Встановлення раковини у Нововолинську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення раковини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Нововолинську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню раковин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення раковини з тумбою

Встановлення підвісної раковини

Встановлення раковини чаші на стільницю

Встановлення вбудованої раковини

Встановлення раковини на стіну

Заміна раковини

Демонтаж раковини

Встановлення перукарської мийки

Встановлення накладної раковини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення раковин у Нововолинську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню раковин у Нововолинську

Відгуки по встановленню раковин у Нововолинську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Попри величезну різноманітність конструкцій раковин, які надаються сучасними компаніями виробниками, вони включають одні й ті ж етапи монтажу:

 1. спочатку вибирають вдалий простір для підключення раковини, роблять розмітку, з урахуванням її особливостей для монтажу кронштейнів;
 2. ставлять раковину та змішувач;
 3. під'єднують конструкцію до води, перевіряють на надійність;
 4. виробляють контрольний злив через сифон;
 5. тестують раковину на працездатність.

Особливості матеріалів виготовлення умивальника

Основний критерій, який впливає на експлуатацію умивальника, - матеріал. Зараз фірми виробники пропонують великий вибір умивальників з популярних матеріалів:

 • Камінь натуральний. Вироби з даного матеріалу виділяються шикарним зовнішнім виглядом, довговічністю, простотою в догляді, прекрасною екологічністю й особливою стійкістю до появи та поширення грибка;
 • Кераміка. Часто проводяться саме керамічні умивальники. Її найдорожчий та надійний різновид - фарфор, а сантехнічний фаянс є типом простішим. Керамічні раковини відомі красою, тривалим періодом експлуатації, невибагливістю у догляді, тільки з ними варто бути акуратними через крихкість, властивій такому матеріалу;
 • Сталь. У величезному асортименті сьогоднішніх умивальників є найрізноманітніші за дизайном моделі, вироблені з нержавіючої сталі. Мийки не мають потреби в серйозному догляді й відрізняються тривалим терміном служби;
 • Камінь штучний. Нерідко можна зустріти умивальники з акрилу. Вони вкрай схожі з виробами з натурального каменю ключовими властивостями та своїм виглядом. До плюсів умивальників з такого матеріалу можна зарахувати легкість у підключенні, гігієнічність і низьку вагу;
 • Скло. Умивальники зі скла надзвичайно привабливо виглядають, однак і ціна не маленька. Умивальники робляться зі спеціалізованого міцного скла.

Типи умивальників і специфіка їх монтажу

Досить відомими типами умивальників серед наданих різноманітними виробниками є:

 • Підвісні. Такі моделі виділяються простотою установки, незалежно від їх форми й розміру. За допомогою кронштейнів їх закріплюють до стіни;
 • З напівп'єдесталом. Тут опора закріплюється до стіни. В установці подібного умивальника треба переконатися, щоб злив знаходився на потрібній висоті;
 • З п'єдесталом. Такого роду мийки виділяються конструкціями, куди монтується чаша, - п'єдесталом. Завдяки захованим за п'єдестал комунікацій, раковини такого виду виглядають вельми привабливо та мають підвищений попит. Монтаж такої мийки повинен проводитися на абсолютно рівну поверхню підлоги;
 • Вбудовувані. Естетичний вигляд, переважно внаслідок прихованих комунікацій, є гідністю вбудованих у стільницю або ж тумбу раковин. Підключення до каналізації та систем водопроводу здійснюється так само, як з іншими типами раковин, відмінність спостерігається суто на стадії монтажу самої чаші;
 • Накладні. Накладний умивальник в установці відносно простий, найважливіше - розумно підготувати стільницю під монтаж чаші: переконатися в точній відповідності дірки в стільниці зі зливом мийки. Доведеться скористатися безбарвним герметиком, якщо ваша мийка не до кінця прилягає до стільниці.

Відомі помилки при установці раковини у ванній

Попри те, що установка мийки не належить до переліку надприродних робіт, людьми, які наважилися на самостійне виконання цього або доручили її майстру "з вулиці", часто допускається кілька великих помилок. Підсумком подібних помилок буває утворення протікання, а може й травм через падіння недобре закріпленої раковини.

Результат більш популярних помилок:

 • Надзвичайне затягування кріплень мийки (в результаті може тріснути чаша);
 • Установка нової мийки на кріплення, що залишилися від старої. Результат - неякісна фіксація сантехніки, а також ризик падіння;
 • Зрив різьби. Необхідно змінювати елементи кріплення;
 • Місце між стіною та чашею мийки. Якщо стик не загерметизувати, траплятимуться патьоки на стінці;
 • Нерівний монтаж. При монтажі рекомендуємо орієнтуватися не на стики плитки, а використовувати будівельний рівень для перевірки горизонтальності.

Щоб не допустити цих помилок при монтажі пристрою, краще звернутися в сервіс Master911. Наші майстри прибудуть на об'єкт і бездоганно виконають будь-яку роботу.

Мастер911: якісна установка раковин

Наші майстри володіють тривалим досвідом в установці умивальників різних типів і з різноманітних матеріалів, оскільки щодня виконують дану роботу. При прийомі замовлення сантехніка ми поставимо клієнту пару потрібних питань про обладнання. На підставі точних даних ми можемо надати первинну консультацію та назвати ціну необхідної роботи.

В разі, коли з відповідей замовника обсяг майбутніх робіт точно зрозумілий, в такому випадку ця послуга є стандартною, і її вартість точно буде озвучена.

Якщо зі слів клієнта нелегко виявити обсяг робіт, тоді ціна роботи буде озвучена фахівцем вже на місці після огляду. Ми можемо гарантувати її збіг з тією ціною, яка стоїть у прайсі.

Вирішивши зателефонувати в маркетплейс Мастер911, ви зможете абсолютно не сумніватися у:

 • відмінній якості монтажу сантехніки;
 • оперативному виїзді майстра;
 • наданні початкової консультації;
 • можливості залишити заявку цілодобово, без вихідних.

Наші майстри не тільки мають прекрасну кваліфікацію, але ще й дружелюбні, культурні та досить відповідальні люди. Вони обов'язково підтримують чистоту на місці роботи й не курять.

Переваги при зверненні в Мастер911

Ризику зіткнутися з результатами запрошення в будинок неперевіреного сантехніка, який затягне роботу на довгий термін, виявиться без відповідної кваліфікації або ж здатний поповодитися неадекватно, у вас немає. Професіонали Master911 проходять перевірку паспорта, а також навчання. Тільки після цього вони допускаються до обслуговування замовників.

Якщо ви помітили помилку, виконану сантехніком, повідомте про це в службу підтримки сервісу послуг Master911. Ми розглянемо вашу скаргу та надамо моментальну допомогу у розв'язанні ситуації.

Всі наші фахівці покладають на себе повну відповідальність за надійність виконаних робіт і залишають гарантію. Коли установка умивальника з тумбою або інша сантехнічна послуга успішно закінчиться, ви отримаєте акт робіт. Оплату можливо провести безготівковим розрахунком або ж готівкою.

Ціна монтажу мийки у ванній

Ціна численних стандартних послуг (без урахування мобільних витрат та вартості витратних матеріалів і додаткових запчастин) є в прайс-листі сервісу послуг Master911. Тому будь-який клієнт може замовити необхідну послугу й отримати інформацію про ціну роботи та професійну консультацію. Якщо знадобиться установка раковини у ванній, ціна буде порахована відразу, після того, як клієнт дасть відповідь на кілька питань про тип сантехніки, матеріал її виготовлення та нюанси розміщення. Найчастіше озвучена спочатку сума не варіюється.

Як викликати фахівця у Нововолинську з виїздом по Волинській області?

Працюємо в м. Нововолинськ

Для наших клієнтів, що живуть в м. Нововолинськ, очікування майстра займе приблизно 3 години після прийому замовлення.

Працюємо в передмісті Нововолинська

Якщо ви проживаєте в передмісті Нововолинська (), то очікування сантехніка зажадає більше часу - близько 4-х годин.

Надаємо послуги по Волинській області

Ми маємо у своєму розпорядженні професійних фахівців у різноманітних населених пунктах Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин). Через що ті наші замовники, які живуть у віддалених місцях, можуть чекати професіонала для монтажу раковини в стільницю або ж інших послуг у той же день. Додатковий плюс - економія на авто. Зрідка візит сантехніка може перенестися на завтра.

Цікавить оперативна та високоякісна установка умивальника, вартість якої точно здивує, установка тумби під раковину або будь-яка інша сантехнічна робота? Звертайтеся в Мастер911, і ви будете повністю задоволені рівнем послуг, що надаються!