Монтаж каналізації у Нікополі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Нікополі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж зливної каналізації

Монтаж каналізації по дому

Монтаж зовнішньої каналізації

Встановлення зворотного клапана на каналізацію

Підключення зливу каналізації

Підключення до центральної каналізації

Підключення пластикової каналізації до чавунної

Врізка в каналізаційний стояк

Викопати вигрібну яму

Встановлення каналізаційного насоса

Встановлення фекального насоса

Монтаж септика

Заміна каналізації

Заміна каналізаційного стояка

Заміна чавунної каналізації на пластикову

Демонтаж чавунної каналізації

Демонтаж каналізації

Прочистка каналізації механічним способом (тросом)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж каналізацій у Нікополі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу каналізацій у Нікополі

Відгуки по монтажу каналізацій у Нікополі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж каналізації – перший із найважливіших етапів у ході будівництва, що здійснюється до монтажу системи водопроводу та інших комунікацій. До якості виконання цієї роботи вимоги висуваються, дуже серйозні, тут не рекомендовано прагнути заощадити або залишати щось незакінченим. Коли внаслідок допущених похибок у приміщенні прорве каналізацію, у такому разі вирішення проблеми обійдеться значними тимчасовими та фінансовими витратами.

Поширені різновиди робіт

Такого роду послуга як будівництво каналізаційної системи затребувана власниками тих будівель, які не приєднані до міської каналізаційної системи. Монтаж каналізації у квартирі теж користується популярністю, при цьому тут спектр робіт куди вже, тому що стосується лише внутрішнього монтажу.

До найвідоміших різновидів послуг належать:

 • Встановлення систем каналізації. Являє собою збір систем, що проводиться після проєктування та придбання потрібних елементів. Запорука хорошого результату – правильний розрахунок ухилів та кутів, а також забезпечення досконалої герметичності з'єднань.
 • Монтаж труб внутрішньої системи каналізації. Наступні роботи виділяються високим рівнем складності, вони спрямовані на встановлення мережі трубопроводів з випусками, стояками та трубами для відведення, об'єднаними між собою спеціальними пристроями. Наприклад, зробити підключення або заміну стояка, з урахуванням вимог і нормативів, під силу тільки професійному майстру.
 • Установка зовнішньої конструкції. Сюди зараховують: створення проєкту, у якому передбачається тип автономної системи, методи з'єднання, необхідні матеріали, необхідне устаткування, ширина труб. За наданням цієї послуги слід звернутися до професіонала.
 • Ремонт каналізації. За такого виду послугою, як правило, звертаються господарі квартири, що відноситься до старого житлового фонду, в якому каналізаційні труби виготовлені з чавуну. Подібне обладнання, через давнє використання, часто забивається і пізніше гниє. Наслідком цього відбуваються протікання та інші ситуації. Вдалий у разі вихід – стовідсоткова заміна каналізації.

Крім вищезгаданих серйозних проєктів, користувачі зазвичай замовляють локальні послуги або вдосконалення вже наявної системи каналізації: підключення зливової каналізації, прочищення, укладання каналізаційних кілець, труб, чищення засмічення тощо.

Етапи виконання монтажу внутрішньої каналізаційної системи

 • Монтаж стояків з подальшим монтажем вентиляційної каналізаційної парасольки на будові.
 • Монтаж підводів до унітазів та іншого обладнання.
 • З'єднання підводів з сифонами, монтаж від пристроїв труб, що відводять.
 • Заключний крок роботи – перевірка системи за умов максимального зливу. Якщо проєктом було передбачено здійснення звукоізоляції труб, то вона робиться після випробувань.

Які порушення погано впливають на каналізацію?

Помилки, які були зроблені під час організації монтажу каналізаційних систем, можуть призвести до нижчеперелічених негативних проблем:

 • нещільність пристроїв;
 • замерзання зливів;
 • забруднення сантехнічного обладнання та трубопроводів;
 • несправності сантехнічних пристроїв;
 • забруднення трубопроводу в однакових ділянках.

Мастер911: професійний монтаж каналізації у приватному будинку

У таких напрямках послуг, як монтаж труб системи каналізації у ванній або кухні, професіонали Мастер911 мають не тільки професійні вміння, але й тривалий практичний досвід, тому що вони досить часто стикаються з наданням таких послуг.

При прийомі заявки, ми запитуємо у замовника характеристики та різновид його обладнання, об'єкта, де заплановано монтаж. На підставі інформації клієнта ми готові його проконсультувати та надати інформацію про ціну тієї чи іншої роботи.

У деяких ситуаціях зі слів клієнта розмір майбутніх робіт може бути визначений точно, тоді послуга стандартна, в інших – для цього потрібен безпосередній огляд професіонала, і йтиметься про нестандартну роботу. Коли робота стандартна, повна сума буде порахована ще до візиту сантехніка, інакше – суму назве майстер дома. Тільки ми гарантуємо, що в обох ситуаціях вартість монтажу каналізації у приватному будинку буде відповідати ціні, вказаній у прайс-листі сервісу Master911.

Всі наші замовники можуть придбати:

 • дані про суму майбутньої роботи та попередню консультацію;
 • можливість оформити замовлення цілодобово;
 • можливість розраховувати на швидкий виїзд до вас фахівця;
 • якісно виконану послугу.

Сантехніки маркетплейсу Master911 – відмінні професіонали, які кваліфіковані, культурні та доброзичливі. Вони не використовують нецензурні слова, підтримують чистоту і не палять.

Переваги при зверненні у маркетплейс Мастер911

Замовникам, які оформили замовлення на виклик майстра додому, не треба турбуватися про ризик запустити в будинок некультурного або недосвідченого фахівця. Наші професіонали – перевірені люди, які отримали допуск до замовлень лише після проходження спеціального навчання, складання іспиту та надання паспорта.

Також у нас працює служба технічної підтримки, в яку можна зателефонувати, якщо, припустимо, довелося знайти похибку або ж неточність у роботі фахівця. Ми розглянемо вашу претензію та допоможемо у швидкому врегулюванні будь-якої проблеми.

Яку б послугу ви не замовили: монтаж системи каналізації у ванній кімнаті або будь-яку іншу, наші майстри беруть на себе ґрунтовну відповідальність за бездоганну якість і залишають гарантійні зобов'язання. Оплату виконаної роботи ви зможете здійснити будь-яким шляхом.

Скільки коштує монтаж каналізації у приватному будинку?

Ціна будь-якої стандартної роботи, без урахування автовитрат та вартості інших деталей/витратних матеріалів є у прайсі маркетплейсу Мастер911. Ціноутворення нашого маркетплейсу розроблено так, щоб воно було абсолютно прозорим для кожного нашого замовника.

Ви у будь-якому випадку маєте можливість ознайомитись з прайсом на монтаж каналізації, а також розраховувати на надання професійної консультації до візиту сантехніка. Названа ціна найчастіше не зміниться.

Виклик майстра у Нікополі та додому по Дніпропетровській області

Приймаємо заявки до м. Нікополь

Через 2-3 години після оформлення замовлення майстер відправляється до людей, що знаходяться в м.Нікополь.

Працюємо в передмісті Нікополя

Для замовників, які живуть у передмісті Нікополя (Покров, Марганець, Чортомлик, Червоногригорівка, Олександрівка, Мусіївка, Кам'янське, Придніпровське, Чкалове), приїзд спеціаліста складе близько 4-5 годин.

Працюємо по Дніпропетровській області

Через те, що ми маємо у своєму розпорядженні перевірених професіоналів у численних містах Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке), клієнти з віддалених пунктів також зможуть розраховувати на візит майстра в день подачі замовлення. Додатковим плюсом є можливість зменшити транспортні витрати.

У тому випадку, якщо через високе сезонне завантаження, виїзд майстра до вас раптово буде відкладений на один день, то вас обов'язково про це попередять.

Вам потрібний недорогий швидкий монтаж труб каналізації, ціна якого вам неодмінно сподобається, і при цьому отримати гарантійні зобов'язання? Зверніться в маркетплейс Мастер911, і ми можемо пообіцяти, що ви залишитеся задоволені якістю зроблених робіт та сервісом!