globe ru

Ремонт електричного котла у Обухові

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту електричного котла стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики електричного котла на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Ціни на Ремонт електричного котла у Обухові

Назва Вартість
Ремонт електричного котла від 350 грн
Встановлення електричного котла від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Київській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Київській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Київській області

Всі міста Київській області
Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка

Електричні котли - затребуваний вид обладнання для енергонезалежного опалення, користується високою популярністю через здатність до швидкого нагріву приміщень і можливості сезонного використання. Попри свою надійність і високу якість сучасних моделей, допускання при їх експлуатації помилок, планове зношення деталей і ряд інших причин, електричний котел з часом може дати збій у роботі та потребувати ремонту.

Коли потрібен ремонт електрокотлів?

До зовнішніх факторів, здатним привести до поломки агрегату, можна віднести:

 • погану якість води;
 • скачки напруги в електричній мережі;
 • помилки, допущені при монтажі або підключенні електрокотла;
 • погодні умови та накопичення грозового ряду.

Крім зовнішніх чинників, вихід з ладу електричного котла може бути обумовлений зношенням деталей, механічними пошкодженнями, а також недотриманням правил експлуатації опалювального приладу.

Поширені несправності електрокотлів:

 • Агрегат не відключається, що найчастіше вказує на перегрів температурного датчика. Потрібен терміновий ремонт або заміна.
 • Сторонні звуки всередині котла. Якщо звук схожий на той, який лунає при закипанні чайника, це свідчить про наявність у теплоносії повітря, якщо ж він обривчастий і чути тріщання - швидше за все проблема в Тені.
 • Котел не вмикається. Найчастіше причиною цього є вихід з ладу однієї з електронних частин конструкції.

Самостійний ремонт електричних котлів опалення у Обухові

Помітивши будь-яку некоректність у роботі електрокотла, в жодному разі не варто продовжувати його експлуатувати. Через це навіть невелика поломка, яку можна було швидко й недорого усунути, обернеться збільшенням ситуації та призведе до серйозних витрат, а іноді - й до повного виходу обладнання з ладу. За аналогічними наслідками нерідко стикаються й ті, хто вирішив виконати ремонт електричного котла своїми силами або скористатися послугами майстра «з вулиці».

Звернення до перевіреного фахівця в Master911 дозволить в мінімальні терміни повернути агрегат в робочий стан, при цьому послуги коштують недорого, до того ж майстер надасть гарантії на будь-який тип ремонту та замінені деталі.

Master911: терміновий ремонт електрокотлів опалення у Обухові

Сервіс побутових послуг Master911 надає повний спектр високоякісних послуг з ремонту будь-яких моделей електричних котлів від всіх відомих виробників. Наші майстри виїжджають до клієнта, що дозволяє уникнути витрат часу, енергії та фінансів на доставку великої техніки в майстерню.

Ми приймаємо заявки на виклик майстра додому щодня, без вихідних та цілодобово. У процесі оформлення заявки ми просимо відповісти на ряд питань про тип поломки котла та про його модель, марку, рік випуску. Отримані відомості дозволяють нам надати замовнику первинну консультацію в телефонному режимі та зорієнтувати його у вартості необхідного ремонту.

Якщо описані клієнтом симптоми однозначно вказують на тип поломки, то мова йде про стандартну послугу, вартість якої прописана в прайс-листі та буде відразу ж озвучена. Якщо ж без очного огляду та проведення діагностики не можна однозначно назвати причину поломки, то ціна послуги буде названа майстром після приїзду. Але ми гарантуємо точну відповідність названої ціни тій, яка вказана в прайсі.

Звернення в Master911 гарантує:

 • можливість подачі заявки цілодобово;
 • отримання грамотної первинної консультації та озвучування ціни ремонту до приїзду фахівця;
 • оперативний виїзд майстра;
 • бездоганне надання необхідної послуги.

Наші фахівці відрізняються відповідальним і сумлінним підходом до своєї роботи, доброзичливістю та акуратністю. Після закінчення ремонту вони обов'язково наведуть порядок на своєму робочому місці.

Чому Master911?

Наші фахівці, перш ніж бути прийнятими на роботу та мати допуск до обслуговування клієнтів, пройшли спеціальне навчання, успішно склали іспит та надали свої паспортні дані. Якщо ж ви зіткнулися з тим, що майстер припустився помилки в ремонті техніки, або непрофесійно поводився - звертайтеся в нашу службу підтримки. Ми гарантуємо оперативну допомогу у розв'язанні конфлікту.

Перед початком виконання ремонту, Master911 укладає з клієнтом договір, де вказується точна вартість майбутнього ремонту. Вона залишиться незмінною до закінчення дії договору. Оплату можна здійснити зручним способом: готівкою або безготівковим переказом. Кожен наш майстер несе повну відповідальність за якість виконаної ним роботи, а також замінених деталей. Після закінчення ремонту наші клієнти отримують акт виконаних робіт.

Скільки коштує ремонт електричних котлів у Обухові?

Вартість кожної стандартної послуги, пропонованої нашими фахівцями, вказана в прайс-листі. Це свідчить про повну прозорість нашого ціноутворення. Ціни наведені без урахування вартості транспортних послуг і деталей, які, можливо, доведеться замінити в ході ремонту.

Для нас дуже важливо, щоб співпраця з Master911 була максимально комфортною для наших замовників, саме тому ми з готовністю консультуємо по телефону (або в додатку) та надаємо інформацію про ціну необхідної послуги. Як правило, озвучена вартість залишається незмінною.

Виклик майстра з ремонту електрокотлів по місту Обухів та по Київській області

Працюємо в межах міста Обухів

Якщо ви перебуваєте в межах міста Обухів, то можете розраховувати на візит майстра вже через три години після оформлення заявки.

Працюємо в передмісті Обухова

Приїзд майстра відніме трохи більше часу - близько 4-5 години для тих клієнтів, які проживають в передмісті Обухова (смт Козин, с. Старі Безрадичі, с. Нові Безрадичі, с. Григорівка).

Працюємо по Київській області

У Master911 працюють досвідчені спеціалісти практично у всіх населених пунктах Київської області (м. Київ, м. Українка, м. Обухів, м. Яготин, м. Сквира, м. Миронівка, м. Переяслав, м. Васильків, м. Фастів, м. Вишневе, м. Бориспіль, м. Буча, м. Ірпінь, м. Боярка, м. Вишгород, м. Узин, м. Бровари, м. Чорнобиль, м. Ржищів, м. Славутич, м. Тетіїв, м. Богуслав, м. Тараща, м. Кагарлик, м. Біла Церква, м. Березань, смт Чабани, смт Дослідницьке, смт Козин, смт Клавдієво-Тарасове, смт Терезине, смт Калита, смт Калинівка, смт Згурівка, смт Гостомель, смт Ворзель, смт Коцюбинське, смт Немішаєве, смт Баришівка, смт Макарів, смт Велика Димерка, смт Бородянка, смт Кожанка, смт Іванків, смт Пісківка, смт Глеваха, смт Димер, с. Гребені, с. Рокитне, с. Скибин, с. Макарівка), що дозволяє клієнтам з сіл очікувати на приїзд майстра в день подачі заявки. Це не тільки дуже зручно, але й дозволяє значно заощадити на транспортних витратах.

В окремих випадках, через високу сезонну завантаженості, виїзд майстра може бути перенесений на найближчий день, про що вас обов'язково попередять заздалегідь.

Якщо вас цікавить якісний, недорогий ремонт електричного котла з наданням гарантії - звертайтеся до нас. Сервіс Master911 вас приємно здивує!