Встановлення газового котла у Фастові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Фастові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Фастові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Фастові

Відгуки по встановленню газових котлів у Фастові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка газового котла у Фастові має виконуватися з суворим дотриманням порядку виконання всіх робіт, протипожежних вимог та узгоджених нормативів досвідченим, перевіреним, кваліфікованим майстром з правом доступу.

Монтажні роботи з врізання, встановлення, перевірки та кріплення опалювальних газових котлів виконуються поетапно:

 1. Навіс опалювального газового обладнання. Практично всі модифікації монтують до стін за допомогою монтажних кронштейнів, що додаються до комплектації. До встановленої газової техніки приєднують патрубок для відведення чадного газу. До підбору приміщення висувається ряд умов: відсутність легкозаймистих покриттів, матеріалів, виробів, наявність працюючої системи вентиляції та наявність вікна з кватиркою.
 2. Підключення котла до контура. Процес встановлення газових котлів у Фастові передбачає попереднє оснащення фільтром для води, що здійснюється перед підключенням опалювального контуру. Це допоможе виключити ймовірність потрапляння в нагрівальний агрегат забруднюючих частинок, без захисту котел може за короткий час стати непридатним.
 3. Підключення опалювальних газових котлів до системи водопостачання. Такий етап виконується аналогічно, як приєднання до опалювальної системи.
 4. Приєднання до газової труби. Під час підключення опалювальної техніки до газу слід дотримуватись нормативів монтажу опалювальних газових котлів, герметизувати з'єднання клочками або газовою (не сантехнічною) стрічкою ФУМ, застосовувати фільтри. Як сполучну комунікацію використовується гофрований шланг.
 5. Обов'язкова перевірка герметичності. Тільки після завершення належної ревізії герметичності всіх з'єднань дозволяється виконати перший запуск газового котла.

Техніки сервісу Master911 мають навички роботи з газовими котлами майже від усіх відомих виробників: Новатек (Nova Tec), Баксі (Baxi), Ферролі (Феролі/Ferroli), Шафуто (Chaffoteaux), Ренс (Rens), Рока (Roca), Вулкан (Vulkan), Юнкерс (Junkers), АЕГ (AEG), АОГВ Житомир, Тіберіс (Tiberis), Вольф (Wolf), Сіменс (Siemens), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Део (Daewoo), Сайм (Sime), Вісманн (Вісман/Viessmann), Грандіні (Grandini), Протерм (Protherm), Роктерм (Rocterm), Термет (Termet), Атон (Aton), Рода (Roda), Гореньє (Gorenje), Будерус (Buderus), Данко (Danko), Samsung (Samsung), Кітурамі (Kiturami), Геліос (Helios), Вестен (Westen), Індезит (Indesit), Фондітал (Fondital), Бош (Bosch), Термекс (Thermex), Маяк, Різон (Reeson), Шафутекс (Chaffoteaux), Колві (Kolvi), Електролюкс (Electrolux), Атем (Аtem), Арістон (Ariston), Альфа (Alpha), Беретта (Берета/Beretta), Нобель (Nobel), Демрад (Demrad), Тепловіст (Teplowest), Іммергаз (Immergas), Термона (Thermona), Бонжуані (Bongioanni), Херманн (Hermann), Радіант (Radiant), Соллі (Солі/Solly), Елексія (Elexia), Навьєн (Navien).

Як формується вартість?

Майстри сервісу побутового ремонту Master911 чесно дотримуються затвердженого прейскуранта, що виключає можливість будь-яких маніпуляцій з цінами. Вартість будь-якої нашої послуги є прозорою, абсолютно об'єктивною і фіксованою.

Щоб розрахувати, до якого типу віднести необхідну послугу або виявлену аварію, при подачі заявки ми завжди ставимо замовнику запитання, що уточнюють.

На підставі прийнятих від вас відповідей ми визначаємо, які це послуги/проблеми:

 • Типові (стандартні) послуги/проблеми. У цих випадках вартість послуги (як, наприклад, ціна установки газового котла) завжди буде відома заздалегідь, ще до приїзду спеціаліста, вона незмінна та фіксована. li>
 • Нестандартні (неможливо визначити) послуги/несправності. Якщо відразу немає можливості кваліфікувати обсяг необхідних майбутніх робіт, значить ми можемо зорієнтувати за наближеною вартістю, точний кошторис розраховується фахівцем прямо на місці, після завершення здійснення діагностики. Наша адміністрація гарантує, що вона опиниться відповідно до зафіксованого прайс-листа!

На остаточну вартість послуги з пуску, налагодження, монтажу/демонтажу газового котла у Фастові також впливають вартість необхідних витратних матеріалів та транспортні витрати.

Що Ви отримаєте?

Ключові переваги сервісу послуг наших професійних, перевірених та надійних майстрів:

 • Неодмінне прибирання техніком свого місця роботи після завершення процесу;
 • Виїзд майстра протягом 3 годин;
 • Підготовленість, пунктуальність, доброзичливість та акуратність майстрів;
 • Надання професійної консультації та інформації щодо вартості встановлення газового котла та інших потрібних послуг;
 • Цілодобовий запис телефонних дзвінків;
 • Надання акта про виконання робіт та наявність гарантійних термінів на сервісні послуги;
 • Можливість розрахунку зручним для замовника способом;
 • Розумні обґрунтовані, фіксовані та прозорі розцінки.

Додаткові переваги сервісу послуг Master911:

 • Досвід. У нас працюють тільки перевірені, надійні, підготовлені фахівці, які мають багаторічний досвід і відповідні доступи до газу. Перед співпрацею ми приймаємо іспит, перевіряємо дані паспорта, проводимо співбесіду.
 • Моментальна обробка замовлень. Залишивши заявку на перший запуск, монтаж, демонтаж старої техніки або підключення газового котла у Фастові, клієнт через кілька хвилин отримує підготовленого, надійного, перевіреного спеціаліста, який зараз є недалеко. Наша логістика дозволяє майстру прибути за 2-3 години після оформлення заявки.
 • Великий набір послуг в одному місці. Сервіс Master911 готовий надати широкий перелік кваліфікованих послуг з виправлення домашньої техніки та різного роду побутових робіт по дому. Також можна звертатися до нас для збирання меблів, вивезення сміття, реставрації ванн, транспортування будь-яких вантажів, проведення сантехнічних, оздоблювальних, клінінгових, будівельних, електромонтажних та інших видів діяльності. Це дає можливість у кожному окремому варіанті звертатися за допомогою до перевіреного сервісу побутових послуг Master911, отже, не потрібно щоразу відшукувати виконавця на інших (іноді й сумнівних) інтернет-сторінках.
 • Забезпечення гарантії. Ми надаємо гарантійні умови на всі сервісні послуги, а також на встановлені під час ремонтних робіт прилади, комплектуючі, деталі та запасні частини.
 • Договір. Після надання послуг, наш клієнт приймає акт виконаних робіт.

Як викликати фахівця з установки газового котла у Фастові?

 1. Складіть заявку на виклик. Безпосередньо на нашому сайті або зателефонувавши за контактним телефоном.
 2. Дайте відповідь на низку основних уточнюючих питань. На основі прийнятих додаткових даних про вашу техніку та послуги, що цікавлять, ми готові надати первинну консультацію і зможемо визначитися з вартістю необхідних робіт ще до того, як приїде виконавець.
 3. Безпосереднє надання самих сервісних послуг. Приблизно через 3 години після подання заявки на виклик технік приїжджає на вашу адресу. Орієнтовна тривалість ремонтних робіт - одна-дві години.

Виклик пунктуального, досвідченого, надійного техніка у Фастові та по Київській області

Якщо Вам необхідна установка газових котлів у Фастові, перший запуск, демонтаж котла або заміна старого обладнання, телефонуйте до сервісу Master911.

Ми виїжджаємо по Київській області

Практично у всіх населених пунктах Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка) є наші перевірені, досвідчені, підготовлені фахівці, завдяки чому на прихід майстра можна сподіватися того ж дня, коли подали замовлення.

Виїзд до передмістя Фастова

На прихід майстра до передмістя Фастова (Мала Снітинка, Фастівець, Триліси, Велика Снітинка, Веприк) може знадобитися трохи більше часу - близько п'яти-шести годин.

Виїзд містом у Фастові

Клієнтам, які мешкають в межах міста Фастова, слід чекати приходу кваліфікованого фахівця з допуском до виконання цього виду діяльності вже через 3-4 години після оформлення замовлення.

Гарантуємо професійні, своєчасні та якісні послуги за доступною ціною на монтажні роботи газового обладнання у Фастові - заходьте на наш вебсайт та оформлюйте замовлення!