Ремонт плати керування пральної машини у Броварах

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Броварах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування пральних машин у Броварах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування пральної машини у Броварах

Електронний пристрій, робота якого - запуск потрібної програми – це плата керування. Тому працездатність пральної машини неможлива при виході з ладу агрегату. Хоча нинішня статистика змушує почати думати, оскільки близько 40% всіх поломок припадає безпосередньо на модуль керування. Адже такий пристрій керування відповідає за велику кількість важливих процесів: затоку води, функціонування мотора, зливного насоса та інше.

У разі збою в роботі потрібно замовити послугу ремонт плати керування пральної машини у Броварах під ключ, звернувшись до кваліфікованих ремонтників організації Master911. Вам радимо визначитись із днем приїзду професіонала.

Кошторис ремонту блоків пралки

Перед тим, як скористатися послугою ремонт модуля пральної машини, ціна якого міститься в прейскуранті маркетплейсу, потрібно розібратися з нюансами, які впливають на цінову політику. Під час перевірки кошторис може змінитися з певних причин:

 • Беруться до уваги характеристики конструкції вашої моделі, а також її рік виготовлення.
 • Враховується потреба у придбанні необхідних складових.
 • Визначається список проблем.

Разом із підсумковою вартістю можуть змінюватися і терміни проведення процесів. Здебільшого ремонтник справляється з несправністю протягом робочого дня.

Які роботи робить фахівець

При виклику техніка, все, що потрібно від клієнта – замовити ремонт плати керування пральної машини у Броварах та запропонувати майстру безперешкодний доступ до пралки (посунути іншу техніку, меблі тощо).

Після цього здійснюються такі роботи:

 1. Вимкнення приладу від мережі та розбирання кришки.
 2. Відбувається часткове розбирання для вилучення модуля з пристрою.
 3. Перевірка пристрою. Особливу увагу фахівці звертають на конденсатор, він відіграє важливу роль і резистор (працездатність якого діагностується за допомогою спеціального тестера). Тригер також потребує допоміжної діагностики.
 4. Після визначення причин збою, здійснюється їх ліквідація за допомогою різних доступних способів – ремонт або заміна комплектуючих.

Після закінчення завдань технік залишає свої гарантії та включає машинку.

У якому разі знадобиться відновлення пралок у Броварах

Як правило, про збій блоку клієнт дізнається від машинки - на екрані відображається відповідний код помилки. Коли код відсутній, помічають інші ознаки некоректної роботи модуля пральної машинки у Броварах:

 • Раптові стрибки температури нагрівання води.
 • Дуже тривалий цикл прання, який не співпадає із заданим часом програми.
 • Техніка «відмовляється» виконувати прання у певному режимі.
 • На екрані приладу спалахують численні лампи.
 • При включенні до розетки техніка не вмикається.
 • Під час запуску пралки барабан не крутиться.
 • Здійснюється набір води для прання/полоскання та злив через пару секунд.
 • Можна відзначити зміни в темпі двигуна: немає відповідних оборотів під час віджиму.

Переважна більшість вищезгаданих поломок не помітить навіть система самодіагностики, тому необхідна допомога професійних майстрів. З цієї причини потрібен професійний ремонт блоку керування пральної машини, ціна якого залежить від складності вашої поломки.

Причини неполадок модуля техніки у Броварах

Спочатку краще ознайомитися з головним спектром частих причин, через які може знадобитися негайний ремонт блоку керування пральної машини у Броварах за вигідною ціною, прописаною в прейскуранті організації Master911.

Поломки пристрою виникають через наведені нижче причини:

 • Зовнішні пошкодження електрокабелів.
 • Постійне примусове відключення пралки в процесі виконання конкретного режиму.
 • Замикання в електричній проводці.
 • Тривалі збої електрики при використанні агрегату.
 • Заводський брак (така проблема виявляється вже в перші тижні роботи пристрою).
 • Впровадження води всередину модуля керування.
 • Неналежне паяння струмопровідних доріжок.
 • Несправності якихось компонентів – конденсатор, тиристор та інше.

Не слід прагнути своїми руками ліквідувати неполадку, зробити розбирання, підбір елементів, перезавантаження машини або вторинне підключення до мережі після того, як було знайдено несправність.

Плюси надійних послуг від техніків Мастер911 у Броварах

У разі, якщо потрібна послуга від ремонтників через несправність техніки, краще довірити прилад умілим фахівцям. Таких ремонтників ви маєте можливість вибрати на сервісі послуг Мастер911, скориставшись пошуком на порталі або за допомогою менеджерів, які готові вибрати ремонтника відповідної кваліфікації.

Також замовники нашого маркетплейсу отримують нижчеперелічений спектр плюсів:

 • Консультація, відповіді на питання, що цікавлять, щодо майбутньої роботи машинки з урахуванням аспектів необхідної моделі.
 • Допомога при підборі компонентів – універсальних або оригінальних (залежно від розрахованого бюджету на покупку).
 • Доступні ціни на ремонт модуля керування пральною машиною.
 • Можливість викликати виконавця додому у будь-який день та час.

Щоб викликати техніка, потрібно залишити запит на веб-сайті, вказавши ім'я, точний опис несправності та телефон для зв'язку. При аварійному відновленні ремонтник виїжджає через 2 години.