Ремонт кондиціонера у Краматорську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Краматорську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту кондиціонерів

Назва послуги Середня вартість

Ремонт зовнішнього блоку кондиціонера

Заправка мобільного кондиціонера

Заміна дренажної трубки кондиціонера

Заміна випаровувача кондиціонера

Заміна конденсатора в кондиціонері

Заміна фільтра кондиціонера

Установка дренажного насоса кондиціонера (монтаж)

Ремонт випаровувача кондиціонера

Ремонт насоса кондиціонера

Ремонт плати управління кондиціонера (модуль)

Ремонт трубок кондиціонера

Ремонт чотирьох ходового клапана кондиціонера

Чистка дренажної системи кондиціонера (промивка)

Чистка випаровувача кондиціонера

Ремонт дренажної системи кондиціонера

Ремонт пульта керування кондиціонером

Цінові пропозиції по ремонту кондиціонерів від найкращих майстрів у Краматорську

Олександр null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Микола null

Був(ла) на сайті місяць тому Крюківщина (можу приїхати у Краматорськ)
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Олег В

Був(ла) на сайті 19 днів тому Дружківка (можу приїхати у Краматорськ)
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт кондиціонерів у Краматорську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту кондиціонерів у Краматорську

Відгуки по ремонту кондиціонерів у Краматорську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

При зверненні до сервісу кондиціонерів Master911 з приводу некоректності в роботі спліт-системи замовниками нерідко називаються такі нарікання, незручності, проблеми та скарги:

 • Кондиціонер недостатньо ефективно охолоджує приміщення. Причина, чому спліт-система не холодить, може бути в брудних фільтрах або неповному обсязі фреону, засміченні теплообмінника, налипанні бруду на вентилятор внутрішнього блоку, закупорюванні магістралі датчиків.
 • З внутрішнього блоку кліматичного обладнання тече конденсат. Скопування конденсатної вологи може утворитися через забиті дренажні трубки, забруднення фільтра випарника або прорахунки, випадково допущені при монтуванні внутрішнього блоку.
 • Під час роботи кондиціонер видає досить гучний шум. Аналогічний гул є наслідком тривалої експлуатації спліт-системи без виконання інструкції регламентного техобслуговування. Причини: засмічення трубок холодильного контуру, великий люфт крильчатки, механічний зіткнення елементів агрегату із сусідніми блоками, шум, що видається помпою для відведення конденсату, розбалансування лопат вентилятора на зовнішньому блоці.
 • Спліт-система дме теплим повітрям. У тому випадку, якщо дме тепло, є ряд різних варіантів: несправність компресора (потрібний ремонт або заміна), недостатній об'єм фреону в системі, неправильно встановлена температура на електронному. модулі керування, забруднення обладнання або знижену напругу в електромережі.
 • Не працює кондиціонер. Основними причинами, чому це трапляється, виявляються такі: засмічення фільтрів внутрішнього блоку, несправність компресора, витікання фреону, проблема з чотириходовим клапаном, що змінює напрямок фреону або збій у роботі плати керування. Якщо кондиціонуючий пристрій увімкнути зовсім не можливо, просто спробуйте поміняти батареї, що сіли, в пульті.
 • Через короткий час після включення система кондиціонування мимоволі відключається. Суть питання може полягати як в елементарному некоректному налаштуванні режимів, так і в серйозніших причинах, наприклад, у перегріві компресора, неполадці модуля управління, поломці датчиків, критичний рівень холодоагенту (фреону) і т.д.

Зверніть увагу!

 • Не починайте ремонтувати кондиціонер самі. Діагностикою, обслуговуванням, ремонтом, а також монтажем повинен займатися виключно висококваліфікований технік. Спроби розібратися самим, у чому причина неефективної роботи, можуть спровокувати посилення проблеми, що вимагатиме більш капітального, дорогого та складного ремонту в майбутньому.
 • Не бажано користуватися службами сервісу підозрілих виконавців. Вирішивши викликати майстра додому, потрібно зробити вибір, де сервіс побутових послуг з виконавцем пропонують взяти на себе відповідальність за якісність вузлів, блоків, деталей, а найважливіше - за послуги, що надаються. Наскільки показала практика, багато користувачів, які бажають заощадити (у гуглі розшукують "ремонт кондиціонерів недорого, швидко, якісно"), згодом мають справу з тим, що "відремонтована" сумнівними майстрами техніка з часом починає збоїти, а ось з майстром відсутня зв'язок, або він відмовляється приходити за гарантією. У результаті в будь-якому випадку доводиться звертатися вже до професійних, перевірених, досвідчених технік, які тривалий час працюють із сервісом Master911.
 • Не включайте зламаний кондиціонер. Спочатку кліматичне обладнання може лише глючити, але якщо ігноруватимете неправильну експлуатацію пристрою, то це загрожує стати передумовою для більш серйозних проблем, а іноді й потребою в трудомісткому, дорогому, складному капітальному ремонті.

Особливості та позитивні аспекти сервісу Master911

Ми здатні виконати ремонт побутових кондиціонерів у Краматорську різного рівня складності, а також діагностику та повне технічне обслуговування.

Ми робимо побутові кондиціонери практично всіх популярних виробників: Gorenje (Гореньє), Beko (Беко), Gree (Грії), Vestfrost (Вестфрост), Aton (Атон), Ariston (Аристон), Panasonic (Панасонік), Ferroli (Феролі), Дніпро, Kaiser (Кайзер), Saturn (Сатурн), Zanussi (Занусі), Daikin (Дайкін), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Купер-Хантер (Cooper&Hunter), Protherm (Протерм), Sensei (Сенсей), Liebherr (Лібхер), Toshiba (Тошиба), Bosch (Бош), LG (ЛЖ), Osaka (Осака), Kospel (Коспел), Mitsubishi (Міцубісі), Delfa (Делфа), Electrolux (Електролюкс), Neoclima (Неокліма), Galanz (Галанз), Samurai (Самурай), Danko (Данко), Samsung (Самсунг), Aston (Астон), Hansa (Ханса), Dekker (Деккер), Tenko (Тенко), Midea (Мідеа), Viessmann (Вісманн), Daewoo (Део) та ін.

Будь-який власник техніки, який звернувся до нашого сервісу, матиме низку приємних бонусів:

 • Гарантія. Гарантійні зобов'язання на надані послуги та замінені блоки, запчастини, деталі, вузли;
 • Екстрений виїзд. Приїжджаємо через 2,5-3 години;
 • Постійний цілодобовий прийом замовлень. Ми працюємо 24/7, можете звертатися в будь-який зручний для вас час доби;
 • Прийнятність цін. У нас доступні ціни на ремонт, що відповідають вмінню спеціаліста;
 • Чистота, акуратність, ввічливість, пунктуальність. Обов'язкове прибирання свого робочого місця після закінчення ремонту;
 • Способи оплати. Зручний варіант, щоб оплачувати послуги будь-яким способом: банківською карткою, готівкою або безготівковим переказом;
 • Договірні зобов'язання. Після закінчення ремонтних робіт заповнюється акт про надання послуг;
 • Фіксована ціна. Сума робіт завжди відповідає затвердженому прайсу.

Потрібно пам'ятати, що наш маркетплейс Master911 надає допомогу обом сторонам у підготовці необхідних документів, а також у вирішенні неоднозначних питань.

Як відбувається виклик майстра?

 1. Оформлення заявки. Замовити майстра за кондиціонерами у Краматорську можна за телефонним дзвінком або залишивши заявку на інтернет-сайті.
 2. Уточнювальні питання. При складанні заяви слід відповісти на запитання менеджера. Потім менеджер відповість на ваше запитання: "Скільки коштує ремонт кондиціонера?".
 3. Приїзд техніка додому. У середньому через 2-3 години після подачі замовлення виконавець прибуває за вказаною адресою.

Приймаємо заявки на виїзд спеціаліста з усіх районів Краматорська та передмістя

Якщо вам потрібний терміновий ремонт кондиціонера у Краматорську, звертайтесь до нас у сервіс побутових послуг Master911.

Виїзд спеціаліста по місту Краматорськ

У тому випадку, якщо ви знаходитесь в межах міста Краматорська, отже, приблизно через 3 години після факту оформлення заявки на вашу адресу направляється наш грамотний виконавець.

Виїзд до передмістя

Якщо вам потрібно запросити майстра до передмістя (Ясногірка, Біленьке), у такому разі виїзд та приїзд виконавця зазвичай може зайняти за часом трохи довше.

Виїзд майстра по Донецькій області

Приймаємо заявки на виїзди до населених пунктів області (Миколаївка, Краматорськ, Лиман, Бахмут, Слов'янськ, Святогірськ, Вугледар, Курахове, Авдіївка, Маріуполь, Покровськ, Костянтинівка, Талаківка, Ясногірка, Біленьке, Старий Крим, Сартана, Ялта, Нікольське, Мангуш, Миронівський, Черкаське, Билбасівка, Мар'ївка, Азовське).

На окремий комплекс наданих робіт та нововстановлені запасні частини видаються гарантійні зобов'язання.