Монтаж каналізації у Стрию

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Стрию, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж зливної каналізації

Монтаж каналізації по дому

Монтаж зовнішньої каналізації

Встановлення зворотного клапана на каналізацію

Підключення зливу каналізації

Підключення до центральної каналізації

Підключення пластикової каналізації до чавунної

Врізка в каналізаційний стояк

Викопати вигрібну яму

Встановлення каналізаційного насоса

Встановлення фекального насоса

Монтаж септика

Заміна каналізації

Заміна каналізаційного стояка

Заміна чавунної каналізації на пластикову

Демонтаж чавунної каналізації

Демонтаж каналізації

Прочистка каналізації механічним способом (тросом)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж каналізацій у Стрию

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу каналізацій у Стрию

Відгуки по монтажу каналізацій у Стрию

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка системи каналізації - один з головних етапів робіт при капітальному ремонті або будівництві, що проводиться до підключення системи водопроводу. Вимоги, що висуваються до якості виконання роботи, досить високі, тут неприпустимо намагатися заощадити або залишати щось незакінченим. Якщо через зроблені помилки у вас прорве систему каналізації, в такому випадку усунення наслідків обійдеться значними грошовими втратами.

Популярні варіанти каналізаційних робіт

У власників тих будівель, які в силу різних причин не можуть бути приєднані до загальної системи каналізації, має попит така послуга як будівництво системи каналізації. Монтаж каналізації у звичайній квартирі теж користується популярністю, проте тут спектр робіт значно вужчий, тому що стосується лише внутрішнього підключення.

До найбільш відомих напрямків послуг відносяться:

 • Ремонт системи каналізації. За такою послугою, часто, звертаються власники житлоплощі, що належить до застарілого житлового фонду, де чавунні труби. Таке обладнання через тривале використання часто засмічується й пізніше починає гнити. Результатом цього є прориви та інші неприємні наслідки. Хороший вихід - стовідсоткова заміна всієї системи каналізації, втім, якщо знадобиться, фахівець візьме на себе виконання більш локальних ремонтних робіт.
 • Монтаж труб внутрішньої каналізації. Такого виду роботи відрізняються високим рівнем складності, вони охоплюють побудову мережі трубопроводів зі стояками, трубами для відводу та випусками, з'єднаними спеціальними конструкціями. Таким чином, наприклад, провести монтаж або заміну стояка, згідно з необхідними нормативами й вимогами, під силу виключно сантехніку хорошої кваліфікації.
 • Монтаж каналізаційної системи. Він являє собою збір каналізаційних систем, який проводиться після успішного проєктування та придбання необхідних запчастин. Гарантія досягнення успішного результату - забезпечення досконалої герметичності, а також правильний розрахунок всіх кутів.
 • Установка зовнішньої каналізації. До цього зараховують: формування проєкту, де передбачаються потрібні матеріали, розмір труб, все необхідне обладнання, тип автономної каналізаційної системи, методи монтажу. За наданням даної послуги варто звернутися до професіонала.

Крім перерахованого вище, люди, як правило, замовляють локальні роботи або модернізацію вже діючої каналізації: усунення засмічень, укладку каналізаційних кілець, труб, монтаж зливової каналізаційної системи та ін.

Порядок проведення установки внутрішньої каналізації

 • Монтаж стояків з подальшою установкою вентиляційного зонта на будинку.
 • Підключення підведень до унітазів та до інших пристроїв.
 • Підключення від пристроїв відвідних труб.
 • Завершальний крок - проведення випробування каналізації. Якщо в проєкті передбачено проведення звукоізоляції труб з ПП, вона проводиться після тестів.

Помилки, які негативно впливають на каналізаційну систему

Порушення, зроблені у процесі організації підключення систем каналізації, ведуть до нижчеперелічених несприятливих проблем:

 • періодичне засмічення трубопроводу в тих же ділянках;
 • поломки обладнання;
 • засмічення сантехнічного обладнання та трубопроводів;
 • переохолодження зливу;
 • незначна щільність обладнання.

Маркетплейс Мастер911: монтаж каналізації в приватному будинку

У таких напрямках роботи, як монтаж труб каналізації на кухні або ж у ванній кімнаті, майстри Master911 володіють не тільки відмінними знаннями та вміннями, а й багатим практичним досвідом, оскільки вони досить часто стикаються з наданням цих послуг.

При розгляді заявки, ми запитуємо у замовника різновид і характеристики його сантехніки, місця, де буде його монтаж тощо. З урахуванням інформації замовника ми зможемо його проконсультувати й надати дані про приблизну ціну потрібної послуги.

Іноді зі слів замовника обсяг планованих робіт може бути визначено відразу, і тоді послуга називається стандартною, в інших випадках знадобиться очний візит майстра, і тоді робота буде нестандартною. Якщо послуга стандартна, повна вартість робіт буде названа до приїзду майстра, в іншому випадку кошторис порахує сантехнік уже на місці. При цьому ми обіцяємо, що вартість монтажу каналізації в приватному будинку буде точно відповідати ціні, зазначеній у нашому прайсі.

Стаючи нашим клієнтом, ви зможете отримати:

 • можливість подати замовлення 24/7;
 • якісно зроблену роботу;
 • детальну консультацію та дані про суму послуги;
 • швидкий виїзд до вас фахівця.

Майстри сервісу побутових послуг Мастер911 - відмінні професіонали своєї справи, вони відповідально ставляться до своєї роботи, доброзичливі та ввічливі. Вони не курять, дотримуються чистоти на місці роботи та не використовують нецензурні вирази.

Плюси звернення в Мастер911

Клієнтам, які залишили заявку на виклик майстра, не потрібно турбуватися про ризик пустити додому недосвідченого сантехніка. Наші майстри - перевірені люди, які отримали допуск до замовлень тільки після складання іспиту на високий бал, закінчення внутрішнього навчання та підтвердження паспорта.

До того ж у нас працює служба підтримки, куди можна зателефонувати, коли все ж довелося помітити неточність або помилку в роботі майстра. Ми вивчимо вашу претензію та вживемо заходів для оперативного розв'язання вашого питання.

Не важливо, яку роботу ви замовили, монтаж каналізації у ванній кімнаті або ж іншу, наші професіонали беруть абсолютну відповідальність за якість. Оплату виконаної сантехніком роботи ви можете зробити будь-яким способом.

Скільки коштує монтаж каналізації в приватному будинку?

Ціна будь-якої стандартної послуги, без урахування автомобільних витрат і вартості додаткових деталей/витратних матеріалів прописана в прайсі сервісу послуг Master911. Наше ціноутворення розроблено так, щоб воно було повністю відкритим кожному нашому клієнту.

Ви в будь-якому випадку можете ознайомитися з прайсом на монтаж каналізації, а також розраховувати на надання початкової консультації. Озвучена з самого початку ціна вже не зміниться.

Замовлення фахівця у Стрию і на об'єкт по Львівській області

Пропонуємо послуги в м. Стрий

Через 3 години після подачі заявки професіонал виїжджає до клієнтів, які живуть у межах м. Стрий.

Працюємо в передмісті Стрия

Трохи більше, приблизно 5 годин, займе приїзд фахівця для замовників, що знаходяться в передмісті Стрия ().

Надаємо послуги по Львівській області

Завдяки тому, що сервіс побутових послуг Мастер911 має професіоналів у різних містах Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни), клієнти з далеких міст, також зможуть сподіватися на приїзд професіонала в той же день. Додатковим плюсом є можливість знизити автовитрати.

Коли внаслідок підвищеної сезонної завантаженості виїзд на замовлення майстра раптово відкладеться на ще один день, вас у будь-якому випадку про це попередять у ході прийому замовлення.

Вам потрібен недорогий монтаж труб каналізації, ціна якого вам безсумнівно сподобається, і хочете отримати гарантійні зобов'язання? Звертайтеся в маркетплейс Master911, і ми можемо гарантувати, що ви будете задоволені сервісом і якістю зроблених робіт!