Ремонт бойлера у Краматорську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Краматорську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Заміна анода бойлера

Ремонт бака бойлера

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера

Ремонт проточного водонагрівача

Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері

Заміна термостата бойлера

Заміна фланця в бойлері

Усунути протікання в бойлері

Ремонт терморегулятора (термостата) бойлера

Чистка предохранительного клапана в бойлере

Діагностика бойлера

Утилізація бойлера

Скупка бойлерів

Цінові пропозиції по ремонту бойлерів від найкращих майстрів у Краматорську

Олександр null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Микола null

Був(ла) на сайті місяць тому Крюківщина (можу приїхати у Краматорськ)
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Олег В

Був(ла) на сайті 20 днів тому Дружківка (можу приїхати у Краматорськ)
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт бойлерів у Краматорську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту бойлерів у Краматорську

Відгуки по ремонту бойлерів у Краматорську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Несправності, які часто зустрічаються при експлуатації водонагрівача

 • Заміна магнієвого анода в бойлері. Єдиний захист стінок ємності для води та зварних швів від руйнування та корозії - анод, виконаний з магнієвого сплаву. Якщо заміна магнієвого анода робиться невчасно, тоді настає такий момент, коли подібна ситуація (за умови використання води поганої якості) призводить до витончення стінок ємності або шару емалевого покриття, що врешті-решт спричинить появу протікання водонагрівача.
 • Заміна терморегулятора (термостату) бойлера. У випадку, якщо термореле вийшло з ладу, тоді вода буде перегріватися або навпаки не прогріватиметься до певної температури, що в результаті призведе до перевитрати електричної енергії та іншим неприємних наслідків.
 • Перевірка, ремонт або заміна ТЕНа бойлера. Якщо слабко гріє воду, чути сторонні звуки або неможливо запустити, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі, і звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Частим наслідком того, що електронагрівальний прилад покрився накипом, служить висока інтенсивність експлуатації, низька якість води, що нагрівається, вироблення ресурсу. Отже, необхідно робити огляд, очищення, профілактику, а при необхідності та заміну непридатних елементів.
 • Заміна зворотного клапана бойлера. Якщо натиск у магістралі не більший за нормативний, а клапан скидання тиску труїть, то це означає, що за термін роботи він забився частинками. Для вирішення проблеми потрібна заміна клапана.
 • Зміна вказівника температури в бойлері. Якщо вказівник температури в бойлері зламався, то потрібно його змінити. Ознаки поломки: постійні стрибки параметрів на моніторі, не вимикається підігрів, на дисплеї пристрою світиться помилка, невідповідність виставленої температури води.

Увага!

 • Не робіть ремонт бойлера вдома власними силами. Не намагайтеся самі робити ремонт будинку, користуючись порадами з відеоматеріалів на ютубі (youtube). Виробники водонагрівачів категорично не рекомендують керуватися подібними джерелами. Як показує практичний досвід, самостійний, непрофесійний, дилетантський ремонт часто може призвести до ще більшого ремонту.
 • Не користуйтеся послугами підозрілих виконавців. Сервісна послуга з ремонту бойлера, що надається "умільцем" спірної кваліфікації - небезпечна справа так само як і самостійний ремонт. Це, звичайно, обумовлено тим, що такий "фахівець з бойлерів" не бажає приймати відповідальність на себе, і також не видає якихось письмово зафіксованих гарантій на наданий сервіс.

  Часто, коли техніка знову вийде з ладу, тоді зазвичай вони не поспішають приїжджати або з подібними фахівцями зараз немає контакту. Ми рекомендуємо пунктуальних, надійних, ввічливих, перевірених та навчених фахівців з величезними навичками в роботі, від технічного обслуговування, встановлення, очищення та аж до повного ремонту водонагрівачів у Краматорську!

Робота ведеться з усіма відомими виробниками: Гореньє (Gorenje), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Атлантик (Atlantic), Термекс (Thermex), Бош (Bosch), Атлант (Atlant), Ферролі (Феролі / Ferroli), Термет (Termet), Зануссі (Zanussi), Баксі (Baxi), Новатек (Nova Tec), Раунд (Round), Хай Терм (Hi-Therm), Вайллант (Вайлант / Vaillant), АЕГ (AEG), Термона (Thermona), Гарантерм (Garanterm), Індезит (Indesit), Тессі (Tesy), Астон (Aston), Термал (Termal), Фагор (Fagor), Гарантерм (Garanterm), Рода (Roda), Чайка, Атмор (Atmor), Віллер (Willer), Аміна (Amina), Галмет (Galmet)) та багато інших!

Що ви отримуєте?

Кожен клієнт зможе завжди сподіватися на досвідченого майстра з ремонту та обслуговування бойлера у Краматорську, який зможе виконати цілу низку послуг зі встановлення, ремонту, чищення, обслуговування або діагностики бойлера всіх популярних моделей та будь-якого рівня складності!

Ряд інших переваг сервісу побутових послуг Master911:

 • Цілодобовий прийом заявок. Працюємо за графіком 24/7, звертайтеся в будь-який оптимальний для вас час.
 • Швидкий приїзд. Прибуваємо за наданою домашньою адресою протягом 3 годин.
 • Договір. Після завершення робіт підписується акт про виконані послуги.
 • Фіксована вартість послуг. Вартість сервісних послуг відповідає затвердженому прейскуранту і не зміниться після приїзду майстра додому, без неприємних сюрпризів.
 • Гнучкий спосіб прийому оплати. Варіанти оплати за послуги готівкою, безготівковим переказом або банківською карткою.
 • Реальні ціни. У нас демократичні прайс-листи, що цілком відповідають вмінню техніка. Ви, безумовно, знатимете, скільки коштує ремонт бойлера, ще до того, як під'їде наш технік.
 • Чистота, компетентність, пунктуальність, відповідальність, ввічливість та акуратність наших майстрів. Після завершення ремонту до переліку послуг входить обов'язкове прибирання місця роботи.
 • Гарантія. Гарантійні умови на надані послуги та поставлені деталі, вузли, блоки, запчастини.

Як замовити майстра?

А замовити досить просто, на весь процес піде не більше 2-х хвилин:

 1. Подання заявки. Оформити заяву на виклик майстра з ремонту бойлерів у Краматорську слід за дзвінком або на нашому сайті.
 2. Треба відповісти на ці запитання. Для створення замовлення потрібно дати відповіді на уточнюючі питання. В результаті чого ми можемо дати відповідь на питання, що вас цікавлять, на тему ціни (зокрема, "скільки обходиться монтаж терморегулятора, яка ціна ремонту бака бойлера, як довго чекати приходу фахівця?").
 3. Прихід техніки плюс послуга. Через 2-3 години після реєстрації замовлення технік направляється за призначенням для надання сервісних послуг.

Оформлення заявки на виклик майстра з виправлення водонагрівача у Краматорську та по Донецькій області

Терміново потрібна перевірка, регулювання, техобслуговування або ремонт водогрійного обладнання у Краматорську? Ви можете розраховувати на нас - оригінальні запчастини, вирішуємо питання за одне відвідування, даємо гарантію, у нас фіксовані ціни!

Можливість виїзду майстра по всіх селах, селищах та містах Донецької області

Виконавці проживають практично у всіх містах, селищах і селах області (Миколаївка, Краматорськ, Лиман, Бахмут, Слов'янськ, Святогірськ, Вугледар, Курахове, Авдіївка, Маріуполь, Покровськ, Костянтинівка, Талаківка, Ясногірка, Біленьке, Старий Крим, Сартана, Ялта, Нікольське, Мангуш, Миронівський, Черкаське, Билбасівка, Мар'ївка, Азовське), отже, в більшості випадків ми прибуваємо того ж дня!

Виїзд майстра до передмістя Краматорська

Коли вам потрібно викликати майстра в передмістя Краматорська (Ясногірка, Біленьке), тоді прибуття техніка може зайняти трохи більше часу.

Виїзд виконавця по Краматорську

Коли ви замовляєте виклик у межах Краматорська, тоді прибуваємо зазвичай через 3 години після отримання заяви.

Звертайтеся за послугами до сервісу домашньої техніки Master911 прямо зараз і будьте впевнені в гідній якості, позитивному результаті та екстреному отриманні сервісних послуг від професійних, перевірених, відповідальних, пунктуальних та ввічливих майстрів!