Ремонт мікрохвильовки у Бучі

від 350—800 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт мікрохвильовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Бучі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту мікрохвильовок

Назва послуги Середня вартість

Ремонт магнетрону мікрохвильовки

Ремонт плати управління мікрохвильовки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт мікрохвильовок у Бучі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту мікрохвильовок у Бучі

Відгуки по ремонту мікрохвильовок у Бучі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Найпоширеніші поломки побутових мікрохвильових печей (НВЧ):

 • Мікрохвильова піч неповноцінно прогріває їжу. З цією ситуацією зазвичай мають справу через те, що напруга в мережі нижча за номінальну. При ситуації, якщо ж у техніки значний термін служби, то причиною може стати згоряння нитки розжарення електровакуумної лампи - електричної складової магнетрона. Якщо це підтвердиться, значить, технік замінить її, і тим самим поверне грубку до робочого режиму.
 • Страво взагалі не гріється. Якщо в мікрохвильовій печі працює все інше: вентилятори, табло, горять лампочки, крутиться тарілка, але водночас піч не підігріває, то причина полягає в системі живлення. У подібних випадках технік виконує діагностику обладнання, враховуючи специфіку НВЧ печей (перелік можливостей, термін роботи, назву торгового бренду) з метою знайти компонент, який дав збій. З високою ймовірністю передбачається, що електромагнітна лампа (магнетрон) відмовила.
 • Під час експлуатації мікрохвильової печі припиняється обертання підноса. Несправність здатна мати ряд неприємних явищ: виникнуть іскри, буде чути потріскування, страва підгорятиме і так далі. Причиною неполадки може бути як простий неадекватний розмір продукту, неакуратне розміщення страви, заклинювання тарілки, так і пошкодження редуктора або пробуксовування муфти, що доведеться замінити.
 • Мікрохвильова піч не запускається. Причин такої проблеми є кілька. Наприклад: запобіжник, що спрацював у момент перевантаження, дефект шнура живлення, аварійна розетка і так далі. Чітко знайти несправність зможе спеціаліст з ремонту ваших мікрохвильових печей вдома у Бучі за результатами візуального обстеження та виконання діагностики.

Слід звернути належну увагу на рекомендації щодо правильного та безпечного використання апаратури!

Маркетплейс Master911 може запропонувати гарантійний, якісний та оперативний ремонт НВЧ (мікрохвильової печі) за адресою у Бучі: Saturn (Сатурн), Samsung (Самсунг), Delfa (Делфа), Daewoo (Део, Деу), Scarlett (Скарлет), Bosch (Бош), Gorenje (Гореньє), Panasonic (Панасонік), Sharp (Шарп), LG (Елджі, Лджі).

Фахівці сервісу Master911

Майстри проходять навчання та складають іспит. З-поміж усіх кандидатів лише 15% зможуть заслужити високий бал: не менше 4,5.

Майстри Master911 за необхідності забирають пошкоджену техніку в нашу майстерню, докладно дають роз'яснення з будь-яких питань, що з'явилися у клієнта з приводу того, що і як вони збираються робити та приходять зі своїми інструментами.

У процесі виконання послуг наші фахівці завжди ввічливі, не курять і не використовують ненормативну лексику, після завершення ремонту прибирають робоче місце.

Як складається тариф? Скільки коштує ремонт НВЧ печі у Бучі?

Під час подання замовлення зазвичай уточнюємо відомості про характер несправності. На підставі отриманих даних ми зможемо зорієнтувати замовника, у що йому обійдеться ремонт мікрохвильової печі у Бучі. Коли описи поломки дуже розмиті, і при цьому визначити причину без діагностичних робіт неможливо, отже, остаточна вартість ремонту або заміни частин НВЧ печі, що вийшли з ладу, буде названа нашим майстром вже після приїзду на адресу.

Фіксовані ціни майже всіх типових робіт, що стосуються ремонту побутових НВЧ, є у прайсі. Даний підхід гарантує, що наш клієнт заздалегідь знатиме, скільки зазвичай коштує професійне виконання ремонту мікрохвильової печі ще до прибуття спеціаліста.

Які переваги Ви отримаєте?

 • Якісний, гарантований та оперативний ремонт побутової мікрохвильової печі (НВЧ) у Бучі. Наші професіонали щодня роблять повноцінний сервіс та ремонт мікрохвильових печей (НВЧ), і це забезпечує їх практичний досвід і повну компетентність.
 • Швидкий приїзд майстра на вашу адресу.
 • Висока відповідальність за якісність виконуваних робіт. Якщо виконавцем сервісу Master911 була допущена прикра помилка, телефонуйте, ми відразу виправимо всі виявлені дефекти.

І, до того ж

 • Фіксована ціна. У договорі на ремонт та надійне обслуговування будь-якої мікрохвильової печі ціна у Бучі визначається, вона точно буде відповідати прайсу і не підлягає змінам.
 • Гарантійні зобов'язання. Фахівець кожному замовнику надає гарантії на види наданих сервісних послуг.
 • Обов'язкове прибирання робочого місця після завершення ремонтних робіт мікрохвильової печі включається до прейскуранта послуг наших фахівців.
 • Комфортні види оплати. Розрахуватися за ремонт мікрохвильової печі вдома у Бучі дозволяється як готівкою, так і безготівкою або карткою банку.
 • Відповідна якості послуг розцінка. Оплата за послуги повністю відповідає досвіду спеціаліста.
 • Ваша страховка. Усі наші майстри пройшли перевірку особистих даних. Якщо Вам довелося зустрітися з несумлінним ставленням спеціаліста, зателефонуйте до служби підтримки сервісу послуг Master911, і тоді ми допоможемо вирішити спірні нюанси.
 • Оперативний прийом замовлень для виклику додому майстра виконується 24/7, без свят та вихідних.
 • Договір. Коли ремонт вашої мікрохвильової печі у Бучі успішно закінчено, ми видаємо клієнту акт про виконання сервісних послуг.
 • Терміновий прихід професіонала (в середньому протягом трьох годин після оформлення замовлення).

Виконуємо роботи у Бучі з виїздом по всій території Київської області

Вас цікавить недорогий, оперативний та якісний ремонт побутових мікрохвильових печей за місцем проживання у Бучі? Без сумніву звертайтесь до Master911. Незалежно від типу проблеми, з якою ви раптово зіткнулися: сталося руйнування конденсатора, вийшло з ладу реле, розкрилися проблеми з ланцюгом електроживлення або щось інше - наші навчені фахівці допоможуть вирішити завдання!

Працюємо в приміських зонах Бучі

Прибуття спеціаліста до передмістя Бучі (Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Бородянка, Березове, Хотів, Стоянка, Мощун, Горенка, Чайки, Капітанівка, Гореничі, Дмитрівка), ймовірно, займе трохи більше часу - близько 5 годин.

Ми працюємо по м. Буча

Якщо Ви мешкаєте в межах м. Буча, отже, зможете чекати приїзду професіонала через три години з часу залишеної заявки.

Робота з виїздом у села, селища, міста по Київській області

У більшій частині селах, містах, селищах Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка) сервіс Master911 має власних фахівців, тобто ви зможете розраховувати на оперативний, прийнятний за вартістю та забезпечений гарантією ремонт мікрохвильової печі. Вартість у Бучі для наших клієнтів виявиться нижчою внаслідок економії на транспорті.