Послуги по електричним плитам

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «електричній плиті». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Ми підібрали 2 послуг

Всього в базі 135 послуг
Електрична плита Скинути все

Електрична плита

Назва послуги
Діапазон цін

Master911 пропонує повний спектр послуг з ремонту електроплит будь-яких типів і моделей від всіх відомих на сьогодні виробників, незалежно від року випуску.

Найчастіше власники електричних плит стикаються з наступними проявами некоректної роботи техніки:

 • Поява горілого запаху при включенні плити. Найчастіше така проблема обумовлена потраплянням на конфорки залишків їжі та її подальшого пригорання, її легко усунути. Якщо ж з'явився запах горілої гуми, або пластика, потрібно терміново звернутися до фахівця!
 • Не працює ТЕН. У більшості випадків це вказує на несправність проводки або конфорки. Точну причину встановить фахівець після проведення візуального огляду, а при необхідності - й діагностики.
 • Не вдалося налаштувати оптимальну температуру. Швидше за все, ремонт перемикача духовки допоможе повністю усунути названу проблему.
 • Не гріється конфорка. Ймовірні причини: розрив спіралі, внаслідок її перегріву або потрапляння на неї вологи. Необхідна заміна.
 • Не працює одна або кілька конфорок. У такому випадку причини можуть бути різними: від елементарного виходу з ладу (тоді потрібна заміна конфорки електроплити ) або несправності регулятора до збою в роботі центральної плати управління.
 • Не нагрівається духова шафа. Найчастіше проблема ховається в нагрівачах, які досвідчений майстер перевірить в першу чергу. Якщо цей «діагноз» підтвердиться, буде потрібна заміна ТЕНа електроплити.

Якщо Вас цікавить якісний та оперативний ремонт електричних плит або їх обслуговування, в тому числі й заміна варильної поверхні електроплити, - звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911. На всі надані послуги й замінені в ході ремонту деталі та запасні частини надаються гарантійні зобов'язання.

Підключення (монтаж) електричної плити

Грамотна установка та підключення електричної плити досвідченим майстром - запорука безпечної та тривалої експлуатації техніки в майбутньому.

Перед монтажем та підключенням електроплити фахівець проводить ряд підготовчих робіт, і зокрема ретельно вивчає місце на кухні, де її планується встановити. При відсутності поблизу розетки, майстер здійснює її монтаж. Крім того, професійний електрик перевіряє всю наявну проводку з метою усунення ймовірності виникнення коротких замикань, а також переконується в тому, що заземлення побутової електричної мережі в порядку.

Якщо мова йде про встановлення електроплити вбудованого типу, необхідно підготувати нішу в меблевій гарнітурі та переконатися, що параметри техніки ідеально підходять до підготовленого отвору. Для окремо розташованих моделей важливо забезпечити максимальний доступ до агрегату.

При розпакуванні нової електричної плити, майстер проводить уважний візуальний огляд, щоб відкинути наявність будь-яких механічних пошкоджень виробу.

Після закінчення підготовчих робіт фахівець приступає до основного етапу, який враховує в себе:

 • підключення перемичок і силового кабелю;
 • підключення кабелю до силової клемної колодки;
 • комплексне налаштування всіх систем і механізмів;
 • пробний запуск плити й тестування всіх її функцій.

Сервіс Master911 пропонує повний спектр кваліфікованих послуг зі встановлення та підключення будь-яких типів і моделей електричних плит від всіх відомих виробників, незалежно від року випуску.

Увага!

Ремонт склокерамічних плит належить до категорії завдань, вирішення яких варто довіряти виключно досвідченим професіоналам. Це пояснюється тим, що сумнівні й не перевірені майстри привертають до себе увагу низькими цінами на свої послуги, не беруть на себе ніякої відповідальності за вашу техніку, а також не пропонують гарантійні зобов'язання на виконані послуги й замінені в ході ремонту деталі.

До того ж різниця у вартості послуг пояснюється здешевленням внаслідок зниження якості: такі фахівці замість оригінальної, рекомендованої виробником техніки деталі замінять несправну запасну частину дешевим аналогом, який довго не прослужить.

Як викликати майстра?

 1. Подати заявку на виклик майстра додому зручним способом: заповнивши спеціальну форму на сайті або зв'язавшись із нами в телефонному режимі.
 2. Відповісти на уточнювальні питання про тип електричної плити, її виробництво, модель і рік випуску, а також про причини виклику фахівця. На основі отриманих даних ми надаємо первинну консультацію ще до приїзду майстра та орієнтуємо у приблизній вартості необхідної послуги.
 3. Виїзд майстра. У середньому через 3 години після подачі заявки кваліфікований фахівець виїжджає за вказаною Вами адресою.

Популярні послуги

Заміна скла в електричній плиті, Заміна скла в індукційній плиті

Виклик майстра і в передмісті

Виїзд по місту

Якщо вас цікавить якісний ремонт індукційної плити і Ви перебуваєте в межах міста, то вже через 3-4 години після подачі заявки можете очікувати на виїзд нашого фахівця за вказаною адресою.

Виїзд в передмістя

Приїзд майстра в передмістя може відняти трохи більше часу - приблизно 4-5 годин.

Виїзд по області

Маркетплейс Master911 має своїх майстрів практично в кожному населеному пункті області, що дозволяє нашим клієнтам істотно заощадити на транспортних витратах та очікувати на оперативний приїзд фахівця. Як правило, виїзд в населений пункт області відбувається в день подачі заявки.

Іноді, у зв'язку з високою сезонною завантаженістю, приїзд майстра може бути перенесений на наступний день.

Послуги в інших містах

Біла Церква, Бориспіль, Буча, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Дніпро, Харків, Херсон, Хмельницький, Ірпінь, Івано-Франківськ, Кам'янське, Київ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Суми, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Вишневе, Вишгород, Запоріжжя, Житомир

Якщо Вас цікавить швидкий і якісний ремонт електричних плит, звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911. Ви отримаєте відмінний результат, гарантійні зобов'язання на всі надані послуги й замінені деталі, а також акти виконаних робіт.