Чистка газової колонки у Нововолинську

від 400 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Нововолинську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по чистці газових колонок від найкращих майстрів у Нововолинську

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових колонок у Нововолинську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових колонок у Нововолинську

Відгуки по чистці газових колонок у Нововолинську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Регулярна чистка газових пристроїв (колонок) спрямована на видалення пилу, накипу і сажі, і, крім того, рекомендована з метою налагодження безпечної, тривалої, ефективної та стійкої роботи побутового обладнання. Планове обслуговування газового апарату виконують зазвичай раз на рік напередодні кожного опалювального сезону, і це дає можливість усунути перевитрату газу, викиди окису вуглецю та подальші несправності.

Невідкладне промивання та чистка газової колонки потрібні коли:

 • з кожуха колонки висипається сажа;
 • загасає запальник водонагрівача;
 • змінився колір язичка полум'я;
 • підпал колонки супроводжується тріском або затримкою.

Періодичне усунення накипу, пилу й кіптяви може проводитися 2-ма способами: механічним впливом за допомогою йоржика, жорсткої щітки або із застосуванням хімічних реагентів (оцтової, лимонної, соляної кислоти).

Техніки сервісу домашнього ремонту Master911 застосовують обидва типи очищення для всіх знаменитих марок: Бош (Bosch), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Нева (Neva), Беретта (Берета / Beretta), Арістон (Ariston), Мора (Mora), Сакура (Sakura), Роктерм (Rocterm), Термет (Termet), Атлантік (Atlantic), Росс (Ross), Астон (Aston), Львів, Грандіні (Grandini), Горенье (Gorenje), Крауф (Krauf), Термо Альянс (Thermo Alliance), Новатек (Nova Tec), Піраміда (Pyramida), Ферролі (Феролі / Ferroli), Вестен (Westen), Самсунг (Samsung), Протерм (Protherm), Термона (Thermona), Херманн (Hermann), Віссманн (Вісман / Viessmann), Юнкерс (Junkers), Аміна (Amina), Демрад (Demrad), Матрікс (Matrix), Іммергаз (Immergas), Селена (Selena), Данко (Danko), АЕГ (AEG), Термолайн (Termoline), Рода (Roda), Мілла (Міла / Milla), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Діон (Dion), Рока (Roca), Електролюкс (Electrolux), Еталон (Etalon), Саванна (Савана / Savanna), Кайзер (Kaiser), Аквахіт (Aquaheat), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Термекс (Thermex), Атон (Aton), Зануссі (Занусі / Zanussi), Нескар (Neckar), Міле (Miele) і ін.

Фахівці сервісу послуг Master911

Кожен з фахівців обов'язково проходить здачу іспиту, співбесіду та перевірку документів. Лише претенденти, які отримали бал 4,5 і вище, можуть приступити до роботи. В середньому, відбір проходять зі 100 претендентів п'ятнадцять осіб.

Фахівці приходять з власними приладами, інструментами, в окремих випадках беруть побутову техніку в сервіс.

Яким чином визначається розцінка?

Сервіс побутових послуг Master911 стежить за ринковими цінами, та, крім того, за звітами своїх фахівців з кожного замовлення. На підставі проаналізованих, оброблених і отриманих даних формується прайс. Щоб завчасно дізнатися остаточну кошторисну вартість, ми повинні ставити уточнювальні питання. У переважній більшості випадків, названа ще до приходу техніка ціна чистки водонагрівальної газової колонки та іншого побутового пристрою у Нововолинську вдома буде незмінною. Бувають нюанси, коли на словах складно пояснити причину несправності, або опис її занадто неточний. У таких випадках назвати вартість якісної чистки газових побутових колонок у Нововолинську у вас вдома вкрай складно без візуального обстеження та діагностичних робіт обладнання. Але не варто хвилюватися, названа майстром вже на місці ціна буде узгоджуватися з тією, яка зафіксована в нашому прайсі.

Що отримають замовники нашого сервісу?

Наш сервіс домашнього ремонту з ефективної чистки газової колонки та будь-яких інших побутових агрегатів у Нововолинську у клієнта вдома має такі позитивні якості:

 • Терміновий приїзд фахівця. Наш майстер з чистки газової обігрівальної колонки у Нововолинську вдома грамотно зробить свою роботу за дві-три години, залежно від ступеня засмічення й типу очищення.
 • Перевірка якості наданої послуги та зобов'язання врегулювати конфліктні ситуації. Ми знаємо, що через різні фактори може статися помилка. Тому завжди відкриті для критики, побажань та зауважень від своїх клієнтів, при появі проблеми майстер виправить недоліки.

А також:

 • Акуратність, порядок. Дотримання чистоти й неодмінне прибирання техніком після закінчення виконання ремонту.
 • Гарантія. Гарантійні умови, які поширені на надані послуги та встановлені запчастини.
 • Термінове обслуговування. Швидкий приїзд майстра (як правило, протягом двох-трьох годин).
 • Служба техпідтримки. У випадку зіткнення з безвідповідальним ставленням, телефонуйте до нас у службу підтримки та безпеки. Ми зможемо допомогти розв'язати конфліктне питання.
 • Кращі тарифи. Доступні та розумні тарифи, що неухильно відповідають майстерності техніка.
 • Зручні платежі. Зручний спосіб оплати (безготівковим переказом банківською картою або готівкою). Закріплена в угоді вартість послуги.
 • Графік приймання дзвінків в режимі 24/7. Цілодобове приймання замовлень (в робочі, вихідні та святкові дні).
 • Договірні відносини. Після надання робіт кожен наш клієнт отримає акт про виконані послуги.

Виїжджаємо у Нововолинську і по Волинській області

Працюємо в м. Нововолинськ

Коли Вам потрібна установка або чистка водогрійного пристрою у Нововолинську у вас вдома, і ви проживаєте в межах міста, очікувати появи техніка вам доведеться не більше трьох годин з моменту подачі заявки.

Працюємо в передмісті Нововолинська

На появу майстра в передмісті Нововолинська, ймовірно, треба буде більше часу - близько 5-6 годин.

Ми працюємо по Волинській області

Сервіс Master911 має пунктуальних, сертифікованих і досвідчених виконавців у переважній більшості селищ, міст, сіл Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин). Тому ви зможете очікувати прибуття техніка в день оформлення заявки.

Розташування виконавців допомагає нашим замовникам значно заощадити кошти при оплаті транспортних витрат і зберегти час.