Встановлення кульового крану у Боярці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кульового крану». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Боярці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кульових кранів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення крана для пісуара

Встановлення кульового крана на батарею

Встановлення крана маєвського

Встановлення кутового крана

Встановлення триходового крана

Підключення крана до водопроводу

Встановлення крана на чавунну трубу

Заміна крана маєвського

Заміна вентиля гарячої води

Заміна крана радіатора опалення

Заміна триходового крана

Заміна кутового крана

Демонтаж кульового крана

Встановлення кульового крана на пластикову трубу

Встановлення кульового крана на поліпропіленову трубу

Встановлення кульового крана на металопластикових труб

Встановлення кульового крана на стояк

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кульових кранів у Боярці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кульових кранів у Боярці

Відгуки по встановленню кульових кранів у Боярці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Наявність системи водопостачання у різному приміщенні передбачає використання запірної арматури, призначеної для забезпечення функції регулювання води.

Найпоширенішим механізмом вважається кульовий кран, що відрізняється від інших сантехнічних пристроїв довгим терміном роботи, технічною простотою та високою надійністю.

Попри те, що встановлення кульового крана на пластикову або якусь іншу трубу не вважається надмірно складною процедурою, але таку роботу слід довірити професіоналу. Варто врахувати, що запорукою успіху правильного монтажу запірної арматури є процес підготовки: перевірка якості вихідної різьби, при необхідності її нарізка, а також вибір оптимального кульового крана.

Чи правильно було виконано встановлення кульового крана на металопластикову трубу, виявити неважко: якщо ви помітили такі неприємності, як протікання або несправне регулювання напору води, відповідно в процесі установки була допущена похибка. Тим, хто наважиться ризикнути й покласти на себе виконання такого роду роботи, або ж доручити її майстру «з вулиці», слід знати про найневдаліший результат - несправність пристосування, або його зрив, через тиск водою.

Щоб не допустити цих несподіванок і бути впевненим у тому, що пристрій було змонтовано якісно, згідно з усіма інструкціями, вам потрібно звернутися до Master911. Хороший сантехнік належної кваліфікації негайно прибуде на об'єкт, якісно зробить потрібну роботу.

Master911: надійне встановлення кульового крана на стояк

Наші сантехніки мають тривалий досвід у наданні подібної послуги, вони оберуть необхідний для певної труби (з поліпропілену, чавуну, сталі, металопласту) кульовий кран, під час роботи сумлінно загерметизують з'єднання, забезпечивши якісну та безпроблемну експлуатацію сантехніки.

Під час оформлення замовлення наші менеджери поставлять замовнику низку необхідних питань про тип крана, калібрування, прочищення або нарізування труби, потребу в демонтажі наявного вентиля, матеріал труби.

Якщо на основі озвученої клієнтом інформації нам зрозумілий обсяг необхідних робіт, тоді ця послуга є стандартною, і її ціна буде названа відразу. У разі коли для визначення обсягу очікуваних робіт необхідний безпосередній огляд спеціаліста, ціна буде порахована вже на об'єкті. Причому ми запевняємо, що вона однозначно співпадатиме з ціною, прописаною в нашому прайсі.

Звертаючись у маркетплейс Master911, ви можете бути впевнені у:

  • отриманні даних про вартість роботи, що цікавить, і грамотну консультацію;
  • прекрасній якості майбутньої роботи - встановлення кульового крана на батарею;
  • можливості подати замовлення 24 години на добу;
  • швидкому візиті майстра на місце.

Наші майстри завжди акуратні та культурні, вони не вживають нецензурних слів, не палять і відповідальні.

Основні переваги звернення до Master911

Ми не співпрацюємо з некваліфікованими майстрами, кожен спеціаліст отримав дозвіл на роботу з клієнтами виключно після закінчення навчання та перевірки особистості. Але навіть у тій ситуації, якщо ви все ж таки побачили якусь помилку, допущену в роботі, або ж були змушені зіткнутися з негідною поведінкою, то ви в будь-якому випадку можете розраховувати на допомогу у врегулюванні вашого конфлікту. Зателефонуйте до служби підтримки нашого сервісу послуг.

За надійність своєї роботи наші майстри беруть усю відповідальність, і залишають гарантію, чи це монтаж кульового пристрою на пластикову трубу чи будь-яка інша послуга. Сплатити роботу професіонала ви маєте можливість по безготівковому або на місці.

Яка вартість установки кульового крана?

Ми хочемо, щоб наше ціноутворення було прозорим і зрозумілим будь-якому замовнику, який звернувся до нас. Ось тому вартість будь-яких стандартних послуг (без урахування ціни розхідників, запасних частин транспортних витрат) є у нашому прайс-листі. Крім того, ми завжди зможемо дати грамотну консультацію до прибуття майстра та озвучити ціну необхідної роботи. Найчастіше вартість залишається такою самою.

Виклик професіонала у Боярці та на адресу по Київській області

Працюємо в м. Боярка

Якщо вам потрібна якісна установка кульового крана на поліпропіленову трубу або будь-яка інша послуга сантехніка, і ви знаходитесь в м. Боярка, вже приблизно через 3 години з моменту розгляду заявки професіонал виїде до вас.

Приймаємо замовлення в передмісті Боярки

Для клієнтів, які мешкають у передмісті Боярки (Чабани, Глеваха, Мархалівка, Іванковичі, Лісники, Віта-Поштова, Нове, Гатне, Тарасівка, Малютянка, Новосілки, Бобриця, Святопетрівське, Білогородка, Музичі), очікування сантехніка займе приблизно 5 годин.

Ми маємо власних перевірених професіоналів у більшості міст Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка). У зв'язку з цим клієнти, які знаходяться у віддалених регіонах, зможуть сподіватися на оперативний візит майстра в день прийому заявки, а також на велике скорочення транспортних витрат.

Іноді через серйозне завантаження виїзд сантехніка може бути відкладений на наступний день. Про це вас, звісно, повідомлять ще на етапі подання заявки.

Якщо вам знадобиться надійна установка кульового крана, ціна якої вас порадує, зверніться у маркетплейс Майстер911. Ми можемо впевнено пообіцяти, що оперативність надання послуг, наш сервіс та гарна якість виконаних робіт вам неодмінно сподобаються.