Ремонт зовнішнього блоку кондиціонера у Києві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт зовнішнього блоку кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту зовнішнього блоку кондиціонерів від найкращих майстрів у Києві

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт зовнішнього блоку кондиціонерів у Києві

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по ремонту зовнішнього блоку кондиціонерів у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Кліматичне обладнання потребує регулярного обслуговування. Якщо помітили, що техніка функціонує неправильно, не вирішує покладених на неї завдань, вам необхідно замовити ремонт зовнішнього блоку кондиціонера вдома в Києві. Фахівці компанії Мастер911 проведуть діагностику обладнання, виконають заміну деталей, що вийшли з ладу.

У нас працюють професійні та перевірені ремонтники, що відрізняються високою кваліфікацією та досвідом. Спочатку вони проводять діагностику виявлення справжніх причин несправностей.

Коли потрібний ремонт зовнішнього блоку кондиціонера в Києві

Здійснити ремонт зовнішнього блоку кондиціонера відносно складно. Особливо якщо він встановлений у квартирах на верхніх поверхах, оскільки доступ до нього ускладнений.

Поширені проблеми та несправності:

  • техніка перестала охолоджувати приміщення;
  • повітря не очищується;
  • з'являється неприємний запах;
  • кондиціонер не включається;
  • з'явилися протікання вологи.

Фахівці нашого сервісу побутових послуг можуть усунути будь-яку несправність і оперативно відновити працездатність техніки.

Одна з найпоширеніших поломок – вихід із ладу компресора. Це складна та важлива деталь. Найчастіше виконати її ремонт безпосередньо на місці неможливо. Частина обладнання знімається та перевозиться до майстерні. Іноді компресор відремонтувати не вдається, і тоді проводиться його заміна. Це дорога робота. Якщо новий компресор надто дорогий, наші майстри можуть порекомендувати повну заміну кондиціонера – дадуть свої рекомендації, як вибрати модель, виконають установку.

Наступна поширена несправність – поява засмічення. У такій ситуації необхідно провести очищення фільтрів, теплообмінників.

Не займайтеся ремонтом кліматичної техніки самостійно. Для цього потрібні певні знання та навички. Якщо у вас немає таких досвіду, ви можете завдати непоправної шкоди обладнанню.

Ціна ремонту зовнішнього блоку кондиціонера в Києві

У розробленому нами прайсі на ремонт зовнішнього блоку кондиціонера вартість вказується на всі види робіт, що виконуються нашими фахівцями. Ви відразу бачите чітку тарифікацію, що дозволяє припускати, скільки коштуватиме відновлення працездатності кліматичної техніки.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені у прозорому ціноутворенні. Наші працівники ніколи не потребують авансу. Попросити частину суми можуть лише у разі, коли необхідно купити запасні частини чи деталі. Для звітності обов'язково нададуть вам чеки.

Переваги сервісу Мастер911

Наша компанія впевнено здобула ринок профільних послуг завдяки таким особливостям:

  1. Високий рівень кваліфікації. Кожен спеціаліст проходить попереднє тестування. У нас у команді лише досвідчені майстри.
  2. Прозоре ціноутворення. Ціна послуги ремонт зовнішнього блоку кондиціонера вказана у прайс-листі. У нас немає прихованих платежів.
  3. Оперативність надання послуг. Ми робимо все, що від нас залежить, щоб максимально швидко відновити вашу техніку.

Зони обслуговування клієнтів

Ми надаємо послуги у різних частинах столиці та області. Час приїзду фахівця залежить від вашого місця проживання.

У Києві

Зазвичай майстру достатньо 3-4 години, щоб приїхати на виклик.

У передмісті Києва

Для приїзду до передмістя столиці України фахівцеві потрібно трохи більше часу, але зазвичай не більше, ніж 5-6 годин.

У Київській області

У населених пунктах області може не виявитися вільних майстрів, які готові приїхати на виклик у день подання заявки. У такому разі візит переноситься на інший день, час приїзду узгоджується із клієнтом.