Встановлення рушникосушки у Стрию

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення рушникосушки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Стрию, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню рушникосушок

Назва послуги Середня вартість

Монтаж рушникосушки

Заміна рушникосушки

Монтаж електричної рушникосушки

Установка рушникосушки з байпасом

Установка рушникосушки з нижнім підключенням

Установка рушникосушки з боковим підключенням

Установка комбінованого рушникосушки

Підключення вертикальної рушникосушки

Підключення рушникосушки 1 дюйм

Підключення рушникосушки 1/2

Підключення рушникосушки 3/4

Монтаж труб для рушникосушки

Встановлення крана маевского на полотенцесушитель

Демонтаж рушникосушки

Усунути протікання рушникосушки

Ремонт ТЕНа рушникосушки

Прочищення рушникосушки

Цінові пропозиції по встановленню рушникосушок від найкращих майстрів у Стрию

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення рушникосушок у Стрию

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню рушникосушок у Стрию

Відгуки по встановленню рушникосушок у Стрию

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Пошуковий запит на таку послугу, як установка рушникосушки у ванній кімнаті, вважається одним з найбільш популярних і обумовлюється істотним зростанням зручності домочадців при відносно низьких витратах. Цей сантехнічний виріб бере на себе виконання відразу трьох функцій: стабілізації рівня вологи, сушки рушників та іншого білизни, а також - зовсім на зайвого обігріву санітарної кімнати.

Виходячи з конструктивних особливостей, виділяють наступні види рушникосушок: комбіновані, водяні та електричні, крім цього, проводяться вони в різному виконанні - сталеві, мідні, керамічні та алюмінієві. Сьогодні є широкий модельний ряд рушникосушок, і який здійснити вибір, безпосередньо залежить від певних моментів: наявності достатньої площі, довговічності, комфортності й ціни. Можна сказати, що електричні - особливо адаптивні, автономні, прості в монтажі, і незалежні від функціонування інших систем, комбіновані - досить практичні та ефективні, проте вартість такого змійовика досить висока, водяні найбільш бюджетні в плані економії енергії.

Правильна установка рушникосушки абсолютно будь-якого варіанту вимагає конкретних навичок і знань, тому її бажано покладати на фахівців.

Наскільки безпечна власноручна установка змійовика у ванній кімнаті?

Гарантія того, що дане сантехнічне обладнання буде справно діяти тривалий період - виконання будівельно-монтажних робіт рушникосушки відповідно до технічних норм. Тому спроби заощадити на сервісні послуги перевіреного, досвідченого, кваліфікованого слюсаря-сантехніка, і постаратися встановити прилад самотужки - недоцільні. Така затія в успішному результаті, цілком ймовірно, завершиться безуспішною втратою часу, в разі невдачі - вимагатиме термінового виклику професіонала для усунення дуже серйозних аварій. Коли в ході монтажу було допущено незначне відхилення від стандартів, такий нюанс цілком може затьмарити ефект комфортності, а також при високому тиску може стати причиною замикання електричної проводки або затоплення квартири.

За вищезазначених причин небажано доручати установку змійовика малознайомому "фахівцю", який не надасть якихось гарантійних умов на виконані роботи, і в разі чого, вам потрібно буде своїми засобами покривати сумні наслідки.

Оптимальний вихід - звернутися до перевіреного слюсаря-сантехніка, він швидко та якісно може надати заявлену сервісну послугу, а також завжди несе повну відповідальність за монтаж рушникосушки по завчасно узгодженій вартості робіт.

Сервіс Master911: компетентна установка змійовика

Фахівці сервісу Мастер911 володіють багатим досвідом в монтажі практично будь-яких змін, конструкцій, моделей і видів змійовиків. Під час складання замовлення на виїзд майстра-сантехніка ми завжди ставимо клієнту ряд питань, щодо саме вашого сантехнічного виробу, його особливостей конструкції, місця розміщення, варіанти під'єднання тощо. На базі отриманих відповідей ми готові видати первинну консультацію і, крім того, своєчасно зорієнтувати за ціною запитуваної сервісної послуги. Якщо вона стандартна (зі слів замовника можна точно розрахувати формат передбачуваних робіт), тоді на монтаж рушникосушки у ванній ціна буде визначена завчасно з прейскуранта.

В разі, якщо без візуального огляду слюсарем-сантехніком розрахувати обсяг робіт не можна, дана послуга є не типовою і точний кошторис буде оголошений професіоналом вже вдома. Але ми запевняємо вас, що ця ціна не вийде відмінною від тієї, яка є в сервісному прайс-листі.

Вирішивши звернутися в маркетплейс Мастер911, ви зможете сподіватися на:

 • видачу всім клієнтам кваліфікованої консультації та відомостей про приблизну вартість потрібної послуги;
 • оформлення та подачу замовлення на виїзд в будь-який зручний час, без свят і вихідних;
 • якісну послугу з видачею гарантійних зобов'язань;
 • швидкий виїзд надійного, кваліфікованого та перевіреного сантехніка.

Наші техніки сумлінні, пунктуальні та ввічливі, характеризуються охайністю, обов'язково прибирають робоче місце. Вони не димлять сигаретами, не лихословлять, не допускають неуважність і до своєї справи ставляться сумлінно.

Переваги звернення до маркетплейса Master911

На відміну від випадкових умільців ми абсолютно впевнені в будь-якому зі своїх сантехніків, оскільки до отримання дозволу до обслуговування клієнтів, всі вони пройшли обов'язкову перевірку особистих даних, спеціалізовану теоретичну підготовку та успішно склали на прохідний бал перевірочні тести. Попри це, ми в будь-який момент можемо розглянути критику, всі нарікання та побажання, щодо допущеної у процесі роботи помилки або непрофесійної поведінки техніка. Саме тому, при виникненні конфліктної ситуації звертайтеся в нашу службу підтримки Master911.

Після закінчення будівельно-монтажних робіт, кожен замовник отримає акт виконаних послуг. Наші техніки дають сертифікат гарантії на надані послуги. Всі наші послуги виконуються відповідно до договору, де чітко прописані виробничий процес, всі умови відповідальності майстра-сантехніка та критерії якості проведення завдань. Розрахуватися за завершену роботу сантехніка допускається готівкою або безготівковим переказом.

Яка розцінка монтажу контуру рушникосушки?

Розцінки на монтаж рушникосушки у вигляді змійовика або драбинки ви завжди зможете дізнатися, ознайомившись з нашим прейскурантом. У ньому вказується ціна кожної окремої типової сервісної послуги, без урахування закупівельної вартості витратних матеріалів, додаткових запасних частин і транспортних витрат. Для сервісу послуг Master911 дуже важливо, щоб наша концепція ціноутворення була цілком зрозумілою і прозорою для кожного, хто подзвонив нам. Для підвищення комфорту в спілкуванні з нами, ми завжди готові вас проконсультувати ще до прибуття виконавця та зорієнтувати по загальній вартості послуги. На установку електричної рушникосушки ціна не змінюється.

Швидкий виклик майстра у Стрию з виїздом по всій Львівській області

Виконуємо роботи по Львівській області

З огляду на те, що ми маємо досвідчених, кваліфікованих, професійних і перевірених сантехніків в більшості н. п. Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни), навіть ті наші замовники, які проживають на околицях області, зможуть розраховувати на приїзд виконавця робіт в день подання замовлення. Крім очевидних плюсів, подібний сервіс дає можливість мати додаткову економію на автотранспортних витратах.

В деяких випадках, коли у фахівців інтенсивне завантаження, їх приїзд може бути перенесений на наступну дату. Ми про це попереджаємо клієнтів заздалегідь, ще в момент подачі заявки в Мастер911.

Робота ведеться в приміських районах Стрия

Тим клієнтам, хто проживає в передмісті Стрия (), потрібно буде чекати приїзду виконавця трохи довше, орієнтовно 5 годин.

Виконуємо заявки в межах м. Стрий

В разі, якщо ви розташовуєтеся в межах м. Стрий, тоді вже через 3 години з часу оформлення замовлення, зможете розраховувати на виїзд до вас досвідченого, кваліфікованого та перевіреного сантехніка.

У тому випадку, якщо вас цікавить грамотна установка рушникосушки різного виду, щоб ціна сподобалася, - телефонуйте в сервіс побутового ремонту Master911!