Встановлення газової колонки у Краматорську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Краматорську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Краматорську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Краматорську

Відгуки по встановленню газових колонок у Краматорську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якісна установка, налагодження, сервісне техобслуговування, ремонт газових колонок може виконуватися лише кваліфікованим, надійним (перевіреним) та досвідченим техніком, що має допуски до газових робіт. Підключення газової колонки повинно виконуватися за дотримання вжитих заходів пожежної безпеки (властивостей (вогнестійкості) матеріалів, що належать до влаштування покриттів, природної витяжки, належного перерізу димоходу тощо).

Поетапні кроки встановлення газових колонок:

 1. При потребі, розбирання проточного водонагрівача;
 2. Перевірка на наявність хорошої тяги у вентиляційній системі;
 3. Підготовка місця монтування;
 4. Кріплення колонки до меблів або стіни;
 5. Врізання водонагрівача у водопровід;
 6. Підключення газового шлангу;
 7. Підключення до димаря;
 8. Тестування герметичності з'єднань газового контуру, а також на ділянці врізання в основну систему.

Техніки нашого сервісу мають досвід роботи з проточними водонагрівачами різних виробників, моделей, марок: Піраміда (Pyramida), Юнкерс (Junkers), Грандіні (Grandini), Зануссі (Занусі/Zanussi), Вестен (Westen), Samsung (Samsung), Термет (Termet), Саванна (Савана/Savanna), Вісманн (Вісман/Viessmann), Протерм (Protherm), Термона (Thermona), Горіння (Gorenje), Іммергаз (Immergas), Атон (Aton), Астон (Aston), Кайзер (Kaiser), Демрад (Demrad), Рос (Ross), Термолайн (Termoline), Матрікс (Matrix), Аміна (Amina), Мора (Mora), Бош (Bosch), Діон (Dion), Термекс (Thermex), Арістон (Ariston), Роктерм (Rocterm), Селена (Selena), Сакура (Sakura), Мілі (Miele), Рода (Roda), Данко (Danko), Електролюкс (Electrolux), Беретта (Берета/Beretta), Рока (Roca), Еталон (Etalon), Нева (Neva), Герман (Hermann), Атлантик (Atlantic), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Мілла (Міла/Milla), Аквахіт (Aquaheat), Новатек (Nova Tec), Нескар (Neckar), Ферролі (Феролі/Ferroli), АЕГ (AEG), Крауф (Krauf) та багатьох інших.

Зверніть увагу! Рекомендуємо не користуватися пропозиціями сумнівних майстрів

Запрошуючи майстра з "вулиці" для підключення, ремонту та встановлення газової колонки у Краматорську, Ви ризикуєте як гарантією, працездатністю, цілісністю, справністю пристрою, так і власним здоров'ям та життям людей.

Майстер спірної професійної підготовки не бере гарантійну відповідальність на себе за вашу техніку, так само ви не отримаєте акт про виконання робіт та гарантійні умови.

Як вираховується ціна?

Вартість установки газової колонки середньоринкова, зафіксована у прайсі, яким керуються техніки нашого сервісу побутових послуг. Це не дозволяє маніпулювати з розцінками.

Для визначення, до якого виду належатиме цікава допомога: стандартна (базова) або нестандартна (незвичайна), ми ставимо кілька деталізуючих питань.

Нестандартна (рідко зустрічається) послуга/аварія (неможливо розрахувати)

У незвичайній послузі/несправності непросто кваліфікувати попередньо формат необхідних робіт, тому кошторис розраховується техніком в результаті обстеження. Ми гарантуємо, що вона буде відповідати затвердженому прайсу.

Стандартна (типова) послуга/поломка

У тому випадку, якщо розмова ведеться про типову сервісну послугу (або поломку, що часто зустрічається), як, наприклад, "ціна установки газової колонки", то точна вартість відома відразу ж, ще до приходу фахівця, вона фіксована і незмінна.

Кінцева вартість нашої послуги з діагностики, демонтажу, перевірки, налагодження, монтажу газових колонок у Краматорську безпосередньо залежить від ціни на розхідники, транспортних витрат та складності поломки.

Що ви будете мати?

Основні досягнення нашого сервісу побутового ремонту:

 • Підготовленість, доброзичливе ставлення, пунктуальність та ввічливість техніків;
 • Охайність, акуратність спеціаліста та обов'язкове прибирання свого робочого місця;
 • Первинна консультація, зорієнтуємо вартість робіт під час оформлення замовлення;
 • Невеликі, фіксовані та обґрунтовані тарифи;
 • Можливість вибору способу оплати;
 • Екстрений приїзд професіонала (в основному, протягом 3-х годин після оформлення заявки);
 • Подання заявок на виклик техніка в режимі 24/7;
 • Видання гарантій на встановлені запчастини та всі послуги, а також акта про виконання робіт.

А також:

 • Швидкість роботи. Залишивши заявку на потрібну послугу (наприклад, ремонт газової колонки у Краматорську, перевірка, налагодження, встановлення водонагрівача у Краматорську, демонтаж/монтаж газової колонки у Краматорську та інше), клієнт досить швидко отримає прямий контакт із майстром, який знаходиться в цей момент поблизу. Наша логістика дає можливість майстру приїхати протягом 2-3 годин після складання заявки.
 • Великий спектр послуг в одному місці. Ми можемо запропонувати кваліфіковані побутові послуги великого профілю. Наші спеціалісти прибувають на виклик для діагностики, усунення несправностей різного типу або технічного обслуговування (бойлера, кондиціонера, газового котла, пральної машини, газової колонки, холодильника тощо). Також ви зможете оформити заявку на вивіз побутових відходів (сміття), складання меблевих конструкцій, проведення електромонтажних, будівельних, сантехнічних та багатьох інших видів робіт. Наш сервіс дозволяє в будь-якому випадку вдаватися до допомоги тільки надійних, професійних, перевірених техніків, тому не варто щоразу розшукувати нового виконавця на різних (іноді сумнівних) інтернет-порталах.
 • Досвід. Ми співпрацюємо виключно з досвідченими професіоналами, які мають допуск до газових робіт. Під час укладання контракту про співпрацю ми приймаємо іспит на компетентність, верифікуємо паспортні дані.
 • Гарантійні зобов'язання. Беремо на себе відповідальність за всі встановлені під час ремонту деталі, комплектуючі, запасні частини та надані професіоналами сервісу послуги, що підтверджують гарантії, які ми надаємо кожному замовнику.

Як замовити виклик спеціаліста з установки проточного водонагрівача у Краматорську?

 1. Оформіть заявку. Прямо на веб-сайті або зв'язавшись з нами в телефонному режимі.
 2. Відповідайте на важливі додаткові питання. На підставі прийнятих додаткових відомостей про вашу апаратуру та сервісні послуги, що цікавлять, ми готові надати досить конкретну консультацію і можемо зорієнтувати за ціною необхідних робіт ще до того, як прийде спеціаліст.
 3. Надання самих сервісних послуг. Приблизно протягом трьох годин після подання заявки фахівець виїжджає на вашу адресу. Приблизна тривалість проведення ремонту - одна-дві години.

Фахівці сервісу працюють не тільки у Краматорську, але й у Донецькій області

У разі, якщо Ви цікавитеся встановленням газового котла у Краматорську надійно, недорого, оперативно та професійно, телефонуйте до сервісу надійних фахівців Master911.

Виїзд до приміських селищ Краматорська

На прихід майстра до передмістя Краматорська (Ясногірка, Біленьке), можливо, знадобиться дещо більше часу - приблизно 4-6 годин.

Виїзд майстра містом Краматорськ

Усім Замовникам, які проживають в районах міста, слід очікувати прибуття досвідченого спеціаліста, який має допуск до виконання даного профілю робіт, вже через 3-4 години після подачі замовлення.

Ми виїжджаємо по Донецькій області

Практично у всіх селищах, селах, містах області у нас є перевірені, підготовлені, досвідчені виконавці, тому на приїзд майстра можна сподіватися у день оформлення замовлення.

Звертайтеся до сервісу надійних техніків Master911. Чекаємо на ваші дзвінки! І додатковий приємний момент – невисока та постійна вартість установки побутових агрегатів. Виконавці надають гарантійні умови для монтажних робіт проточного водонагрівача у Краматорську.