних фахівців.

У нас можна замовити послугу ремонту пральної машини, залишивши заявку на сайті, або подзвонивши за телефоном. Попередньо узгоджуємо обсяг робіт, ставимо уточнювальні питання, швидко підбираємо відповідного спеціаліста й узгоджуємо час приїзду. При необхідності наш майстер пральних машин придбає додаткові запчастини.

Після прибуття на місце співробітник:

 1. Проведе діагностику техніки
 2. Пояснить причини виходу машини з ладу
 3. Виправить виявлену несправність;
 4. Видасть страховку й гарантію від 3 до 12 місяців, залежно від виду робіт;
 5. Дасть рекомендації щодо правильної експлуатації техніки.

Що ви отримаєте?

Головне:

 • Ремонтуємо машини будь-якої складності. Ми беремося за дрібні, середні й за складні несправності: зношення підшипника, несправність датчика рівня води й т. д. Фахівці роблять тільки те, що потребує виправлення, не «накручуючи» вартість ремонту пральної машини.
 • Обслуговуємо техніку без обмежень у роках випуску. Ми ремонтуємо пральні машини-автомати й напівавтомати з вертикальним і горизонтальним завантаженням, незалежно від стану.
 • Виконуємо терміновий ремонт. Наші майстер з ремонту пральних машин у Фастові виконують ремонт пральної машини Індезіт протягом 2-3 годин, в залежності від складності неполадки.
 • Контролюємо якість роботи. Звичайно, через різні обставини майстер в деяких моментах може зробити помилку, тому ми приймаємо будь-які зауваження. При необхідності спеціаліст виправить недоліки.

Додатково:

 • Приймання заявок 24/7. Працюємо без вихідних, замовляйте прямо зараз.
 • Виїзд протягом 1 години. В середньому приїжджаємо протягом 3 годин.
 • Чистота робочого місця. У наші послуги обов'язково входить прибирання свого робочого місця після закінчення ремонту.
 • Доступна ціна. У нас ціна ремонту пральної машини відповідає досвіду майстра.
 • Комфортна оплата. Можливість оплатити послуги готівкою або безготівковим переказом.
 • Фіксуємо ціну договором. Вартість ремонту пральних машин Samsung відповідає прайсу і не змінюватися після озвучування.
 • Гарантія. Гарантовані зобов'язання на надані послуги й замінені деталі/запчастини.
 • Договір. Після закінчення роботи надаємо акт виконаних послуг.

Наші майстри проводять ретельну діагностику, що дозволяє з 95% упевненістю визначити характер неполадки, швидко й недорого її виправити.

Як замовити виклик майстра у Фастові?

 1. Оформлення заявки. Подати заявку можна за телефоном або залишивши її на сайті.
 2. Відповісти на уточнювальні питання. При оформленні заявки рекомендуємо відповісти на уточнювальні питання. Після чого ми зможемо дати відповідь на запитання: «Скільки коштує ремонт пральної машини?».
 3. Надання послуги. В середньому через 3 години після подачі заявки спеціаліст виїжджає за вказаною адресою і надає свої послуги.

Ми можемо полагодити будь-яку пральну машину у Фастові

Тривалий термін служби пральної машини є важливим фактором несправності, але при збоях у роботі старих моделей викидати їх зовсім необов'язково. Майстри нашого сервісу підбирають відповідні деталі і беруться за ремонт далеко не нової побутової техніки.

Список популярних брендів, з якими нам доводилося працювати: Індесіт (Indesit), ЛЖ (LG), Самсунг (Samsung), Вірпул (Whirlpool), Бош (Bosch), Зануссі (Занусі / Zanussi), Арістон (Ariston), Ардо (Ardo), Електролюкс (Electrolux), Канді (Candy), Горенье (Gorenje), Беко (Beko), Сіменс (Siemens), Атлант (Atlant), Міле (Miele), АЕГ (AEG), Ханса (Hansa), Прівілег (Privileg), Део (Daewoo), Рейнфорд (Rainford), Кайзер (Kaiser), Вестфрост (Vestfrost), Мідеа (Midea), Віарус (Viadrus), Хувер (Hoover), Малютка), Баукнехт (Bauknecht), Делфа (Delfa), Сатурн (Saturn) і багато інших.

У нас ви можете замовити майстра для виконання наступних робіт:

 • Малий ремонт. Заміна ручки люка, кнопки, петлі дверцят, зливного шланга, дозатора порошку, чистка пральної машини, витяг сторонніх предметів з пральної машини, заміна насоса, блокування люка.
 • Середній ремонт. Оновлення щіток двигуна, заміна Тена, зливного насоса, ремонт індикації, двигуна, аквастопа і патрубка.
 • Складний ремонт. Установка нового барабана, нижньої противаги, опори бака, хрестовини, заміна підшипника, ремонт модуля керування, ремонт барабана.

Ціни на ремонт пральних машин у Фастові та інші послуги

Найбільший ремонт в 90% випадків обходиться як мінімум на 50% дешевше придбання нової пральної машини, за умов якісного його виконання. І нагадуємо, що точну вартість майстер з ремонту пральних машин у Фастові, може назвати тільки після повної діагностики, яку виконує вдома у клієнта.

Прайс-лист на послуги

Готуємо матеріал, скоро буде...

*Ціни наведено в ознайомлювальних цілях, без урахування марки й моделі пральної машини, транспортних витрат та вартості самих запчастин, які, можливо, потрібно буде купувати.

Поширені проблеми з пральною машиною

Зазвичай виділяють понад 10 причин несправності техніки, які відносять або до внутрішніх (зношення механічних деталей), або до зовнішніх (неправильне налаштування, підключення тощо). Перерахуємо найпоширеніші з них:

 • Пральна машина не зливає воду. Ця помилка може бути викликана як безпечними збоями в налаштуваннях, так і різнорідними неполадками, наприклад, датчика рівня води, насоса, модуля управління, зливного шланга.
 • Пральна машина шумить при роботі. Причиною може стати неправильне встановлення техніки й потрапляння в бак сторонніх предметів (монети, шпильки, запонки). Серед інших варіантів – зношення підшипників, амортизаторів, щіток електродвигуна, несправність противаги.
 • Не крутиться барабан. До такої проблеми нерідко призводить обрив приводного ременя, який схильний до зношення з плином часу. Серед більш серйозних причин – несправність електродвигуна або електронного модуля.
 • Пральна машина не нагріває воду. Причини можуть ховатися в згорілому ТЕНі, несправності датчика температури, виході з ладу модуля управління.
 • Не працює віджимання. Однією з поширених причин є несправність датчика рівня води. Також це може бути викликано стиранням приводного ременя, неполадкою двигуна, збоєм у керуючій платі.
 • Пральна машина протікає. Проблема такого роду може призвести до появи іржі на корпусі техніки. Її викликають понад 8 причин: зношення барабана, зливного насоса, манжети, шланга, засмічення дозатора порошку, ослаблення хомутів.

Найнебезпечнішими несправностями є ті, внаслідок яких пральна машинка не вмикається. Однак і тут є рішення. Замовляючи послуги в нашому сервісі, ви можете сподіватися на повну діагностику з визначенням причини несправності та розв'язання проблеми!

Виїжджаємо у всі райони міста Фастова та Київської області

Виїзд по місту у Фастові

Якщо виїжджаємо в межах міста Фастова, то зазвичай приїжджаємо через 3 години після оформлення заявки.

Виїзд в передмістя Фастова

Якщо необхідний виїзд в передмістя, то приїзд майстра в середньому може тривати від 4-5 годин.

Виїзд по Київській області

Послуги майстрів сервісу Master911 доступні на всій території Київської області, тому можливість замовити майстра, який зробить ремонт пральних машин у Фастові, має кожен. У більшості випадків приїжджаємо в день виклику. Якщо дуже велика завантаженість (сезон) виклик може перенестися на наступний день.

Звертайтеся за послугами перевірених майстрів в Master911 прямо зараз і будьте впевнені у якості наданих нами послуг!

Зона обслуговування Фастів