Встановлення рушникосушки у Червонограді

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення рушникосушки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Червонограді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню рушникосушок

Назва послуги Середня вартість

Монтаж рушникосушки

Заміна рушникосушки

Монтаж електричної рушникосушки

Установка рушникосушки з байпасом

Установка рушникосушки з нижнім підключенням

Установка рушникосушки з боковим підключенням

Установка комбінованого рушникосушки

Підключення вертикальної рушникосушки

Підключення рушникосушки 1 дюйм

Підключення рушникосушки 1/2

Підключення рушникосушки 3/4

Монтаж труб для рушникосушки

Встановлення крана маевского на полотенцесушитель

Демонтаж рушникосушки

Усунути протікання рушникосушки

Ремонт ТЕНа рушникосушки

Прочищення рушникосушки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення рушникосушок у Червонограді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню рушникосушок у Червонограді

Відгуки по встановленню рушникосушок у Червонограді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка рушникосушки у ванній вважається однією з вельми популярних послуг, і пояснюється істотним зростанням зручності сім'ї при відносно низьких витратах. Це сантехнічне обладнання бере на себе здійснення одночасно 3-х функцій: сушки рушників та іншого одягу, стабілізації рівня вологи, додаткового обігріву ванної.

За типом підключення теплоносія виділяють такі різновиди приладів: електричні, комбіновані й водяні, до того ж виробляються вони в різному виконанні - мідні, алюмінієві, сталеві та керамічні. На якій з модифікацій зупинитися, залежить від певних моментів: комфорту, довговічності, ціни та наявності великої площі. Так, водяні найбільш вигідні в питанні економії електроенергії, електричні - надзвичайно адаптивні, прості в монтажі, автономні, тому що не залежать від роботи інших систем, комбіновані - найбільш ефективні та практичні, проте ціна даного змійовика досить висока.

Кваліфікована установка рушникосушки різного типу вимагає конкретних знань і навичок, отже, її значно надійніше покладати на майстрів.

Чи доцільна власноручна установка змійовика у ванній кімнаті?

Гарантія того, що цей сантехнічний виріб буде справно працювати багато років - виконання робіт з монтажу рушникосушки згідно з технічними стандартами. У зв'язку з цим спроби заощадити на сервісні послуги кваліфікованого, досвідченого, перевіреного сантехніка і постаратися змонтувати прилад власними руками - недоцільні. Подібна затія в кращому результаті може увінчатися тратою часу даремно, в гіршому - вимагати термінового виїзду фахівця для виправлення серйозних аварійних ситуацій. У разі, якщо при монтажі було допущено незначне відхилення від норми, такий нюанс не тільки не забезпечить бажаний рівень комфорту, але і при високому тиску може обернутися замиканням електричної проводки або затопленням квартири.

За вищеописаними моментами не варто доручати установку змійовика неперевіреному "фахівцю", який не надасть будь-яких гарантій на проведені ремонти, і в разі чого, вам потрібно буде власними коштами оплачувати плачевні наслідки.

Оптимальний висновок - звернутися до сертифікованого майстра-сантехніка, він якісно та оперативно виконає сервісну послугу, а також візьме на себе персональну відповідальність за монтаж рушникосушки за попередньо узгодженою вартістю робіт.

Сервіс Мастер911: якісна установка змійовика

Фахівці нашого сервісу мають багатий досвід в установці всіх конструкцій, моделей, конфігурацій і видів змійовиків рушникосушок. В ході оформлення замовлення на виклик майстра-сантехніка ми кожен раз ставимо клієнту ряд важливих питань, щодо самого сантехнічного апарату, його місця монтажу, способу підключення, конструктивних особливостей тощо. На основі прийнятих відомостей ми завжди готові надати первинну консультацію і, крім того, зорієнтувати за вартістю запитуваної сервісної послуги. Коли виявляється, що вона стандартна (зі слів клієнта можна чітко встановити обсяг планованих робіт), то для монтажу рушникосушки у ванній ціна буде визначена завчасно з прейскуранта.

В тому випадку, якщо без візуального огляду сантехніком визначити даний обсяг практично неможливо, така послуга є не типовою, і чітка вартість буде названа фахівцем вже на місці, але ми гарантуємо, що ця сума не буде відрізнятися від тієї, яка є в сервісному прайс-листі.

Вирішивши зателефонувати в сервіс побутового ремонту Master911, ви завжди зможете сподіватися на:

  • оформлення та подачу заявки на виїзд у зручний для вас час, без вихідних;
  • надання всім клієнтам відомостей про приблизну розцінку замовляється послуги та кваліфікованої консультації;
  • оперативну, якісну та надійну сантехнічну послугу з наданням гарантії;
  • швидкий виїзд на адресу кваліфікованого, перевіреного та надійного слюсаря-сантехніка.

Наші професіонали сумлінні, ввічливі й пунктуальні, відрізняються акуратністю, обов'язково наводять лад на робочому місці. Вони до своєї роботи ставляться сумлінно, не допускають неуважність, не лихословлять і не димлять сигаретами.

Позитивні фактори звернення в сервіс Мастер911

На відміну від невідомих фахівців ми впевнені у всіх своїх сантехніках, оскільки до отримання допуску до обслуговування замовників, вони пройшли спеціалізоване навчання, перевірку персональних даних і склали на прохідний бал екзаменаційні тести. Попри такі заходи, ми в будь-який момент готові уважно вислухати побажання, всі нарікання та критику, щодо допущеної в роботі помилки або непрофесійного дії виконавця. Саме тому, при появі конфліктної ситуації ми просимо своїх клієнтів повідомляти в сервісну службу підтримки Master911.

Всі сервісні послуги надаються згідно з договором, в якому чітко позначені процес, умови відповідальності сантехніка, а також критерії якості проведення завдань. Наші майстри дають гарантію на надані послуги. По завершенні робіт, наші клієнти мають акт виконаних послуг. Розрахуватися за роботу сантехніка зможете безготівковими переказами або готівкою.

Скільки буде коштувати навішування контуру рушникосушки?

Розцінки на монтаж рушникосушки за формою змійовика або драбинки ви можете з'ясувати, вивчивши наш прейскурант, де вказується розцінка кожної окремої типовою сервісної послуги, без урахування вартості витратних матеріалів, інших запчастин, а також автотранспортних витрат. Для приємного співробітництва з нами, ми завжди готові вас проконсультувати завчасно, ще до приходу спеціаліста і зорієнтувати за сумою послуги. Для сервісу послуг Master911 виключно важливо, щоб наша концепція ціноутворення була абсолютно прозорою і зрозумілою для кожного, хто звернувся до нас. Найчастіше на установку електричної рушникосушки зазначена ціна не змінюється.

Виклик майстра у Червонограді і на виїзді по всій Львівській області

Працюємо на території м. Червоноград

Якщо ви розташовуєтеся в рамках м. Червоноград, то не більше трьох годин після подачі замовлення, можете сподіватися на виїзд на будинок досвідченого, перевіреного та кваліфікованого сантехніка.

Виконуємо ремонтні роботи по всій Львівській області

Оскільки ми маємо перевірених, досвідчених, кваліфікованих і професійних сантехніків практично у всіх н. п. Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни), ті домовласники, які знаходяться на периферії, зможуть розраховувати на відвідування фахівця в день подання замовлення. Крім явних плюсів, такий сервіс дозволяє додатково заощадити на автотранспортних витратах.

В окремих випадках, якщо у майстрів дуже високе завантаження, їх прихід може пересунутися на наступний день. Ми про це повідомляємо домовласників ще в момент оформлення заявки в Master911.

Робота ведеться в приміській зоні Червонограда

Тим замовникам, хто живе в приміській зоні Червонограда (Гірник, Завишень, Добрячин, Острів, Муроване, Велике, Бендюга), буде потрібно чекати прибуття слюсаря-сантехніка довше, орієнтовно 5 годин.

У разі, якщо вас цікавить правильна установка рушникосушки різного типу, щоб ціна приємно здивувала, - телефонуйте в сервіс послуг Master911!