Ремонт зливного бачка унітазу у Сумах

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт зливного бачка унітазу». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Сумах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт зливних бачків унітазів у Сумах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту зливних бачків унітазів у Сумах

Відгуки по ремонту зливних бачків унітазів у Сумах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Під час купівлі біде, ванни, унітаза або інших санітарних пристроїв, потрібно буде подбати про грамотне та відповідне розташування. Тоді буде простішою процедура ремонту та подальшого обслуговування санітарного пристрою без необхідності можливого демонтажу. Ремонт бачка унітаза у Сумах вдомавідноситься до списку досить частих послуг через те, що передчасне зношування арматури відбувається через неякісну воду. Якщо проігнорувати наявність цієї поломки, власники квартири мають можливість зіткнутися зі значними труднощами.

У зв'язку з цим усі монтажні та ремонтні роботи слід доручати досвідченим майстрам – сантехнікам, яких можна викликати за допомогою сервісу Master911.

Поширені поломки

Звертаючи увагу на специфіку функціонування зливного бака, можна виявити, коли слід викликати виконавця. Як правило, ремонт зливу унітаза варто замовляти в наведених нижче популярних випадках:

 1. Постійний набір води. Це відбувається через поломку мембрани сифона, її необхідно неодмінно замінити на нову.
 2. Безперервний набір води в бак. Причинами подібної поломки можуть бути несправність клапана, неправильна робота поплавця або викривлення поплавкового важеля.
 3. Не реагує важіль зливу води. Причиною є неполадка тяги, тому спеціаліст запропонує здійснити встановлення нової запчастини.
 4. Присутність дивного звуку під час набору води у бак унітаза. Тут треба скористатися послугою підключення глушника: до влаштування клапана знадобиться приєднати трубку гнучкого типу.

Це зовсім не детальний перелік неполадок, з якими зможе зіткнутися будь-який власник квартири або котеджу.

Особливості бачка унітаза

За конструкцією бачок унітаза вважається простим виробом і виготовляється з наступного набору основних компонентів:

 • конструкція зливу
 • ємність для набору води
 • подача води

Спеціальний механізм відразу ж спускає воду під час натискання на кнопку спуску. Потім відбувається подача рідини, щоб бачок знову наповнився необхідним об'ємом рідини.

Після розуміння конструкції пластикового бачка для унітаза, ремонт якого мають можливість замовити мешканці Сум, можна розпочати головні причини проблем унітаза.

Переваги замовлення послуг через сервіс Master911

У тому випадку, якщо ви не знаєтесь на конструкції бачка для унітаза, ремонт якого треба здійснити, не витрачайте дарма час і викликайте компетентного фахівця. У нас на веб-сервісі представлений широкий вибір професіоналів, які здійснять покупку шлангів, прочищення каналізації, прокладання електропроводки, підключення лічильників, заміну розеток, кранів тощо.

Серед важливих переваг звернення на цей сервіс слід зазначити:

 • Наявність хороших відгуків реальних замовників, які вже встигли скористатися послугами спеціаліста.
 • Можливість оперативно оформити замовлення, яке приймається за лічені хвилини.
 • Оперативний візит сантехніка протягом 2 годин.
 • Наявність рейтингу для всіх виконавців залежить від оцінок замовників.

Остаточна сума є у прайс-листі на ремонт зливного бачка унітаза у Сумах та області. Для уточнення різних моментів кожен замовник зможе оформити заявку на зворотний дзвінок або зателефонувати за запропонованими телефонами.

Кошторис здійснення ремонтних робіт пристосування

Перед тим, як замовити послугу ремонт унітаза, кожному клієнту цікава вартість. Розцінки знаходяться у спеціальному прайсі на ресурсі Master911. Біля кожної запропонованої послуги прописано напис «від». Це пов'язано з тим, що на підсумкову вартість ремонту впливає кілька чинників, серед яких слід зазначити кілька важливіших:

 • Нюанси конструкції зливного бачка для унітаза, ремонт якого ми надаємо по всій Сумській області. Кожен сантехнічний виріб виділяється деяким спектром та окремим розташуванням елементів усередині, на оперативність роботи фахівця це також впливає.
 • Основні причини поломки та способи її розв'язання – буде потрібно зробити ремонт запчастин або їх замінити. Під час заміни слід враховувати ціну підібраної деталі.
 • Як оперативно потрібно здійснити необхідні послуги – термін виконання уточнює замовник.

Новий прайс із цінами на ремонт зливного бачка унітаза доступний до уваги кожного користувача порталу Master911 в режимі.

Як викликати досвідченого фахівця у Сумах

Для розв'язання вашої поломки потрібно негайно перекрити воду в приміщенні та викликати фахівця для подальшого проведення ремонтних робіт.

У результаті кожен клієнт має можливість скористатися спрощеним варіантом замовлення майстра:

 1. Потрібно подати заявку на інтернет-сайті, вказуючи своє ім'я, телефон та свою ситуацію.
 2. З опублікованого вибору фахівців знадобиться підібрати сантехніка за відгуками та рейтингом.
 3. Визначити кількість та зручний час для візиту спеціаліста.

Уточнити кошторис ремонту зливного бачка унітаза з кнопкою з нижнім підведенням можна в онлайн-режимі за допомогою менеджерів Master911. Майстер нашого сервісу приїжджає по всіх районах населеного пункту (Середина-Буда, Суми, Шостка, Конотоп, Путивль, Дружба, Кролевець, Глухів, Ромни, Охтирка, Тростянець, Лебедин, Білопілля, Буринь, Ворожба, Степанівка, Низи, Хотінь, Угроїди, Краснопілля, Дубов'язівка, Миколаївка, Зноб-Новгородське, Ямпіль, Недригайлів, Терни, Кириківка, Чупахівка), а також до передмістя (Степанівка, Велика Берізка, Піщане, Верхнє Піщане, Верхня Сироватка, Бездрик, Сад, Косівщина).

Після здійснення діагностики сантехнік пропонує разом кілька методів ремонту, беручи до уваги спочатку розрахований бюджет. При необхідності проводиться пошук запчастин для заміни. На всі надані ремонтні роботи буде надана офіційна гарантія, а також страховка від маркетплейсу.