Встановлення кондиціонера у Кам'янець-Подільську

від 1300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кам'янець-Подільську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кондиціонерів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення канального кондиціонера

Встановлення касетного кондиціонера

Встановлення кондиціонера (монтаж)

Підключення кондиціонера

Підключення зовнішнього блоку кондиціонера

Підключення внутрішнього блоку кондиціонера

Демонтаж кондиціонера

Підключення кондиціонера до електромережі (розетка)

Цінові пропозиції по встановленню кондиціонерів від найкращих майстрів у Кам'янець-Подільську

Олег Л

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Володимир null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кондиціонерів у Кам'янець-Подільську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кондиціонерів у Кам'янець-Подільську

Відгуки по встановленню кондиціонерів у Кам'янець-Подільську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Перед початком установки кондиціонера бажано визначитися з місцем розташування агрегату. У тому випадку, якщо ми говоримо про моделі, які мають відношення до кондиціонерів зі спліт-системою, то зовнішній (основний) блок розміщують на зовнішній передній стіні, лоджії або балконі, в ролі опори застосовуючи наявні в комплекті кронштейни. Внутрішній блок кріплять на стіні, підлозі або стелі на спеціальну панель.

Перед тим, як встановити кондиціонер, технік визначає оптимальне місце, беручи до уваги ряд моментів: технічні умови виробника, загальний об'єм приміщення, інтер'єрні рішення й особливості конфігурації.

Важливо! Процес встановлення всіх видів кліматичного обладнання зобов'язує (!) до виконання випробування системи на надійність функціонування і герметичність магістралі, згідно з інструкціями виробника. Успішне виконання всіх перевірок служить гарантією подальшої надійної експлуатації кліматичної техніки.

Переважна більшість несправностей кліматичного обладнання обумовлена неправильним монтуванням трубок фреонової траси, і це здатне спровокувати:

 • значне падіння продуктивності системи кондиціонування щодо потенційної;
 • втрату фреону;
 • утворення льоду на трубопроводі;
 • труднощі при перекачуванні компресором холодагента (фреону);
 • перегини на мідних трубках, втрату герметичності контуру або появу тріщин.

Сервісом послуг зі встановлення кондиціонерів у Кам'янець-Подільську Master911 пропонується професійна установка, перевірка, ревізія, налагодження або ремонт кондиціонерів практично від всіх популярних виробників, незалежно від моделі та віку апаратури.

Приймаємо замовлення на монтаж кондиціонера, для проведення ремонту, діагностики та сервісного обслуговування будь-якої конструкції від виробничих моделей: Дніпро, Кайзер (Kaiser), Панасонік (Panasonic), Сатурн (Saturn), Тенко (Tenko), Тошиба (Toshiba), Грее (Gree), Віссманн (Вісман / Viessmann), Данко (Danko), Дайкін (Daikin), Атон (Aton), Самурай (Samurai), Беко (Beko), Коспел (Kospel), Деккер (Декер / Dekker), Горенье (Gorenje), Део (Daewoo), Делфа (Delfa), Бош (Bosch), Арістон (Ariston), Лібхерр (Liebherr), Вестфрост (Vestfrost), Протерм (Protherm), Електролюкс (Electrolux), Ханса (Hansa), Неокліма (Neoclima), ЛЖ (LG), Осака (Osaka), Астон (Aston), Міцубісі (Mitsubishi), Сенсей (Sensei), Мідеа (Midea), Зануссі (Занусі / Zanussi), Галанз (Galanz), Купер&Хантер (Cooper&Hunter), Ферролі (Феролі / Ferroli), Самсунг (Samsung), Вайллант (Вайлант / Vaillant) та інших.

Увага!

Не встановлюйте кондиціонуючий пристрій самостійно

Ті, хто купив кліматичну техніку, зазвичай на YouTube знаходять "Як виконати монтаж кліматичного обладнання своїми силами?", "Монтаж кондиціонера самостійно" або "Як встановити кондиціонер самому?".

Така робота потребує грамотного підходу, неодмінного дотримання низки невід'ємних інструкцій, вимог, умов, а результат проведення позначиться на те, чи коректно буде працювати апаратура, а також на тривалість експлуатації.

Згідно зі статистикою, якість, тривалість і продуктивність використання спліт-системи майже на 85% залежить від бездоганності проведення установки саме за всіма моментами.

Не користуйтеся послугами підозрілих фахівців

Підключення кондиціонера неперевіреними фахівцем - ризикована справа, так само як і самостійна спроба монтажу. Важливо розуміти, що ці фахівці не пропонують жодних гарантійних зобов'язань і не несуть ніякої відповідальності за свою роботу (а якість виконання наданих робіт часто досить сумнівна).

І якщо техніка трохи згодом дасть збій, то, як правило, з сумнівними фахівцями вже немає зв'язку, або вони відмовляються приходити по гарантії.

Вартість встановлення кондиціонера - анітрохи не марна трата, як вважають деякі, оскільки за умови непрофесійного монтажу обладнання втрати стануть набагато істотнішими.

Що ви отримаєте?

 • Прибуття майстра за 1 годину. За замовленням приходимо протягом трьох годин.
 • Оплата. Оплата за послуги допускається готівкою, безготівковими переказами або банківськими картами.
 • Договір. Всі ремонти виконуються за договором. Після наданих сервісних послуг споживач отримує акт про виконані роботи.
 • Розумні ціни. Вартість встановлення кондиціонерів у Кам'янець-Подільську відповідає досвіду техніка, також підшукуємо людину, яка знаходиться поблизу від місця виїзду (зниження витрат на доставку, скорочення терміну прибуття).
 • Гарантійне забезпечення. встановлені запасні частини та надані послуги діє гарантія.
 • Фіксований прейскурант. Ціна встановлення кондиціонерів у Кам'янець-Подільську завжди відповідає прайсу.
 • Без вихідних. Робота ведеться 24/7, виклик майстра в будь-який час.
 • Чистота. Після завершення ремонту ми прибираємо робоче місце.

Яким чином виконується замовлення?

 1. Оформлення замовлення. Слід запросити майстра зі встановлення кондиціонерів у Кам'янець-Подільську, зателефонувавши за контактним телефоном або склавши заявку на веб-сайті.
 2. Уточнення деяких подробиць. При написанні заяви рекомендуємо дати відповідь на кілька питань.
 3. Прихід виконавця + послуги. Приблизно через дві-три години після подачі заявки технік виїжджає до потрібного місця призначення та приступає до монтажу.

Приймаємо замовлення з усіх районів Кам'янець-Подільського та Хмельницької області

Коли вас цікавить оперативний монтаж кондиціонера у Кам'янець-Подільську від пунктуальних, ввічливих, перевірених і професійних виконавців, звертайтеся в сервіс, заходьте на вебсайт або телефонуйте операторам Master911.

Виїзд в передмістя Кам'янець-Подільського

Приїзд фахівця в передмістя Кам'янець-Подільського (Смотрич, Зіньківці, Колибаївка, Кам'янка, Цибулівка, Слобідка-Кульчієвецька, Кульчіївці, Мукша Китайгородська, Гуменці, Слобідка-Гуменецька, Пудлівці, Довжок, Голосків, Лисогірка) орієнтовно може зайняти 4-5 годин.

Дзвінок виконавця по Хмельницькій області

У всіх селах, містах, селищах Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців) у нас живуть техніки, тому в основному прибуваємо в день виклику, отже, ви значно економите час і транспортні витрати. На період сезону буває дуже висока зайнятість, і в цій ситуації виклик може переміститися на інший день.

Виїзд в межах міста Кам'янець-Подільського

Прибуваємо по місту у Кам'янець-Подільську через три години після подачі заяви.

Приймаємо заявки в режимі 24/7! Звертайтеся по кваліфіковану допомогу тільки до перевірених майстрів. У нас хороші ціни на сервісне, гарантійне, профілактичне обслуговування.