Чистка бойлера у Вишгороді

від 450 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вишгороді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Чистка бойлера

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку бойлерів у Вишгороді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці бойлерів у Вишгороді

Відгуки по чистці бойлерів у Вишгороді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Поломка трубчастого гріючого елемента водогрійного обладнання у вісімдесяти п'яти відсотках варіантів буде прямим наслідком накопичення шару накипу на ТЕНі. Накип розпирає ТЕН в сторони, у результаті порушується ізолюючий шар, з'являється відчуття пощипування електрострумом, утворюються мікротріщини, і пристрій ламається. Через струм на зовнішній стороні апарату і трубчастого нагрівача, що перегорів, ламається і блок керування водонагрівача. У подібній ситуації для повернення бойлера у справний стан потрібний дорогий та капітальний ремонт. Значно безпечнішим, надійнішою і дешевшою вийде регулярна чистка нагрівального ТЕНа вашого побутового бойлера у Вишгороді.

Ознаки, які вказують на той факт, що бажано почистити або промити водонагрівач від шару накипу:

 • вода у водонагрівачі буває перегрітою, або навпаки - недостатньо підігрітою;
 • стало помітним збільшення споживання технікою електроенергії;
 • не включається бойлер;
 • вмикається, але не підігріває воду;
 • вода придбала застійний і малоприємний запах;
 • прогрівається не вся кількість води;
 • нагрівачу потрібно значно більше витрат електроенергії та часу, ніж раніше, для того, щоб нагріти воду до бажаної температури;
 • з гарячого крана тече іржава вода;
 • бойлер мимоволі відключається під час роботи;
 • з'явилися невластиві техніці звуки під час роботи водонагрівача (тріск, постукування, гул, шум тощо).

ТО (техобслуговування) водонагрівачів, до якого входить їх чистка, вирішує проблеми:

 • усунення накипу, іржі, бруду, а також вапняних та біологічних відкладень;
 • зниження сприйнятливості металевих поверхонь до корозії.

Коли слід проводити сервісне обслуговування водонагрівача у Вишгороді?

Періодичність технічного гарантійного обслуговування бойлерів у Вишгороді визначається залежно від моделі електротену (сухий або мокрий). Так само, періодичність ТО залежить від характеру застосування агрегату та виробника. Електробойлер використовують у побутових, промислових та складських приміщеннях. Виробники для гарантії надійної, довгострокової та коректної роботи вказують це у посібнику з експлуатації.

Якщо бойлер використовується в домашніх умовах:

 • з трубчастим елементом сухого типу - з періодичністю через рік;
 • з нагрівальним елементом мокрого виду - щороку.

Водонагрівачі, що експлуатуються у виробничих умовах (кафе, склад, спортзал, виробництво тощо):

 • з мокрим нагрівальним елементом - через 6 місяців;
 • з ТЕНом сухого виду - кожні 6 місяців.

За даними першого технічного обслуговування, майстер з очищення бойлерів у Вишгороді зможе порадити змінити терміни обслуговування, залежно від характеристик проточної води.

Чи доцільне очищення водонагрівача власноруч?

Є помилкове уявлення, що електричний водонагрівач можна очистити своїми руками. Настійно не радимо це робити. Непрофесійне поводження з технікою може призвести до непоправної та непередбаченої псування техніки (негерметичність цілої системи, водяного контуру та конструктивних з'єднань, порушення цілісності бака, перегорання ТЕНа, відповідно, може дати збій плата управління).

Загальний список послуг з чистки, перевірки придатності, тестування режимів бойлера

Компетентне та комплексне чищення та промивання побутового електричного водонагрівача у Вишгороді містить у собі ряд пунктів:

 1. Діагностика несправності:
  • прибуття виконавця Master911;
  • оцінка працездатності бойлера.
 2. Тестування робочих режимів водонагрівача:
  • контроль працездатності електронних плат функціонування;
  • контроль функцій терморегулятора;
  • контроль контактів;
  • перевірка протікання водяного контуру.
 3. У разі необхідності - демонтаж бойлера та неповне розбирання корпусу.
 4. Чистка водонагрівача:
  • очищення фільтрів контуру опалення;
  • перевірка стану фланця, прокладок та запобіжного клапана;
  • чистка електродів розпалювання;
  • очищення фланця та ТЕНа від накипу, високоякісна профілактика, техобслуговування;
  • за ступенем необхідності - заміна захисного стрижня (елемента, що захищає бак від появи іржі);
  • очищення внутрішніх стінок бачка від бруду, відкладень та накипу.
 5. Рекомендації щодо роботи побутового обладнання.

Важливо!

Відсутність систематичного техобслуговування бойлера та очищення призведе до появи небажаних нюансів, пов'язаних з некоректною службою бойлера або з виходом його з ладу. Врахуйте, якщо бак тече, виправити його практично неможливо.

Наш сервіс може запропонувати послуги "установка, чищення, профілактика та діагностика бойлера вдома у Вишгороді" різних фірм-виробників: Thermex (Термекс), Termet (Термет), Vaillant (Вайллант/Вайлант), Gorenje (Гореньє), Garanterm (Гарантерм), Electrolux (Електролюкс), Zanussi (Зануссі/Занусі), Atmor (Атмор), Indesit (Індезит), Garanterm (Гарантерм), Willer (Віллер/Вілер), Чайка, Ferroli (Ферролі/Феролі), Atlantic (Атлантик), Bosch (Бош), Thermona (Термона), Aston (Астон), Roda (Рода), Atlant (Атлант), Nova Tec (Новатек), AEG (АЕГ), Round (Раунд), Fagor (Фагор), Ariston (Арістон), Termal (Термал), Tesy (Тесі), Amina (Аміна), Galmet (Галмет), Baxi (Баксі) та інших, будь-якого року виготовлення та модифікації.

Заявки на виклик досвідченого майстра з діагностики, обслуговування, чистки або ремонту бойлера у Вишгороді

Якщо потрібний ремонт, обслуговування та чистка бойлерів у заміському будинку, телефонуйте у сервіс побутових послуг Master911.

Робота з виїздом до населених пунктів по Київській області

Врахуйте, у сезон досить велика зайнятість, у цьому випадку виїзд майстра може перенестися на найближчий день. У великих та дрібних пунктах проживання замовників по області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка) знаходяться наші професіонали, тому в основному приїжджаємо протягом дня. Замовляючи у нас техніка, ви заощаджуєте власний час та транспортні витрати.

Швидкий виїзд фахівця до приміської зони Вишгорода

Виїзд до передмістя Вишгорода (Зазим'я, Осещина, Хотянівка, Нові Петрівці, Старі Петрівці, Лютіж) можливо, займе приблизно до 4-5 годин.

Виїзд по м. Вишгород

Якщо живете в межах м. Вишгород, тоді зазвичай через 3-4 години після оформлення заявки за вказаною вами адресою направляється наш спеціаліст.