Послуги по газовим духовкам

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «газовій духовці». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Ми підібрали 2 послуг

Всього в базі 135 послуг
Газова духовка Скинути все

Газова духовка

Назва послуги
Діапазон цін

Газова духова шафа - надійне обладнання, яке в силу різних причин, здатне давати збій в роботі. За умови, що техніка стала працювати некоректно, необхідно провести її діагностику та звернутися в перевірений сервіс, здатний забезпечити кваліфікований і оперативний ремонт газових духовок вдома.

До найбільш поширених неполадок даного агрегату можна віднести:

 • Згасання полум'я в духовці відразу після відпускання кнопки / ручки. Найбільш імовірні причини: несправність в системі газ-контролю або зміщення температурного датчика.
 • Через деякий час в процесі роботи полум'я в духовці гасне. Після проведення майстром візуального огляду й діагностики, буде встановлена точна причина. У більшості випадків подібний збій викликаний несправністю терморегулятора. Проводиться діагностика термостата, в деяких випадках його можна відремонтувати, в інших - потрібна заміна.
 • Духовка не запалює, або гасне відразу після відпускання ручки. Така проблема найчастіше обумовлена засміченням форсунки пальника. Через нагар забивається жиклер, що провокує зменшення подачі газу, як наслідок - мала інтенсивність полум'я не дозволяє розігріти термодатчик. У подібній ситуації треба прочистити форсунки або замінити їх.
 • Після опускання ручки духовка гасне, а сама ручка дивно «бовтається». У цьому випадку можна з упевненістю припустити несправність ручки регулювання газу.
 • Вогонь в духовці гасне, слабо горить або не горить зовсім. Досвідчений фахівець запідозрить низький тиск газу.

Підключення (монтаж) газової духовки

Виклик майстра з ремонту газової духовки, що володіє досвідом, необхідними технічними навичками та спеціальним допуском до проведення такого виду робіт, - обов'язкова умова для грамотної установки та підключення газового приладу.

Будь-які самостійні експерименти з газовим обладнанням або звернення за допомогою до сумнівного фахівця «з вулиці» мають дуже серйозні наслідки. Досвідчений майстер перш за все огляне нову техніку на відсутність будь-яких механічних пошкоджень (у випадку їх виявлення слід звернутися до продавця техніки), і тільки після цього приступить до роботи. Далі важливо переконатися, що приміщення, в якому планується встановити духову піч, відповідає нормам і правилам: воно добре вентилюється, оснащене витяжкою або електричним вентилятором, і найголовніше - навколо агрегату повинна бути забезпечена належна циркуляція повітря.

Виділяють кілька етапів монтажу цієї побутової техніки:

 • Підключення до електричної мережі.
 • Підключення до системи газопостачання.
 • Установка духової шафи в підготовлену в меблевій гарнітурі нішу. Попередньо майстер повинен переконатися, що суміжна з духовкою стінка виготовлена з матеріалу, здатного витримувати високі температурні показники (мінімум 120° С).
 • Виконання робіт, спрямованих на перевірку герметичності всіх з'єднань і відкидання ризику витоку газу.
 • Перше включення обладнання та його тестування в усіх наявних режимах роботи.

Увага!

Будь-яке газове обладнання, в тому числі й духовка, належать до категорії вибухонебезпечних агрегатів, установка, обслуговування та ремонт яких повинні проводитися кваліфікованим фахівцем, що має допуск на проведення такого виду робіт.

Тому, щоб уникнути серйозних наслідків, в жодному разі не варто звертатися до неперевірених і сумнівних майстрів «з вулиці». Їхні послуги, можливо, й коштують дешевше, але це пояснюється дуже просто: ніякої гарантії на проведені роботи та замінені в ході ремонту деталі ви не отримаєте. Відповідальність за вашу техніку такої «спеціаліст» на себе теж не візьме.

Звернення в добре зарекомендований сервіс послуг з ремонту газової духовки Master911 - гарантія надання якісних послуг та використання тільки оригінальних запчастин, рекомендованих виробником вашої техніки.

Як викликати майстра?

 1. Подача заявки. Для цього необхідно зв'язатися з нами в телефонному режимі або заповнити спеціальну форму на сайті.
 2. Відповіді на уточнювальні питання. Щоб отримати первинну консультацію ще до приїзду майстра та дізнатися приблизну вартість майбутнього ремонту, потрібно відповісти на ряд уточнювальних питань: назвати компанію-виробника техніки, її модель і рік випуску, а також причину виклику фахівця.
 3. Виїзд майстра. Як правило, виїзд фахівця за вказаною адресою відбувається вже через три години з моменту оформлення заявки.

Популярні послуги

Заміна / Ремонт дверцят духовки, Заміна / Ремонт таймера духовки

Виклик майстра і в передмістя

Якщо Вас цікавить обслуговування газових духовок вдома, звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911. У нас ви отримаєте гарантійні зобов'язання на всі проведені роботи й замінені деталі, а також акт виконаних послуг.

Виїзд по місту

В тому випадку, якщо ви перебуваєте в межах міста, то вже через 3 години після оформлення заявки можете розраховувати на виїзд майстра за вказаною Вами адресою.

Виїзд в передмістя

Приїзд фахівця в передмістя може відняти трохи більше часу - в середньому 4-5 годин.

Виїзд по області

Якщо Вас цікавить ремонт газової духовки вдома в межах області - Ви звернулися за адресою. Практично в кожному населеному пункті регіону, Master911 має своїх фахівців, що дозволяє значно знизити транспортні витрати й час очікування фахівця. У більшості випадків на приїзд майстра можна очікувати в день подачі заявки.

Іноді, у зв'язку з високою сезонною завантаженістю, приїзд фахівця може бути перенесений на наступний день.

Послуги в інших містах

Біла Церква, Бориспіль, Буча, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Дніпро, Харків, Херсон, Хмельницький, Ірпінь, Івано-Франківськ, Кам'янське, Київ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Суми, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Вишневе, Вишгород, Запоріжжя, Житомир