Обслуговування кондиціонера у Калуші

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Калуші, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування кондиціонерів у Калуші

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню кондиціонерів у Калуші

Відгуки по обслуговуванню кондиціонерів у Калуші

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Щоб кліматичне обладнання послужило довго, за ним треба стежити та проводити своєчасну профілактику і, звичайно, систематичне техобслуговування.

Є характерні особливості, які свідчать про використання приладу кондиціонування без належного техобслуговування:

 • не вмикається пристрій або відключається самостійно після включення;
 • під час роботи обладнання чутні сторонні звуки: сильний стукіт, шум, гул та інше;
 • значне нагрівання внутрішнього блоку пристрою кондиціонування;
 • скупчення вологи на блоці пристрою, а також поява крапель;
 • з техніки йде жахливий запах.

Виробники техніки кондиціонування рекомендують проведення розгорнутого сервісу своїх кондиціонерів перед сезоном, незалежно від ступеня засмічення. Коли ж з'явився тільки один з перерахованих вище "симптомів", тоді профілактику потрібно зробити якнайшвидше.

Комплекс обслуговування кондиціонерів охоплює:

 • заміну витратних матеріалів, фільтрів, комплектуючих;
 • проведення санобробки теплообмінника, фільтрів;
 • ревізію всіх функцій активності кліматичної апаратури;
 • механічне чищення теплообмінника, дренажної системи, повітряних фільтрів і внутрішніх вузлів агрегату;
 • перевірку щільності компресора, вентиляторів, мережевих з'єднань, а також тиску в магістралі;
 • виявлення сторонніх шумів та їх усунення;
 • випробування зовнішнього блоку на герметичність.

Після сервісного обслуговування побутових кондиціонерів компетентний фахівець консультує з важливих питань, пов'язаних з правилами експлуатації конкретного пристрою.

Сервіс Master911 надає ремонт, чистку й обслуговування спліт-системпрактично від усіх виробників: Астон (Aston), Горенье (Gorenje), Ферролі (Феролі / Ferroli), Сатурн (Saturn), Тошиба (Toshiba), ЛЖ (LG), Міцубісі (Mitsubishi), Атон (Aton), Бош (Bosch), Панасонік (Panasonic), Віссманн (Вісман / Viessmann), Грее (Gree), Дайкін (Daikin), Галанз (Galanz), Зануссі (Занусі / Zanussi), Делфа (Delfa), Део (Daewoo), Електролюкс (Electrolux), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Данко (Danko), Самсунг (Samsung), Ханса (Hansa), Дніпро, Беко (Beko), Вестфрост (Vestfrost), Лібхерр (Liebherr), Коспел (Kospel), Осака (Osaka), Кайзер (Kaiser), Арістон (Ariston), Самурай (Samurai), Купер&Хантер (Cooper&Hunter), Протерм (Protherm), Тенко (Tenko), Деккер (Декер / Dekker), Мідеа (Midea), Неокліма (Neoclima), Сенсей (Sensei) і безлічі інших.

Звертаємо Вашу увагу!

Систематична профілактика кондиціонерів у Калуші, яка проводиться згідно з усіма нормами - гарантована запорука якісної, довговічної та безперебійної експлуатації агрегата, гарантія запобігання неполадок, збоїв і аварійних ситуацій!

Адже в ході проведеного фахівцями технічного обслуговування кондиціонера робиться не тільки очищення всіх без винятку ключових елементів обладнання, а також здійснюється антибактеріальна обробка теплообмінника й фільтрів, заміна прокладок, ревізія всіх функцій спліт-системи, усунення шумів, огляд щільності зовнішнього блоку і т.п.

Не намагайтеся самі здійснювати будь-які дії з обслуговування систем кондиціонування!

Прагнення провести обслуговування власноруч в кращому варіанті не приведуть до бажаного результату, в гіршому ж - тільки погіршать ситуацію і надалі приведуть до потреби в дорожчому ремонті. Систематичне обслуговування кліматичних пристроїв потрібно виконувати за правилами, стандартами та згідно з інструкціями від виробника.

Не погоджуйтесь на послуги підозрілих майстрів

Профілактика побутових спліт-систем майстрами спірної кваліфікації - нічим не краща. На противагу нашим перевіреним, компетентним, професійним майстрам вони не беруть на себе відповідальність за вашу апаратуру й не видають ніяких гарантій на послуги, та й розцінка за послуги значно вища. Крім цього, неперевірені фахівці при повторному виклику просто відмовляються приїжджати, пропадають або не відповідає телефон.

Отже, вирішивши заощадити на якісному сервісі власного кондиціонера, потрібно підготуватися до можливих несприятливих результатів.

Як подати заявку на комплекс послуг з обслуговування кондиціонерів у Калуші?

 1. Подача заявки. Запросити фахівця й оформити термінову заявку на техобслуговування кондиціонера можна, залишивши її на нашому сайті або зробивши дзвінок за телефоном.
 2. Дати потрібну інформацію та відповісти на всі важливі питання. У момент подачі замовлення рекомендуємо відповісти на ряд уточнювальних питань.
 3. Приїзд техніка + сервіс. Орієнтовно протягом трьох годин з часу подачі заявки виконавець приходить за вашою адресою й надає замовлені послуги.

Виїзд техніка у Калуші

Якщо Вам потрібне гарантоване, професійне та оперативне ТО кондиціонерів у Калуші за розумною вартістю від надійних техніків, звертайтеся за сервісними послугами до Master911.

Швидкий виїзд виконавця в передмістя Калуша

Якщо треба зробити виїзд в передмістя Калуша (), тоді зазвичай прибуваємо протягом 4-6 годин.

Техніки виїжджають по м. Калуш

Протягом двох-трьох годин після поданої заявки сертифікований технік приходить за вказаною вами адресою в межах міста Калуш.

Виїзд по селищах, селах, містах Івано-Франківської області

Майже у всіх селищах, селах, містах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця) живуть наші техніки. Як правило, ремонт та чищення спліт-системи у Калуші робиться техніком у день виклику. Наші фахівці проживають, як правило, поблизу, саме тому ви економите на транспортних витратах. На старті сезону трапляється досить висока зайнятість, в такому випадку виїзд техніка може перенестися на іншу дату. Радимо запрошувати майстра заздалегідь, напередодні сезону.

Увага! На послуги й замінені запчастини виконавець надає гарантійні зобов'язання.