Ремонт бойлера у Броварах

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Броварах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Заміна анода бойлера

Ремонт бака бойлера

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера

Ремонт проточного водонагрівача

Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері

Заміна термостата бойлера

Заміна фланця в бойлері

Усунути протікання в бойлері

Ремонт терморегулятора (термостата) бойлера

Чистка предохранительного клапана в бойлере

Діагностика бойлера

Утилізація бойлера

Скупка бойлерів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт бойлерів у Броварах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту бойлерів у Броварах

Відгуки по ремонту бойлерів у Броварах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Поширені поломки бойлера

 • Заміна терморегулятора (термостата) бойлера. У тому випадку, коли в роботі термореле стався збій, значить вода не зможе досягати певної температури або почне перегріватися, що призведе до марної витрати електричної енергії та інших неприємних наслідків..
 • Заміна анода в бойлері. Єдиний захист стінок бака та зварних швів від руйнування та корозії – магнієвий анод. Несвоєчасна заміна магнієвого анода (за наявності у воді іржі, солей і дрібних суспензій) веде до витончення емалевого шару або стінок бачка, що в результаті спричинить появу протікання ємності бойлера.
 • Заміна вказівника температури в бойлері. Коли регулятор температури в бойлері поламався, можливо, він потребує заміни. Ознаки поломки: на дисплеї пристрою висвічується помилка, не відключається нагрівання, постійні стрибки показників на екрані, невідповідність температури, що встановлюється.
 • Ремонт або заміна ТЕНа бойлера. Коли слабо підігріває воду, неможливо включити або чуєте якісь звуки, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі та звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Досить частою причиною того факту, що електронагрівальний елемент покривається накипом, служить фізичне зношування, погана вода, висока інтенсивність використання. Відповідно треба робити очищення, профілактику, ревізію, а за потреби та заміну непридатних деталей.
 • Потрібна заміна зворотного клапана бойлера. Якщо напір у магістралі не перевищує нормативне, а клапан скидання тиску підтікає, це може означати, що за термін використання він забивається частинками. Для усунення проблеми необхідна заміна зворотного клапана.

Увага!

 • Не потрібно ремонтувати бойлер своїми силами. Не треба прагнути самостійно робити ремонт бойлера вдома, дотримуючись порад з відеозаписів на youtube. Компанії-виробники водонагрівачів зовсім не рекомендують керуватися такими джерелами. Як показує практика, самостійний, дилетантський, непрофесійний підхід до ремонту призводить до складнішого ремонту.
 • Не ризикуйте користуватися пропозиціями підозрілих фахівців. Сервісна послуга з ремонту бойлера, надана фахівцем сумнівної кваліфікації - ризикована справа, так само як і ремонт самотужки. Це пов'язано з тим, що такі "фахівці" не дають будь-яких письмових гарантій на виконаний сервіс, і, крім того, не збираються брати на себе будь-яку відповідальність.

Часто, коли побутова техніка знову поламається, тоді часом вони не поспішають приїжджати або з подібними фахівцями більше немає зв'язку. Ми надаємо навчених, пунктуальних, надійних, ввічливих та перевірених виконавців з великими навичками в роботі, починаючи від монтажу, обслуговування, чищення та аж до комплексного ремонту водонагрівача!

Співпрацюємо з усіма відомими виробниками: Гореньє (Gorenje), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Атлантик (Atlantic), Термекс (Thermex), Бош (Bosch), Атлант (Atlant), Ферролі (Феролі / Ferroli), Термет (Termet), Зануссі (Zanussi), Баксі (Baxi), Новатек (Nova Tec), Раунд (Round), Хай Терм (Hi-Therm), Вайллант (Вайлант / Vaillant), АЕГ (AEG), Термона (Thermona), Гарантерм (Garanterm), Індезит (Indesit), Тессі (Tesy), Астон (Aston), Термал (Termal), Фагор (Fagor), Гарантерм (Garanterm), Рода (Roda), Чайка, Атмор (Atmor), Віллер (Willer), Аміна (Amina), Галмет (Galmet) та безліччю інших!

Що ви отримаєте?

Кожен наш клієнт може покладатися на досвідченого спеціаліста з бойлерів, який виконає повний комплекс послуг з діагностики бойлера, ремонту, обслуговування, встановлення чи чищення побутового водогрійного агрегату будь-якого рівня складності та практично всіх відомих марок!

Ряд інших позитивних якостей сервісу послуг з ремонту та обслуговування бойлера у Броварах від перевірених майстрів Master911:

 • Чистота, відповідальність, акуратність, компетентність, ввічливість та пунктуальність наших техніків. Після закінчення ремонту до списку послуг включено неодмінне прибирання місця роботи.
 • Присутність договору. Після завершення ремонтних робіт підписується акт про виконані послуги.
 • Хороші ціни. Ми маємо демократичні розцінки, що відповідають навичкам спеціаліста. Ви зможете дізнатися точно, скільки коштує ремонт бойлера, ще до того, як приїде наш технік.
 • Екстрений приїзд. Прибуваємо за наданою домашньою адресою в межах 3 годин.
 • Прийом замовлень здійснюється цілодобово. Працюємо в режимі 24/7, можете звертатися у будь-який час.
 • Гнучка оплата. Варіанти оплати безготівковим переказом, банківською карткою або готівкою.
 • Фіксована ціна послуг. Вартість послуг стабільна та відповідає узгодженому прейскуранту і не зміниться після приходу техніка додому.
 • Гарантія. Умови гарантії на надані послуги та замінені блоки, вузли, деталі, запчастини.

Як замовити наші послуги?

А скласти замовлення майстра з ремонту бойлера у Броварах дуже зручно, швидко, легко та просто, на весь процес піде не більше 3 хвилин:

 1. Складання замовлення. Оформити замовлення на виїзд техніка з ремонту водонагрівачів у Броварах слід у телефонному режимі або на веб-сайті.
 2. Необхідно відповісти на запитання. Під час створення замовлення необхідно дати відповіді на уточнюючі запитання. Внаслідок чого наш менеджер зможе дати відповідь на питання щодо вартості (наприклад, "скільки коштує переустановка термостата, як довго чекати на прибуття техніка, яка ціна ремонту бака бойлера?").
 3. Приїзд виконавця плюс послуга. Через 2-3 години після оформлення заявки технік прибуває за призначенням для надання сервісних послуг.

Оформлення замовлення на виклик майстра у Броварах та по Київській області

Швидко потрібна діагностика, регулювання, техобслуговування чи ремонт водогрійного обладнання у Броварах? Ви завжди зможете на нас розраховувати - даємо гарантію, оригінальні запчастини, у нас фіксовані розцінки, вирішуємо питання за 1 приїзд!

Можливість оформлення виїзду техніка по Броварам

Якщо ви замовляєте виклик у межах міста Броварів, в такому випадку прибуваємо орієнтовно через 3 години після оформлення замовлення.

Виклик фахівця в передмістя Броварів

Якщо вам потрібно викликати виконавця до передмістя Броварів (Велика Димерка, Щасливе, Княжичі, Семиполки, Перемога, Погреби, Зазим'я, Пухівка, Требухів, Гоголів, Красилівка), тоді прихід фахівця може зайняти трохи більше часу.

Можливість виклику техніка по всіх селах, містах та селищах Київської області

Майстри знаходяться практично у всіх селищах, селах та містах Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка), саме тому зазвичай ми приїжджаємо в день виклику!

Заходьте на інтернет-сайт або телефонуйте в сервіс домашнього ремонту Master911 вже зараз і будьте повністю впевнені в гарантованому результаті, швидкому отриманні та гідній якості послуг від перевірених, навчених, ввічливих, відповідальних та пунктуальних виконавців!