Ремонт каналізації у Боярці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Боярці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Ремонт каналізаційного стояка

Ремонт септика

Опресовування системи каналізації

Усунути протікання каналізації

Усунути засмічення каналізації

Усунути засмічення зовнішньої каналізації

Аварійна прочистка каналізац

Прочистка каналізації гідродинамічним способом

Прочищення каналізації електромеханічним способом

Прочищення каналізації під тиском

Прочищення каналізації хімічним способом

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт каналізацій у Боярці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту каналізацій у Боярці

Відгуки по ремонту каналізацій у Боярці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Як і будь-яка інша інженерна система, каналізація рано чи пізно може забитися. Часто така проблема буває через прорив трубопроводу при перемерзанні ділянки, появи засмічення, наростів, нашарувань або природного зношування труб.

Ремонт, монтаж, техобслуговування, очищення каналізації у стандартній квартирі чи будинку слід починати з здійснення діагностичних робіт, завдання яких – знайти несправність та локалізувати зону протікання. Коли масштаб проблемного завдання стане відомим, а область його виникнення встановлена, слюсар-сантехнік починає саме ремонт:

  • Чистка труб каналізації з метою видалення великих засмічень. До кожного конкретного випадку підбирається найбільш прийнятний спосіб: гідравлічний, з використанням хімічних реагентів або механічний.
  • Закладення стиків каналізаційних труб.
  • Ремонт та заміна пошкоджених вузлів каналізаційного трубопроводу.

Після успішного завершення ремонтних робіт, технік повинен здійснити перевірку цілого ланцюжка системи. У ході її проведення відбувається закачування води під досить високим натиском, що дозволяє усунути залишки засмічень, наростів, нашарувань та, крім того, виявити найдрібніші протікання, які також слід ліквідувати.

Чому неприпустимий власноручний ремонт каналізації?

Ремонт трубопроводу каналізації в котеджі, заміському будинку або стандартній квартирі - серйозна робота, виконання якої потребує практичних навичок, спеціальних знань, чималого досвіду і до того ж великої кількості необхідних витратних інструментів та пристроїв. Для того, щоб проблема, що склалася в системі каналізації, була усунена якісно і якнайшвидше, за послугою необхідно звертатися до надійного майстра.

Ні власноручні спроби виявити причину виходу з ладу системи каналізації, ні звернення до майстра "з вулиці" не можуть стати запорукою належної якості виконання необхідних робіт, що може стати приводом для тяжких наслідків та великих фінансових витрат. Дуже правильне рішення, яке допоможе надійно, швидко та якісно вирішити проблему, що виникла, без втрати зусиль, грошей і часу - дзвінок у Майстер911. Технік з досить високою кваліфікацією, багатим досвідом зможе приїхати на вашу адресу через 3 години з моменту подання заявки та зі знанням справи виконає весь обсяг потрібних ремонтних робіт.

Майстер911: професійний сервіс каналізаційного трубопроводу

Наші сантехніки регулярно надають цілий спектр послуг з проведення всіх видів ремонтно-профілактичних завдань каналізаційних трубопроводів у дачних котеджах, приватних будинках, стандартних квартирах, а також в об'єктах промислового призначення. Вони мають високу кваліфікацію та багатий практичний досвід.

У момент оформлення поданої замовником заявки, ми встановлюємо точні відомості щодо проблеми, з якою йому довелося зіткнутися. Прийнявши відповіді, ми раді ознайомити із сумою сервісної послуги, що цікавить, і видати важливу та первинну консультацію, підтримку, рекомендацію. Якщо за словами клієнта масштаб необхідних робіт однозначно зрозумілий, то подібна послуга буде вважатися стандартною, і її ціна може бути названа клієнту відразу ж. Коли кошторисні нюанси з'ясувати в телефонному режимі не вдалося, вартість ремонтних робіт каналізації буде встановлена фахівцем уже вдома, після завершення огляду. Проте ми з повною відповідальністю стверджуємо, що кошторисна вартість, що ним встановлюється, зійдеться з тією, яка є в прайсі.

Заявка на сервіс Master911 дає можливість будь-якому нашому клієнту розраховувати на:

  • компетентну консультацію, рекомендацію, підтримку та інформацію про розцінку сервісу, що запитується;
  • бездоганну якість сервісної послуги, надійну службу підтримки клієнтів та персональну відповідальність виконавців завдань;
  • швидкий виїзд фахівця (конкретний час виїзду залежить від віддаленості його локації);
  • зручну можливість скласти та зареєструвати замовлення в режимі 24/7.

Фахівці, які працюють у нас, - професіонали високої кваліфікації, які вкрай відповідально ставляться до своїх обов'язків, як правило, доброзичливі, ввічливі та пунктуальні. Усі вони обов'язково підтримують чистоту робочого місця, не використовують непристойні слова та не палять цигарки.

Переваги звернення у маркетплейс Майстер911

Побоювання багатьох людей пускати до себе невідомого майстра цілком виправдані та найчастіше продиктовані ризиком зустрітися з неадекватною, непрофесійною поведінкою або просто недбалим ставленням до роботи. Однак, звернувшись до сервісу Master911, особисто вам нема про що хвилюватися: кожен наш виконавець отримав допуск до обслуговування замовників тільки після спеціального навчання, перевірки персональних документів та складання іспиту на прохідний бал.

У тих випадках, якщо ви побачили у виконаній майстром роботі якусь похибку або допущену неточність, - дзвоніть у службу підтримки клієнтів сервісу Майстер911. Ми обіцяємо цілком оперативно вживати необхідних заходів для вирішення гостроконфліктного питання.

По завершенні ремонту кожен замовник має на руках акт про виконання робіт. Яку б послугу ви не замовили, ремонт каналізації у квартирі, заміському будинку або приміському котеджі, або іншу, наші сантехніки покладають на себе персональну відповідальність за рівень якості її виконання, своєчасність дій і надають гарантію. Сплатити роботу сантехніка можна безготівковим перерахуванням або готівкою.

Як дорого обійдеться ремонт та заміна трубопроводу каналізації в будинку?

Для нас дуже важливо, щоб наша система визначення цін була цілком зрозумілою і прозорою для всіх замовників, що зателефонували нам. З цієї причини сума всіх стандартних сервісних робіт вказана у прейскуранті, без автотранспортних витрат та ціни запчастин, елементів та розхідників, які можуть знадобитися у процесі ремонту. Крім того, ви зможете отримати первинну консультацію та інформацію про орієнтовну вартість необхідної вам послуги. Ціна послуг зазвичай залишається незмінною.

Виклик досвідченого майстра у Боярці з виїздом додому по всій Київській області

Ми працюємо в рамках м. Боярка

Якщо ви мешкаєте в межах м. Боярка, то маєте можливість сподіватися на приїзд за заявленою адресою сантехніка через три години з часу подання заявки.

Виконуємо роботи по Київській області

Сервіс побутових послуг Майстер911 має у своєму розпорядженні випробувані слюсарі-сантехніки в більшості н. п. Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка). Це сьогодні дає можливість замовникам, які проживають у віддалених точках, що звернулися до нашого сервісу, чекати приїзду досвідченого сантехніка в день подачі замовлення, і знизити транспортні витрати.

Іноді, через високу сезонну завантаженість, прихід фахівця відкладається наступного дня. Коли виникне така проблема, вас попередять про це напередодні ще в момент звернення до Майстер911.

Ми працюємо в приміських зонах Боярки

Для прибуття майстра до передмістя Боярки (Чабани, Глеваха, Мархалівка, Іванковичі, Лісники, Віта-Поштова, Нове, Гатне, Тарасівка, Малютянка, Новосілки, Бобриця, Святопетрівське, Білогородка, Музичі) потрібно трохи більше часу - близько 4-5 годин.

Вас цікавлять високопрофесійні, термінові та недорогі роботи з ремонту, профілактики та заміни каналізації найрізноманітнішого рівня складності?

Звертайтеся до сервісу Master911, і ви залишитеся задоволені як якістю наданих послуг, оперативністю виконання завдань, так і рівнем техобслуговування.