Послуги по електричним духовках

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «електричній духовці». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Ми підібрали 2 послуг

Всього в базі 135 послуг
Електрична духовка Скинути все

Електрична духовка

Назва послуги
Діапазон цін

Будь-яка некоректність в роботі електричної духовки - привід для звернення до добре зарекомендованого сервісу з ремонту побутової техніки й виклику кваліфікованого фахівця додому.

Найбільш частими «скаргами» на роботу електричних духових шаф, з якими звертаються наші клієнти, виступають наступні:

 • Духовка не вмикається. Майстер з ремонту електричних духовок після приїзду на місце проводить візуальний огляд та діагностику. Найбільш імовірними в цьому випадку причинами подібної несправності виступають проблеми з електричною мережею або з проводкою, а також збій в роботі модуля управління.
 • Духовка не гріє / слабо гріє. Як правило, подібна некоректність пояснюється несправністю або повним виходом з ладу терморегулятора, нагрівальної спіралі (Тена) або перемикача.
 • Духовка гріє нерівномірно. Ремонт електричної духовки потрібен в тому випадку, якщо агрегат вмикається, гріє, але сам нагрів відбувається нерівномірно. У процесі візуального огляду техніки та проведення діагностики майстер встановлює точну причину неполадки. Найчастіше нею виступає несправність терморегулятора або вихід з ладу одного з ТЕНів.
 • Спостерігаються проблеми в управлінні духовкою. Подібна некоректність в роботі техніки, як правило, викликана несправністю ручок управління або сенсорних панелей. Якщо на дисплеї приладу висвічується помилка, то в переважній більшості випадків (в 90%) це викликано несправністю в роботі блоку управління. Головними причинами, що призводять до цього, виступає перегрів модуля через зламаний вентилятор примусового охолодження духовки або стрибок напруги в мережі.

Підключення (монтаж) електричної духовки

Master911 пропонує повний спектр професійних послуг в таких напрямках: установка, монтаж і обслуговування електричних духовок з виїздом кваліфікованого майстра додому. Наші фахівці працюють, як з окремими (автономними), так і з вбудованими моделями від усіх відомих на сьогодні виробників техніки будь-якого року випуску.

Роботи проводяться швидко та якісно, з дотриманням всіх норм і стандартів, що гарантує повну безпеку в подальшій експлуатації побутової техніки.

Роботи з установки електричних духовок враховують в себе:

 • Монтаж устаткування в підготовлений меблевий отвір або, якщо мова йде про модель, яка стоїть окремо, то його установка на постійне місце роботи.
 • Підключення техніки до електричної мережі.
 • Закріплення духової шафи в меблевій ніші за допомогою наданих кріпильних елементів.
 • Тестування на предмет працездатності приладу в різних режимах.

Увага! Не користуйтеся послугами сумнівних і неперевірених майстрів

Звернення до фахівців «з вулиці» - ризикована справа, що виконується деякими власниками побутової техніки з метою зниження витрат на її обслуговування або ремонт. Причиною, чому ціна ремонту електричної духовки, пропонована сумнівними майстрами нижча, ніж у професіоналів, виступає здешевлення внаслідок зниження якості послуг.

Так, наприклад, для заміни поламаних запчастин можуть використовуватися не оригінальні деталі від виробника техніки, а їх дешеві аналоги, які прослужать дуже недовго. Крім того, сумнівні майстри не надають гарантії ні на послуги, ні на запасні частини / деталі / витратні матеріали, які були використані в ході ремонту, і відповідно, не беруть на себе ніякої відповідальності, за подальшу працездатність вашої техніки.

Як викликати майстра?

 1. Подача заявки на виклик майстра. Вона здійснюється шляхом заповнення форми на сайті або в телефонному режимі.
 2. Відповіді на уточнювальні питання та отримання консультації. На основі наданої клієнтом інформації про виробника електричної плити, її тип і модель, рік випуску та причину виклику фахівця, ми надаємо попередню консультацію і вкажемо приблизну вартість підключення й ремонту електродуховок ще до приїзду майстра.
 3. Виїзд фахівця. У середньому через три години після оформлення заявки, майстер виїжджає за вказаною вами адресою.

Популярні послуги

Заміна / Ремонт дверцят духовки, Заміна / Ремонт таймера духовки

Виклик майстра і в передмісті

Виїзд по місту

Якщо вас цікавить терміновий і якісний ремонт електричних духовок вдома, і ви перебуваєте в межах міста, то вже через 3-3,5 години після подачі заявки ви можете очікувати на виїзд за вказаною вами адресою кваліфікованого фахівця.

Виїзд в передмістя

На виїзд майстра в передмістя для ремонту електричної духовки може знадобитися трохи більше часу - в середньому 4-5 годин.

Виїзд по області

Сервіс побутових послуг Master911 має своїх майстрів практично в кожному населеному пункті області, внаслідок чого в більшості випадків вдається організувати приїзд фахівця для ремонту електричних духовок в день подачі заявки.

Замовивши послугу у нас, ви значно знизите вартість ремонту електричної духовки завдяки істотній економії на транспортних витратах.

В окремих випадках, обумовлених високою сезонною завантаженістю, приїзд майстра додому може бути перенесений на наступний день.

Послуги в інших містах

Біла Церква, Бориспіль, Буча, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Дніпро, Харків, Херсон, Хмельницький, Ірпінь, Івано-Франківськ, Кам'янське, Київ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Суми, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Вишневе, Вишгород, Запоріжжя, Житомир