globe ru

Сервіс газових духовок

Просто виберіть, що потрібно зробити, та вкажіть зручний час. Вартість роботи стане відома після наших уточнюючих запитань. Якщо ви надасте відповіли на всі запитання, ціна фіксується і не буде зміниться. За додаткову плату самі купимо відсутні розхідні матеріали. Стежимо за чистотою та прибираємо після роботи. Працюємо за договором та даємо 1 рік гарантії на будь-яку виконану роботи. Якщо щось зі зробленого нами зламається або вийде з ладу, ми полагодимо це за свої кошти.

Ціни на послуги сервісу для Газової духовки

Назва Вартість
Ремонт газової духовки від 300 грн
Встановлення газової духовки від 350 грн

Прайс лист

Газова духовка
Назва Вартість
Ремонт духовки (духової шафи) Індивідуально
Встановлення газового духової шафи (монтаж) Індивідуально
Підключення газової духової шафи Індивідуально
Демонтаж вбудованої духової шафи Індивідуально
Заміна термопари в газовій духовці Індивідуально
Заміна / Ремонт ручки духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт дверцят духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт ущільнювача духовки Індивідуально
Заміна скла духовки Індивідуально
Заміна лампи в духовці Індивідуально
Ремонт плати управління духової шафи (модуля) Індивідуально
Ремонт петлі дверцят духовки Індивідуально
Ремонт перемикача режимів духовки Індивідуально
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Газова духова шафа - надійне обладнання, яке в силу різних причин, здатне давати збій в роботі. За умови, що техніка стала працювати некоректно, необхідно провести її діагностику та звернутися в перевірений сервіс, здатний забезпечити кваліфікований і оперативний ремонт газових духовок вдома.

До найбільш поширених неполадок даного агрегату можна віднести:

 • Згасання полум'я в духовці відразу після відпускання кнопки / ручки. Найбільш імовірні причини: несправність в системі газ-контролю або зміщення температурного датчика.
 • Через деякий час в процесі роботи полум'я в духовці гасне. Після проведення майстром візуального огляду й діагностики, буде встановлена точна причина. У більшості випадків подібний збій викликаний несправністю терморегулятора. Проводиться діагностика термостата, в деяких випадках його можна відремонтувати, в інших - потрібна заміна.
 • Духовка не запалює, або гасне відразу після відпускання ручки. Така проблема найчастіше обумовлена засміченням форсунки пальника. Через нагар забивається жиклер, що провокує зменшення подачі газу, як наслідок - мала інтенсивність полум'я не дозволяє розігріти термодатчик. У подібній ситуації треба прочистити форсунки або замінити їх.
 • Після опускання ручки духовка гасне, а сама ручка дивно «бовтається». У цьому випадку можна з упевненістю припустити несправність ручки регулювання газу.
 • Вогонь в духовці гасне, слабо горить або не горить зовсім. Досвідчений фахівець запідозрить низький тиск газу.

Підключення (монтаж) газової духовки

Виклик майстра з ремонту газової духовки, що володіє досвідом, необхідними технічними навичками та спеціальним допуском до проведення такого виду робіт, - обов'язкова умова для грамотної установки та підключення газового приладу.

Будь-які самостійні експерименти з газовим обладнанням або звернення за допомогою до сумнівного фахівця «з вулиці» мають дуже серйозні наслідки. Досвідчений майстер перш за все огляне нову техніку на відсутність будь-яких механічних пошкоджень (у випадку їх виявлення слід звернутися до продавця техніки), і тільки після цього приступить до роботи. Далі важливо переконатися, що приміщення, в якому планується встановити духову піч, відповідає нормам і правилам: воно добре вентилюється, оснащене витяжкою або електричним вентилятором, і найголовніше - навколо агрегату повинна бути забезпечена належна циркуляція повітря.

Виділяють кілька етапів монтажу цієї побутової техніки:

 • Підключення до електричної мережі.
 • Підключення до системи газопостачання.
 • Установка духової шафи в підготовлену в меблевій гарнітурі нішу. Попередньо майстер повинен переконатися, що суміжна з духовкою стінка виготовлена з матеріалу, здатного витримувати високі температурні показники (мінімум 120° С).
 • Виконання робіт, спрямованих на перевірку герметичності всіх з'єднань і відкидання ризику витоку газу.
 • Перше включення обладнання та його тестування в усіх наявних режимах роботи.

Увага!

Будь-яке газове обладнання, в тому числі й духовка, належать до категорії вибухонебезпечних агрегатів, установка, обслуговування та ремонт яких повинні проводитися кваліфікованим фахівцем, що має допуск на проведення такого виду робіт.

Тому, щоб уникнути серйозних наслідків, в жодному разі не варто звертатися до неперевірених і сумнівних майстрів «з вулиці». Їхні послуги, можливо, й коштують дешевше, але це пояснюється дуже просто: ніякої гарантії на проведені роботи та замінені в ході ремонту деталі ви не отримаєте. Відповідальність за вашу техніку такої «спеціаліст» на себе теж не візьме.

Звернення в добре зарекомендований сервіс послуг з ремонту газової духовки Master911 - гарантія надання якісних послуг та використання тільки оригінальних запчастин, рекомендованих виробником вашої техніки.

Як викликати майстра?

 1. Подача заявки. Для цього необхідно зв'язатися з нами в телефонному режимі або заповнити спеціальну форму на сайті.
 2. Відповіді на уточнювальні питання. Щоб отримати первинну консультацію ще до приїзду майстра та дізнатися приблизну вартість майбутнього ремонту, потрібно відповісти на ряд уточнювальних питань: назвати компанію-виробника техніки, її модель і рік випуску, а також причину виклику фахівця.
 3. Виїзд майстра. Як правило, виїзд фахівця за вказаною адресою відбувається вже через три години з моменту оформлення заявки.

Виклик майстра і в передмістя

Якщо Вас цікавить обслуговування газових духовок вдома, звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911. У нас ви отримаєте гарантійні зобов'язання на всі проведені роботи й замінені деталі, а також акт виконаних послуг.

Виїзд по місту

В тому випадку, якщо ви перебуваєте в межах міста, то вже через 3 години після оформлення заявки можете розраховувати на виїзд майстра за вказаною Вами адресою.

Виїзд в передмістя

Приїзд фахівця в передмістя може відняти трохи більше часу - в середньому 4-5 годин.

Виїзд по області

Якщо Вас цікавить ремонт газової духовки вдома в межах області - Ви звернулися за адресою. Практично в кожному населеному пункті регіону, Master911 має своїх фахівців, що дозволяє значно знизити транспортні витрати й час очікування фахівця. У більшості випадків на приїзд майстра можна очікувати в день подачі заявки.

Іноді, у зв'язку з високою сезонною завантаженістю, приїзд фахівця може бути перенесений на наступний день.