Послуги по кондиціонерам

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «кондиціонеру». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Ми підібрали 12 послуг

Всього в базі 135 послуг
Кондиціонер Скинути все

Кондиціонер

Назва послуги
Діапазон цін

Поширені несправності спліт-систем

 • Не працює кондиціонер. Причини можуть бути як елементарними: «сіли» батарейки в пульті і відсутність живлення в електромережі, так і серйозними: зношування захисту, вихід з ладу модуля управління, некоректна робота датчиків.
 • Спліт-система видає сильний шум. Шум може свідчити про: зношення підшипника вентилятора на зовнішньому блоці, зіткненні деталей кондиціонера з прилеглими вузлами, розбалансування крильчатки вентилятора, засмічення або заломлення фреонових трубок.
 • Кондиціонер не охолоджує приміщення. Найчастіше для розв'язання цієї проблеми не потрібен капітальний ремонт кондиціонера, необхідно перевірити чи є засмічення теплообмінника або капілярної трубки, витік фреону, несправність датчиків.
 • З внутрішнього блоку капає вода або на його корпусі накопичується конденсат. Скупчення конденсату може свідчити про засмічення дренажних трубок, і з цим порушенням пов'язаний відтік води, забруднення випарного фільтра, помилки, допущені при монтажі обладнання.
 • Кондиціонер відключається незабаром після включення. Серед ймовірних причин: неправильні налаштування параметрів, перегрів компресора, вихід з ладу модуля управління.
 • З кондиціонера дме тепле повітря. Можливі причини: дефіцит холодоагенту в системі, неправильно виставлена температура на модулі управління, несправність компресора, низька напруга в мережі, забруднення агрегату.

Підключення кондиціонера

 • Монтаж кондиціонера – відповідальне завдання, виконання якої варто довіряти тільки перевіреним фахівцям. Як показує практика, в 90% випадків різні поломки є нічим іншим, як наслідком помилок, допущених в ході неграмотного підключення техніки.
 • Перед монтажем спліт-системи спеціаліст вибирає оптимальне місце для її встановлення.
 • Підключення кондиціонера враховує в себе перевірку систему на предмет герметичності та надійність функціонування, виходячи з рекомендацій виробника.

Обслуговування кондиціонерів

Запорука якісної та довготривалої роботи кондиціонера - регулярне проведення профілактики та сервісного обслуговування.

Ознаки, що вказують на довготривале використання кондиціонера без належного сервісного обслуговування:

 • під час роботи обладнання виходить неприємний запах, або чути сторонній шум;
 • внутрішній блок сильно перегрівається, на ньому накопичується конденсат, або відбувається витік води;
 • спліт-система не вмикається або несподівано відключається незабаром після включення.

При виявленні одного з симптомів, майстра слід викликати якомога раніше. Якщо ж кондиціонер працює добре, повне сервісне обслуговування проводять раз на рік.

Ми надаємо послуги з ремонту та технічного обслуговування кондиціонерів від всіх відомих виробників: Panasonic (Панасонік), Еlectrolux (Електролюкс), Protherm (Протерм), LG (ЛЖ), Samsung (Самсунг), Midea (Мідеа), Ferroli (Фероллі), Bosch (Бош), Mitsubishi (Міцубісі), Electrolux (Електролюкс), Vaillant (Вайлланд), Toshiba (Тошиба), Beko (Беко), Zanussi (Зануссі), Neoclima (Неокліма), Gorenje (Гореньє), Danko (Данко), Vestfrost (Вестфрост), Hansa (Ханса), Daewoo (Деу), Liebherr (Лібхер), Дніпро, Ariston (Арістон), Kaiser (Кайзер), Viessmann (Віссманн / Вісман), Saturn (Сатурн), Kospel (Коспел), Tenko (Тенко), Panasonic (Панасонік), Aston (Астон), Gree (Гріі), Sensei (Сенсей), Delfa (Делфа), Dekker (Деккер), Samurai (Самурай), Осака (Osaka), Galanz (Галанз), Daikin (Дайкин), Aton (Атон) та інших, незалежно від моделі і року її випуску.

Увага!

 • Не встановлюйте і не ремонтуйте кондиціонер самостійно. Монтаж, сервісне обслуговування кондиціонерів і ремонт – робота, грамотне виконання якої потребує від виконавця спеціальних знань, технічних навичок і досвіду в даній сфері.

  Самостійна установка кліматичної техніки, в ході якої були порушені рекомендації фахівців або правила техніки безпеки, в недалекому майбутньому призведуть до неприємних наслідків. Це неоптимальна витрата електричної енергії, некоректна робота різних програм, а також передчасний вихід з ладу важливих елементів обладнання.

 • Не використовуйте несправну кліматичну техніку. Якщо Ви помітили які-небудь порушення в роботі агрегату, його слід відключити від джерела живлення і звернутися до авторизованого сервіс кондиціонерів. Подібний алгоритм дій допоможе виявити причину поломки і в більшості випадків уникнути серйозного ремонту техніки.
 • Не користуйтеся сумнівними фахівцями. Звернення до майстра сумнівної кваліфікації завжди несе в собі ризик посилення проблеми, оскільки про гарантійні зобов'язання з його боку чи про відповідальність за вашу техніку говорити не доводиться.

Що ви отримаєте?

Якщо вам необхідні послуги зі встановлення, заправки, чистки чи термінового ремонту кондиціонерів, то звернувшись в наш сервіс ви отримаєте:

 • Приймання заявок 24/7. Телефонуйте або залишайте заявку в будь-який час!
 • Фіксована вартість. Ціна послуги фіксується договором і відповідає прайсу.
 • Оплата зручним способом. Приймаємо готівку та безготівковий переказ.
 • Оперативний виїзд фахівця. В середньому через 3 години.
 • Доброзичливість, акуратність з боку майстрів. Майстер прибирає після роботи, виносить сміття.
 • Прийнятна вартість. Наші майстри знаходяться у всіх районах міста та області. Тому наші клієнти не переплачують за приїзд майстра.
 • Гарантія. Ми видаємо гарантію на надані послуги і замінені деталі.
 • Договір. По закінченні ремонту клієнт отримує акт про виконання робіт.

Як замовити виклик майстра з ремонту кондиціонера?

 1. Подача заявки. У телефонному режимі або заповнивши форму на сайті.
 2. Додаткова інформація. Відповісти на уточнювальні питання.
 3. Виїзд фахівця. Майстер приїжджає за адресою в середньому через 3 години після оформлення заявки.

Популярні послуги

Чистка вентиляції

Виїжджаємо у всі райони міста та області

Виїзд по місту

За вказаною в заявці адресою в межах міста майстер з ремонту кондиціонерів виїжджає приблизно через три години після виклику.

Виїзд в передмістя

Приїзд фахівця в передмістя може зайняти більше часу. У сезон при збільшенні попиту і великій завантаженості приїзд майстра може перенестися на наступний день.

Виїзд по області

Ми здійснюємо виїзди та в населені пункти області. Майстер приїжджає зазвичай в день дзвінка.

Послуги в інших містах

Біла Церква, Бориспіль, Буча, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Дніпро, Харків, Херсон, Хмельницький, Ірпінь, Івано-Франківськ, Кам'янське, Київ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Суми, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Вишневе, Вишгород, Запоріжжя, Житомир

На всі надані послуги з обслуговування кондиціонерів та їх ремонту надаються гарантійні зобов'язання.