Встановлення підвісного унітазу у Києві

від 500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення підвісного унітазу». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення підвісних унітазів у Києві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню підвісних унітазів у Києві

Відгуки по встановленню підвісних унітазів у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Останнім часом підвісні унітази мають особливий споживчий попит серед власників квартир, приватних будинків, дач і навіть заміських котеджів. Вони характеризуються функціональністю, привабливим зовнішнім виглядом і чудово вписуються у будь-який стиль інтер'єру. Крім того, установка підвісного унітазу в Києві за вигідними цінами дозволяє заощадити вільний простір і тим самим приховати всі комунікації, щоб не псувати інтер'єр кімнати.

У процесі придбання інсталяції можна скористатися допомогою кваліфікованого майстра, який надасть власну консультацію. Усього виділяють два основні види інсталяцій:

 1. Блокова відбувається монтаж конструкції на капітальну стіну.
 2. Рамна відбувається монтаж конструкції на некапітальну стіну, на всілякі види перегородок.

Важко визначитися і зрозуміти, який саме тип інсталяції підходить для такого способу кріплення унітазів, не маючи достатнього досвіду та знань. Тому не обійтися без допомоги кваліфікованих сантехніків.

Підготовка до установки навісного унітазу в Києві

Спочатку потрібно вибрати відповідний консольний унітаз, установка якого здійснюється вдома в Києві. Потрібно визначитися з майбутнім місцем встановлення даного обладнання, що істотно впливає на подальшу форму і розмір всієї конструкції. Підвісні моделі вважаються особливо актуальними для малогабаритних квартир, у яких відносно невеликі санвузли (найчастіше йдеться про суміщений санвузол, де важливо зберегти кожен вільний метр).

Вибір та установка інсталяції підвісного унітазу за демократичною вартістю здійснюється сантехніками, яких можна викликати у будь-який район столиці, скориставшись сервісом побутових послуг Мастер911. Фахівці допоможуть визначитися також і з матеріалом сантехніки – найпопулярнішими вважаються фаянс та пластмаса.

Як відбувається установка підвісної конструкції унітаза в Києві

Замовити установку навісного унітазу з інсталяцією у Києві тепер можна за допомогою сервісу побутових послуг Master911 в онлайн режимі. При цьому кожен клієнт має можливість повністю контролювати процес монтажу/демонтажу та підключення, які виконуються у декілька етапів.

Після завершення проведення запланованих підготовчих робіт необхідно виконати такі дії:

 • Майстер вставляє втулку в трубу каналізаційної системи, яка буде вважатися кріпильною основою для сантехнічного обладнання. На втулці фіксуються прокладки та болти.
 • Виконується послуга установка підвісного унітазу на інсталяцію вдома. Порівняно зі стандартними конструкціями, коли відбувається кріплення до підлоги, в такому випадку знадобиться фіксація унітаза до стіни, подібно до монтажу раковини.
 • Після цього здійснюється кріплення зливного бачка, збирання всього зливного механізму та встановлення кнопки зливу.
 • Після завершення всіх робіт, пов'язаних з монтажем, з підключенням конструкції до стояка, потрібно закріпити сидіння. Тільки після цього здійснюється подача води.

Вартість установки підвісного унітазу з інсталяцією залежить від безлічі критеріїв, серед яких особливе значення мають конструктивні особливості сантехніки. Адже саме від цього залежить подальший час запланованих сантехнічних робіт.

Замовити установку підвісної конструкції унітаза в Києві за вигідними цінами

Актуальний прайс на послуги зі встановлення настінного унітазу доступний для всіх користувачів сервісу Master911. Він формується з урахуванням наступного списку критеріїв:

 • Ступінь складності майбутніх робочих процесів.
 • Термін виконання.
 • Наявність/відсутність додаткових комплектуючих, які можуть знадобитися у роботі.
 • Індивідуальні побажання клієнта.

За телефоном клієнт зможе дізнатися приблизну вартість певних послуг з урахуванням усіх особливостей процедури. Точну ціну називає майстер після завершення діагностики сантехніки, після оцінки обсягу роботи.

Чому саме Мастер911

Вибираючи, де саме замовити установку підвісного унітазу, ціна якого відрізняється особливою демократичністю, кожен мешканець та гість столиці звертається за допомогою на сайт Мастер911. Таку довіру можна пояснити безліччю переваг, які стосуються всіх клієнтів:

 • Великий список послуг, доступних до замовлення: починаючи з підключення бойлера, пральної машинки, сушки для рушників, заміни сифона, старого змішувача на новий і закінчуючи ремонтом душової кабіни, чаші ванни.
 • Використання професійного набору інструментів, за допомогою яких вдається вирішувати різні завдання (зняття дверей, штроблення стін у разі потреби).
 • Оперативне реагування на заявки щодо аварійних ситуацій, коли буде потрібний терміновий ремонт водопроводу, системи каналізації та інше.
 • Надання офіційних гарантій, безплатного страхування.
 • Клієнт може повністю контролювати проведення всіх робіт завдяки послузі монтаж підвісного унітазу в Києві вдома.

У разі потреби клієнт завжди може розраховувати на кваліфіковану допомогу сантехніка, який готовий проконсультувати під час вибору, купівлі сантехнічного обладнання.

Як викликати майстра додому у Києві

Ознайомившись із актуальним прайсом на монтаж унітаза на інсталяцію, користувачі сервісу Мастер911 можуть залишити заявку на сайті, вказавши:

 • ім'я;
 • номер телефону зворотного зв'язку;
 • проблему, яку слід вирішити.

Після цього із клієнтом зв'язується менеджер для подальшого узгодження всіх нюансів. Потрібно з'ясувати терміни виконання поставленого завдання, необхідність додаткової закупівлі певних комплектуючих, визначитися з районом столиці, куди має виїхати сантехнік.

Кожен майстер має власний рейтинг, який виставляється на основі відгуків та оцінок, що залишилися клієнтами. В результаті користувачі сайту можуть вибрати справді кваліфікованого та перевіреного фахівця.