Ремонт пилососа у Ковелі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пилососа». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ковелі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пилососів

Назва послуги Середня вартість

Ремонт безпровідного пилососа

Заміна акумулятора пилососу

Ремонт двигуна пилососу

Ремонт робота пилососу

Заміна акумулятора робота пилососа

Ремонт плати керування пилососу

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пилососів у Ковелі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пилососів у Ковелі

Відгуки по ремонту пилососів у Ковелі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Найпоширенішими причинами поломки домашнього пилососу, в т. ч. і новітніх модифікацій, є: недотримання правил експлуатації, виробничий брак, перегрівання апаратури або зношування робочих елементів.

До показників, які прямо вказують на те, що побутова техніка зіпсована, можна зарахувати:

 • Поява запаху гару. Коли при включенні пилососа відчувається неприємний запах, це може обумовлюватися рядом причин: замиканням всередині агрегату, горінням або плавленням деталей, засміченням щітки, шланга або фільтра, переповненням резервуара.
 • Пилосос видає дивні звуки. Якщо під час роботи пилосос видає свист, скрегіт або гуркіт, це може вказувати на руйнування корпусу підшипників. Подальше використання техніки в подібному стані може спричинити заклинювання двигуна, і як результат - неминучість трудомісткого та дорогого ремонту.
 • Пилосос не збирає пил, бруд, вологу. Однією з деяких поширених проблем, що частіше стосуються "миючих" моделей пилососів, вважаються ті, коли обладнання діє, повітря всмоктує, але пил, бруд і воду збирати відмовляється. З високою ймовірністю в такому випадку слід звинувачувати зношування або неправильне встановлення турбощітки.
 • Невисока ефективність втягування сміття, пилу, повітря. В більшості випадків подібна проблема пов'язана із засміченням системи фільтрації або пошкодженням шланга (втрата герметичності, утворення розривів, тріщин, проколів, наявність перегинів та інше). Набагато рідше причиною падіння потужності буває зношування щіток або відмова в роботі електромотора.
 • Пилосос запускається, однак його оберти не регулюються. Як показала практика, зазвичай початок проблеми пояснюється збоєм у роботі симистора або повзункового резистора. В більшості варіантів для повернення обладнання в працездатний стан слід полагодити або впаяти цю деталь.
 • Пилосос не вмикається. Основних причин може бути небагато: немає подачі електроенергії, спрацював датчик захисту від надмірного нагрівання, пошкодження вимикача або несправність електродвигуна.

Маркетплейс Master911 пропонує гарантійний, якісний та оперативний ремонт побутових пилососів-роботів у Ковелі, а також апаратури дротових та акумуляторних типів від усіх популярних зараз виробників: Samsung (Самсунг), Philips (Філіпс), Bosch (Бош), Thomas (Томас), Dyson (Дайсон), Xiaomi (Ксіомі), Daewoo (Деу), Electrolux (Електролюкс), LG (ЛЖ), Zelmer (Зелмер), незалежно від року випуску та моделі.

Фахівці сервісу побутового ремонту Master911

Кожен майстер з якісного ремонту, техобслуговування побутових пилососів вдома у Ковелі сервісу побутових послуг Master911 до того, як бути прийнятим на роботу та вважатися допущеним до обслуговування замовників, пройшов курс навчання та успішно склав іспит (прохідний бал – 4,5 і вище). Як показує практика, таких фахівців часто залишається не більше 15% кандидатів.

Всі наші фахівці приходять із власними інструментами, у разі потреби відвозять апаратуру до майстерні та зможуть доступно пояснити, що саме і яким чином вони планують робити. Фахівці Master911 пунктуальні, не вживають непристойної лексики, не палять і ввічливі в процесі роботи й, крім цього, прибирають робоче місце після завершення ремонту.

Як розраховується розцінка? Скільки коштує ремонт пилососа у Ковелі?

При оформленні заявки на виклик майстра ми завжди ставимо питання про дату випуску, її виробника, причину поломки та моделі техніки. Завдяки отриманим даним, кожен наш клієнт ще до приходу майстра може мати інформацію про приблизну, а в деяких ситуаціях і чітку вартість заявленої сервісної послуги. Але іноді буває і так, що особливості виходу з ладу техніки надто великі, тому правильно встановлювати причину збою в роботі неможливо без проведення діагностичних робіт. У цьому випадку кошторисна вартість оголошується майстром вже після приїзду. У будь-якому випадку ми гарантуємо, що ця ціна точно узгоджуватиметься з тією сумою, що зазначена в прайс-листі.

Одне з головних правил діяльності сервісу Master911 – прозора, цілком доступна та зрозуміла будь-якому замовнику концепція ціноутворення. З цією метою ми сформували прейскурант, у якому вказується ціна певної стандартної послуги у сегменті "ремонт акумуляторних пилососів у Ковелі", "ремонт пилососа-робота у Ковелі" тощо.

Що ви отримуєте в результаті?

 • Швидкий прихід пунктуального, навченого та досвідченого виконавця за вказаною адресою.
 • Професійний та швидкий ремонт пилососів недорого, з гарантією, надійно у Ковелі. Наші техніки регулярно мають справу з обслуговуванням усіляких типів та модифікацій пилососів від великої кількості компаній-виробників, внаслідок чого їх компетентності, знанням, досвіду та практичним навичкам ви зможете повністю довіряти.
 • Повна відповідальність за якість наданих сервісних послуг. У випадку, якщо ви помітили помилку, недбалість або помилку, звертайтеся, ми виправимо всі виявлені дефекти.

Крім цього

 • Неухильне прибирання місця роботи включається до послуги "ремонт пилососів з водяним фільтром у Ковелі".
 • Швидкий виїзд спеціаліста (орієнтовно протягом 3 годин після замовлення).
 • Зумовлена в договорі ціна. Розцінка замовленої послуги визначається під час укладання договору та не підлягає зміні до закінчення ремонтних робіт.
 • Працюємо в цілодобовому режимі прийому заявок на ремонт, сервіс, налагодження пилососа у Ковелі, у тому числі у святкові та вихідні дні.
 • Прозора, адекватна ціна. Ціна сервісних послуг повною мірою відповідає досвіду та професіоналізму майстра.
 • Надійність та страхування. Абсолютно кожен виконавець насамперед піддається перевірці анкетних даних. Отже, якщо випадково Ви зіткнулися з несумлінністю фахівця, телефонуйте в нашу службу підтримки, і ми завжди вирішимо конфлікт, що виник.
 • Гарантійні умови. Виконавці маркетплейсу Master911 надають гарантію на надані послуги.
 • Договір. Після завершення надання послуг, згідно з договором, технік надає акт виконаних робіт.
 • Розрахунок можна зробити комфортним чином. За сервіс та ремонт пилососів у Ковелі можна здійснити розрахунок будь-яким комфортним чином: безготівковим переказом або готівкою.

Робота ведеться у Ковелі з виїздом на адресу по Волинській області.

У випадку, якщо Вам знадобиться якісний, оперативний, недорогий ремонт бездротових пилососів у Ковелі або виправлення інших модифікацій подібної побутової техніки, звертайтесь до сервісу Master911.

Виконуємо роботи в приміській зоні Ковеля

Кілька більше часу займе прихід майстра для мешканців передмістя Ковеля (Люблинець, Колодниця, Воля-Ковельська, Вербка, Дубове, Зелена, Колодяжне) - близько чотирьох-п'яти годин.

Ми працюємо в м. Ковель

Ті наші клієнти, які знаходяться в межах міста, можуть розраховувати на швидкий прихід виконавця за вказаним місцем проживання приблизно протягом 3 годин з часу оформлення заявки.

Ми працюємо по Волинській області

Сервіс послуг Master911 має у розпорядженні компетентних майстрів практично у всіх населених пунктах Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин). Це дозволяє мати безперечні переваги всім нашим клієнтам. В першу чергу, кожен з них може сподіватися на приїзд майстра в той же день і, крім цього, на оперативний, якісний та недорогий ремонт вбудованих пилососів, пилососів-роботів, пилососів з аквафільтром, ціна якого буде дешевшою внаслідок економії на автотранспортні витрати.

Часом, на підставі високої посезонної зайнятості, прихід майстра може бути перенесений на найближчу дату.