Послуги по морозильним камерам

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «морозильній камері». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Ми підібрали 1 послуг

Всього в базі 135 послуг
Морозильна камера Скинути все

Морозильна камера

Назва послуги
Діапазон цін

Основні проблеми при експлуатації морозильних камер

 • Вимикається морозилка. Причинами вимикання обладнання можуть бути несправні запобіжники або автоматичний вимикач. Також вірогідні ускладнення з електропроводами або платою керування.
 • Температура всередині морозилки дуже висока. Трапляється, якщо: кабель електроживлення підключений неправильно; неправильно виставлений температурний режим; холодильне обладнання встановлено біля джерел тепла або на сонце; проміжок між задньою і бічними стінками камери і встановленими поруч об'єктами дуже маленький; камери перевантажені, і продукти закривають вентиляційні отвори.
 • Продукти охолоджуються надмірно сильно. Неправильно виставлений температурний режим.
 • На внутрішніх стінках конденсат. Коли дверцята довго відкриті, в обладнання потрапить волога, або він утворюється, коли в камері є продукти з високим вмістом вологи.
 • Двигун працює без перерв. Фактор, який вказує на витік фреону. Дана проблема згубна і для обладнання, і рахунку за електрику, тому вирішувати її треба негайно.

Головні ознаки несправності морозильних камер

 • Снігова шуба росте на внутрішніх стінках морозилки. Один з очевидних ознак того, що техніку треба ремонтувати. Часто потрібно камеру розморозити або розтопити лід для звільнення простору. Однак коли тривалий період складна ситуація не минає, або обмерзання поширюється, це означає, що є проблеми з охолодженням.
 • Не чути роботи техніки. Компресор створює охолодження і якщо його не чути, можливо, є несправність або замерзання на лініях пристрою.
 • Вода всередині морозилки. Можливі причини: компресор вийшов з ладу, зламався термостат.

Кожен нехарактерний фактор: піщані, миготіння лампочок, зайві тріски та брязкання – це ознаки наявних пошкоджень. У таких ситуаціях необхідно без зволікань звернутися в сервіс ремонту техніки, щоб морозильна камера довго не працювала в режимі нерозрахункових навантажень (це сильно зменшує термін служби приладу).

Ми пропонуємо весь спектр послуг ремонту морозилки, враховуючи заміну дверей і ручок, установку і заміну ущільнювачів, перегорілих лампочок і індикаторів, усунення різних протікань, заміну поламаних термостатів, ремонт несправних компресорів і багато іншого.

Також надаємо послуги з ремонту холодильних шаф і вітрин, промислової і торгової холодильної техніки, льодогенератора та ін.

Увага!

 • Не ремонтуйте морозильну камеру самі. Ремонт морозильної камери – нелегке завдання, яке краще доручити професіоналам. Але головне - не робіть ремонт морозилки самостійно. Такі спроби відновити функціонування техніки приводять найчастіше до ще більших проблем.
 • Не користуйтеся зламаною морозильною камерою. Перевірка обладнання - основний елемент в ході його використання. Зламана морозилка може завдати шкоди здоров'ю оточенню. Працездатність техніки часто залежить від самих клієнтів, якщо регулярно проводити техобслуговування морозильних камер, це надалі допоможе заощадити гроші на ремонті. Сервіс Master911 дає як консультативну, так і технічну допомогу щодо використання морозильного обладнання в різних сферах її застосування.
 • Не користуйтеся послугами сумнівних майстрів. Економія на послугах фахівців в подальшому може обернутися набагато серйознішими витратами. Майстер сумнівної кваліфікації не надає жодних гарантій на ремонт морозильної камери і замінені деталі. Він не понесе відповідальності ні за вашу техніку, ні за її безпечну роботу надалі.

Чому клієнти обирають Master911?

 1. Комфорт. Клієнт має можливість викликати майстра онлайн або за телефоном 067-440-1821 цілодобово, враховуючи вихідні і святкові дні. Фахівець приїжджає за адресою в комфортний для вас час та день.
 2. На всі виконані роботи надається гарантія. В ході робіт застосовують високоякісні запасні частини, а в кінці надається гарантія на кожен з видів робіт.
 3. Доступна вартість. Найкращі ціни на терміновий ремонт морозильних камер. Також платежі приймаються як готівкою, так і безготівковим переказом.
 4. Професіоналізм. Ми співпрацюємо тільки з досвідченими перевіреними фахівцями. Маркетплейс присутній на ринку з 2016 року, а клієнтська база перевищує 100 тисяч.
 5. Відповідальність. Адміністрація сайту бере на себе зобов'язання при вирішенні неоднозначних ситуацій і допоможе обом сторонам в підтримці та оформленні документації.

Як замовити ремонт морозильної камери?

 1. На сайті Master911 заповнюється заявка на виклик майстра для ремонту морозильної камери вдома, або можете зателефонувати за вказаними телефонами.
 2. Обговорюються деталі заявки: ймовірна причина несправності, марка та модель обладнання, рік випуску.
 3. За адресою виїжджає майстер. Надсилаючи Вам деталь морозильних камер та іншої техніки, Master911 підбирає фахівця з необхідними технічними навичками, який найближче знаходиться до зазначеного замовником місця. Професіонал приїжджає в середньому через три години з моменту заявки клієнта.
 4. На місці майстер визначить причину, чому не морозить морозильна камера, називає ціну ремонту, і після її узгодження з замовником приступає до самого процесу.
 5. Клієнт після закінчення робіт отримає на руки акт про всі роботи і гарантійні зобов'язання.

Виїжджаємо в усі райони міста та області

Надаємо послуги вдома, в офісах, в магазинах і місцях громадського харчування в вашому місті і передмісті. Всі деталі про обслуговування і ремонт техніки і майбутні витрати узгоджуються з клієнтом перед тим, як майстер з ремонту морозильних камер приступить до роботи.

Послуги в інших містах

Біла Церква, Бориспіль, Буча, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Дніпро, Харків, Херсон, Хмельницький, Ірпінь, Івано-Франківськ, Кам'янське, Київ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Суми, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Вишневе, Вишгород, Запоріжжя, Житомир

Якщо ви будете правильно користуватися холодильним обладнанням, то ремонт морозилки тривалий період не знадобиться.