Встановлення кухонної мийки у Червонограді

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кухонної мийки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Червонограді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кухонних мийок

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової мийки

Встановлення керамічної мийки

Встановлення гранітної мийки

Встановлення мармурової мийки

Встановлення кам'яної мийки

Встановлення сталевої мийки

Встановлення металевої мийки

Встановлення мийки з нержавійки

Встановлення інтегрованої мийки

Встановлення мийки Ікеа

Врізка мийки

Підключення кухонної мийки до каналізації

Підключення подвійного мийки до каналізації

Демонтаж кухонної мийки

Ремонт кухонного подрібнювача

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кухонних мийок у Червонограді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кухонних мийок у Червонограді

Відгуки по встановленню кухонних мийок у Червонограді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо ще 30-40 років тому в багатьох квартирах встановлювали кухонні умивальники одного типу, то сьогодні на ринку доступний величезний вибір моделей з різних матеріалів, всіляких габаритів і форм, які відрізняються варіантом монтажу.

Залежно від особливостей монтажу умивальники можна розділити на наступні групи:

  • Врізні. Їх головна перевага - гігієнічність. Подібні раковини вставляються в стіл, за допомогою чого під ними не наливається вода. Варто цю роботу доручити вмілому сантехніку, особливо в тому випадку, якщо мийку потрібно врізати в стіл з ненатурального каменю.
  • Інтегровані. Ідеальний монтаж раковини такого типу включає її установку врівень зі столом, а це вимагає досконалої рівності країв кухонного виробу та дуже грунтовної підготовки стільниці. Ні до якої іншої раковини не виставляються такі норми, як до цих, це пояснюється їх конструктивними особливостями.
  • Підстільні. Монтаж кухонної мийки під стільницю вимагає від майстра високої кваліфікації та практичного досвіду. Це обумовлено як великою ціною самої мийки (в основному, такі раковини виробляються з високоякісного штучного або ж натурального каменю), так і потребою в застосуванні спеціальних запчастин і пристосувань.
  • Накладні. Мийка кухонна накладна, установка якої здійснюється трьома шляхами (за допомогою кронштейнів, дерев'яних брусків і клею) представлена в різноманітних видах оформлення.Раковина може бути оснащена частиною для сушіння, однією або ж двома чашами. Матеріалом для виготовлення подібної мийки часто виступає нержавіюча сталь з матовим або ж глянцевим напиленням. Вибір оптимального способу монтажу в кожному конкретному випадку повинен вибиратися професіоналом, йому ж необхідно й делегувати установку накладної кухонної мийки.

Самостійні спроби встановити конструкцію нечасто закінчуються вдало, це ще можна віднести й до випадків, коли допускають малодосвідчених людей, які не залишають гарантійних зобов'язань на виконану роботу.

Надійніше не ризикувати, а звернутися в Мастер911: наш фахівець оперативно приїде за необхідною адресою, безперечно виконає роботу та понесе повну відповідальність за її надійність.

Мастер911: надійний монтаж кухонної мийки

Наші фахівці постійно стикаються з установкою раковин всіляких різновидів і відрізняються тривалим досвідом у наданні такої послуги. При прийомі заявки ми поставимо клієнту ряд важливих питань, що стосуються самої мийки та особливостей її підключення. На основі докладної інформації, ми зможемо зорієнтувати за ціною послуги й надати клієнту консультацію.

В тому випадку, якщо масштаб послуг можна зрозуміти відразу, робота буде стандартною, її кошторис буде відомий з прайс-листа. Якщо без особистого огляду професіоналом зрозуміти спектр майбутніх робіт не можна, то кошторис назве фахівець безпосередньо по приїзді додому, - ціна буде така ж, як і в прайсі.

Клієнтам Мастер911, ми можемо пообіцяти:

  • бездоганну якість роботи - установки кухонної мийки або ж раковини будь-якого виду;
  • можливість оформити заявку 24/7;
  • надання відомостей про суму потрібної послуги та грамотної консультації;
  • швидкий виїзд фахівця.

Сантехніки Мастер911, крім того, що вони професіонали, славляться відповідальністю в роботі, акуратністю та вихованістю. Вони не курять на роботі й не застосовують нецензурну лексику.

Переваги звернення в сервіс домашніх послуг Мастер911

Звертаючись у Мастер911, не бійтеся зіткнутися з малодосвідченим сантехніком та іншими супутніми труднощами. Кожен наш фахівець підтвердив свою кваліфікацію вдалим складанням іспиту та пройшов перевірку паспортних даних, виключно після цього він придбав доступ до обслуговування клієнтів.

Про яку б послугу не йшлося (установка раковини в стільницю або ж підключення умивальника іншого типу) майстри несуть грунтовну відповідальність за якість виконання та залишають гарантійні зобов'язання. По завершенні послуги ви отримаєте акт робіт. Ми пропонуємо клієнтам оплатити роботу будь-яким зручним способом - безготівковим переказом або готівкою.

Вартість підключення кухонної мийки

Вартість кожної стандартної послуги, за винятком ціни додаткових запчастин і автомобільних витрат, зазначена в прайс-листі Master911. Для нашого сервісу найголовніше, щоб наше ціноутворення було зрозумілим і прозорим кожному нашому клієнту. Ми можемо запропонувати детальну консультацію та надати інформацію про приблизну вартість необхідної роботи ще на етапі отримання заявки, і найчастіше розрахована ціна не змінюється.

Замовлення майстра у Червонограді з виїздом по Львівській області

Приймаємо заявки в м. Червоноград

Клієнти, які знаходяться в межах м. Червоноград, здатні розраховувати на прибуття на об'єкт професіонала приблизно через 2-3 години після оформлення заявки.

Приймаємо заявки в передмісті Червонограда

На одну-дві години довше зажадає очікування прибуття сантехніка для клієнтів, які проживають у передмісті Червонограда (Гірник, Завишень, Добрячин, Острів, Муроване, Велике, Бендюга).

Працюємо по Львівській області

Навіть ті клієнти, хто знаходиться у віддалених містах, мають можливість сподіватися на прибуття майстра в той же день. Це реалізується завдяки тому, що сервіс Мастер911 має своїх професіоналів у різних регіонах Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни).

Коли внаслідок значного сезонного завантаження, прибуття майстра переноситься на завтра, вам про це повідомлять негайно.

Вас цікавить недорога установка кухонної мийки за ціною, яка приємно порадує? Зверніться в Master911, і ми можемо пообіцяти, що терміновість, прекрасна якість послуг і рівень сервісу, що надається, вас не розчарують!