globe ru

Сервіс електричних плит

Просто виберіть, що потрібно зробити, та вкажіть зручний час. Вартість роботи стане відома після наших уточнюючих запитань. Якщо ви надасте відповіли на всі запитання, ціна фіксується і не буде зміниться. За додаткову плату самі купимо відсутні розхідні матеріали. Стежимо за чистотою та прибираємо після роботи. Працюємо за договором та даємо 1 рік гарантії на будь-яку виконану роботи. Якщо щось зі зробленого нами зламається або вийде з ладу, ми полагодимо це за свої кошти.

Ціни на послуги сервісу для Електричної плити

Назва Вартість
Ремонт електричної плити від 300 грн
Встановлення електричної плити від 350 грн

Прайс лист

Електрична плита
Назва Вартість
Встановлення електроплити (монтаж) Індивідуально
Підключення електроплити Індивідуально
Демонтаж електроплити Індивідуально
Монтаж склокерамічної плити (встановлення) Індивідуально
Заміна / Підключення ТЕНа електроплити Індивідуально
Заміна конфорок електроплити Індивідуально
Заміна термостата електроплити (терморегулятора) Індивідуально
Заміна мережевого кабелю електроплити Індивідуально
Заміна запобіжників електроплити Індивідуально
Встановлення нової лампи електроплити Індивідуально
Ремонт плати управління електроплити (модуля) Індивідуально
Ремонт конфорок електроплити Індивідуально
Ремонт ТЕНа електроплити Індивідуально
Ремонт терморегулятора електроплити (термостата) Індивідуально
Заміна електронного таймера електроплити (годинника) Індивідуально
Скупка електроплит (утилізація) Індивідуально
Заміна скла в електричній плиті від 210 грн
Заміна скла в індукційній плиті від 210 грн
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Master911 пропонує повний спектр послуг з ремонту електроплит будь-яких типів і моделей від всіх відомих на сьогодні виробників, незалежно від року випуску.

Найчастіше власники електричних плит стикаються з наступними проявами некоректної роботи техніки:

 • Поява горілого запаху при включенні плити. Найчастіше така проблема обумовлена потраплянням на конфорки залишків їжі та її подальшого пригорання, її легко усунути. Якщо ж з'явився запах горілої гуми, або пластика, потрібно терміново звернутися до фахівця!
 • Не працює ТЕН. У більшості випадків це вказує на несправність проводки або конфорки. Точну причину встановить фахівець після проведення візуального огляду, а при необхідності - й діагностики.
 • Не вдалося налаштувати оптимальну температуру. Швидше за все, ремонт перемикача духовки допоможе повністю усунути названу проблему.
 • Не гріється конфорка. Ймовірні причини: розрив спіралі, внаслідок її перегріву або потрапляння на неї вологи. Необхідна заміна.
 • Не працює одна або кілька конфорок. У такому випадку причини можуть бути різними: від елементарного виходу з ладу (тоді потрібна заміна конфорки електроплити) або несправності регулятора до збою в роботі центральної плати управління.
 • Не нагрівається духова шафа. Найчастіше проблема ховається в нагрівачах, які досвідчений майстер перевірить в першу чергу. Якщо цей «діагноз» підтвердиться, буде потрібна заміна ТЕНа електроплити.

Якщо Вас цікавить якісний та оперативний ремонт електричних плит або їх обслуговування, в тому числі й заміна варильної поверхні електроплити, - звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911. На всі надані послуги й замінені в ході ремонту деталі та запасні частини надаються гарантійні зобов'язання.

Підключення (монтаж) електричної плити

Грамотна установка та підключення електричної плити досвідченим майстром - запорука безпечної та тривалої експлуатації техніки в майбутньому.

Перед монтажем та підключенням електроплити фахівець проводить ряд підготовчих робіт, і зокрема ретельно вивчає місце на кухні, де її планується встановити. При відсутності поблизу розетки, майстер здійснює її монтаж. Крім того, професійний електрик перевіряє всю наявну проводку з метою усунення ймовірності виникнення коротких замикань, а також переконується в тому, що заземлення побутової електричної мережі в порядку.

Якщо мова йде про встановлення електроплити вбудованого типу, необхідно підготувати нішу в меблевій гарнітурі та переконатися, що параметри техніки ідеально підходять до підготовленого отвору. Для окремо розташованих моделей важливо забезпечити максимальний доступ до агрегату.

При розпакуванні нової електричної плити, майстер проводить уважний візуальний огляд, щоб відкинути наявність будь-яких механічних пошкоджень виробу.

Після закінчення підготовчих робіт фахівець приступає до основного етапу, який враховує в себе:

 • підключення перемичок і силового кабелю;
 • підключення кабелю до силової клемної колодки;
 • комплексне налаштування всіх систем і механізмів;
 • пробний запуск плити й тестування всіх її функцій.

Сервіс Master911 пропонує повний спектр кваліфікованих послуг зі встановлення та підключення будь-яких типів і моделей електричних плит від всіх відомих виробників, незалежно від року випуску.

Увага!

Ремонт склокерамічних плит належить до категорії завдань, вирішення яких варто довіряти виключно досвідченим професіоналам. Це пояснюється тим, що сумнівні й не перевірені майстри привертають до себе увагу низькими цінами на свої послуги, не беруть на себе ніякої відповідальності за вашу техніку, а також не пропонують гарантійні зобов'язання на виконані послуги й замінені в ході ремонту деталі.

До того ж різниця у вартості послуг пояснюється здешевленням внаслідок зниження якості: такі фахівці замість оригінальної, рекомендованої виробником техніки деталі замінять несправну запасну частину дешевим аналогом, який довго не прослужить.

Як викликати майстра?

 1. Подати заявку на виклик майстра додому зручним способом: заповнивши спеціальну форму на сайті або зв'язавшись із нами в телефонному режимі.
 2. Відповісти на уточнювальні питання про тип електричної плити, її виробництво, модель і рік випуску, а також про причини виклику фахівця. На основі отриманих даних ми надаємо первинну консультацію ще до приїзду майстра та орієнтуємо у приблизній вартості необхідної послуги.
 3. Виїзд майстра. У середньому через 3 години після подачі заявки кваліфікований фахівець виїжджає за вказаною Вами адресою.

Виклик майстра і в передмісті

Виїзд по місту

Якщо вас цікавить якісний ремонт індукційної плити і Ви перебуваєте в межах міста, то вже через 3-4 години після подачі заявки можете очікувати на виїзд нашого фахівця за вказаною адресою.

Виїзд в передмістя

Приїзд майстра в передмістя може відняти трохи більше часу - приблизно 4-5 годин.

Виїзд по області

Маркетплейс Master911 має своїх майстрів практично в кожному населеному пункті області, що дозволяє нашим клієнтам істотно заощадити на транспортних витратах та очікувати на оперативний приїзд фахівця. Як правило, виїзд в населений пункт області відбувається в день подачі заявки.

Іноді, у зв'язку з високою сезонною завантаженістю, приїзд майстра може бути перенесений на наступний день.

Якщо Вас цікавить швидкий і якісний ремонт електричних плит, звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911. Ви отримаєте відмінний результат, гарантійні зобов'язання на всі надані послуги й замінені деталі, а також акти виконаних робіт.