Ремонт плати керування пральної машини у Новомосковському

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Новомосковському, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування пральних машин у Новомосковському

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування пральної машини у Новомосковському

Електроприлад, мета якого полягає у запуску потрібної програми – це плата керування. Отже, подальше використання пралки неможливе при виході з ладу приладу. Сучасна статистика невтішна, адже саме на модуль керування припадає понад 40 відсотків існуючих поломок. Тому що модуль відповідає за масу важливих процесів: залив рідини, функціонування мотора, насоса тощо.

У разі збою рекомендуємо замовити ремонт плати керування пральної машини у Новомосковському додому, звертаючись за допомогою до досвідчених фахівців компанії Master911. Для цього радимо визначитись із конкретним днем приїзду ремонтника.

Коли потрібно відновлення пральних машинок у Новомосковському

Як правило, про проблему плати клієнт дізнається від пралки - на дисплеї висвічується спеціальний код помилки. У тому випадку, коли код не горить, відзначають інші популярні ознаки некоректної роботи модуля керування пралки у Новомосковському:

 • Відбувається набір води та миттєвий злив через кілька секунд.
 • Відбуваються збої в темпі двигуна: відсутній необхідний набір обертів під час віджиму.
 • Пралка не хоче виконувати роботу в певному режимі.
 • Занадто довгий період прання, що не збігається з конкретним режимом.
 • На екрані агрегату блимають всілякі лампочки.
 • У процесі підключення до розетки пристрій не запускається.
 • При увімкненні пристрою барабан не повертається.
 • Часті перепади температури води.

Більшість вищезгаданих несправностей не помічає навіть система самодіагностики, а тому знадобиться допомога вмілих майстрів. З цієї причини потрібний швидкий ремонт блоку керування пральної машини, вартість якого залежатиме від обсягу конкретної поломки.

Які дії виконує технік

При виклику ремонтника додому, все, що потрібно від вас – замовити ремонт плати керування пральної машини у Новомосковському та запропонувати фахівцеві вільний допуск до машинки з різноманітних сторін.

Потім здійснюються такі процеси:

 1. Вимкнення пристрою від мережі та зняття верхньої кришки.
 2. Розбирання для вилучення блоку з пристрою.
 3. Перевірка агрегату. Особливу увагу ремонтники привертають до конденсатора, який відіграє важливу роль і на резистор (робота якого перевіряється за допомогою спеціального тестера). Тиристорний блок також потребує обов'язкової перевірки.
 4. Після виявлення причин неполадки, здійснюється їх усунення за допомогою всіх наявних підходів – відновлення або заміна різних складових.

Після завершення зроблених завдань професіонал надає власні офіційні гарантії та включає пральну машину, перевіряючи її функціональність.

Кошторис ремонту модуля керування пралки

Перед тим, як замовити ремонт модуля пральної машини, ціна якого вказана у прайсі маркетплейсу, потрібно розібратися з особливостями, що впливають на цінову політику. У процесі перевірки ціна може змінюватись з деяких причин:

 • Враховуються особливості конструкції певної моделі, а також її рік випуску.
 • Враховують необхідність придбання нових складових.
 • Визначається повний спектр несправностей.

З підсумковою сумою здатні змінюватись і терміни проведення процесів. Здебільшого технік справляється із поломкою за 1 робочий день.

Найпопулярніші причини поломок блоку керування техніки у Новомосковському

По-перше, потрібно ознайомитися з поширеним списком частих причин, через які може знадобитися терміновий ремонт блоку керування пральної машини у Новомосковському за демократичною вартістю, прописаною в прайс-листі нашого сервісу послуг.

Несправності приладу виникають через такі причини:

 • Постійне примусове вимкнення виробу під час виконання заданого режиму.
 • Тривалі збої електрики в мережі під час роботи агрегату.
 • Заводський брак.
 • Неграмотно виконане зварювання струмопровідних доріжок.
 • Зовнішні пошкодження кабелів живлення.
 • Електрозамикання.
 • Збої якихось вузлів – тиристор, конденсатор та інше.
 • Проникнення рідини до блоку техніки.

Не потрібно прагнути своїми руками виправити проблему, виконати перезавантаження пралки, розбирання, пошук запчастин для заміни або вторинне під'єднання до електрики після виявлення неполадки.

Переваги надійних послуг від техніків сервісу Мастер911 у Новомосковському

У тому випадку, якщо знадобиться допомога від спеціалістів унаслідок збою пралок, потрібно довіряти обладнання компетентним майстрам. Таких виконавців можна знайти на нашому сервісі послуг, скориставшись консультацією менеджерів, які готові підібрати ремонтника необхідної кваліфікації або пошуком онлайн.

З іншого боку клієнти маркетплейса Мастер911 отримують наведений нижче набір плюсів:

 • Хороші розцінки на роботу ремонт модуля керування пральної машини.
 • Поради при купівлі деталей – універсальних чи оригінальних.
 • Можливість замовити фахівця додому у будь-який день та час.
 • Попередня консультація, відповіді на питання, що цікавлять, щодо подальшого функціонування приладу з урахуванням специфіки конкретної моделі.

Щоб замовити ремонтника, потрібно оформити замовлення онлайн, прописавши своє ім'я, повний опис поломки, що виникла, і номер телефону для зв'язку. У разі термінового відновлення виконавець може виїхати за дві години.